مجله دلتا |
3 روز پیش

لک صورت درمان لک صورت از بردن لک های صورت درمان کردن لک صورت مجله دلتا

لک‌های صورت یکی از کابوس‌هایی است که هرکسی می‌تواند با آن مواجه شود. وجود آن‌ها جذابیت و زیبایی شما را تحت شعاع قرار خواهد داد؛ بنابراین از بین بردن لک صورت، ضرورت دارد.
لک صورت

ایجاد لک صورت یکی از چیزهایی‌است که جذابیت را زیر سوال می‌برد. بنابراین یافتن سریع ترین راه برای از بین آن‌ها، ضروری‌است. در این مقاله ازمجله دلتاقصد داریم تا سریع‌‎ترین راه از بین بردن لک‌های پوستی را به شما معرفی کنیم تا در زیبایی شما سهیم باشیم.

دلایل به وجو آمدن لک صورت

قبل از آن‌که دنبال درمان لک باشیم، بهتر است دلایل این اتفاق را برای پیشگیری بدانیم. مثلاً:

  • تغذیه نامناسب
  • خواب ناکافی
  • کم‌آبی بدن
  • استرس و فشارهای روحی و روانی
  • ژنتیک
  • تغییرات هورمونی
  • قرار گرفتن مقابل تابش مستقیم نور خورشید
  • عفونت

خواب کافی در پیشگیری از لک تأثیرگذار است؟بله! خواب کافی و بین ۶ تا ۸ ساعت در شب کمک زیادی به سالم ماندن و جوانی پوست شما می‌کند.

درمان لک صورت به راحتی!

آب کافی بنوشید

با نوشیدن آب کاtd به اکسیژنه کردن خون خود کمک کنید. نرسیدن آب کافی به بدن فقط احساس تشنگی را در شما فعال نمی‌کند، بلکه سبب آسیب دیدن پوست و ایجاد لک صورت می‌شود.

رژیم غذایی سالم داشته باشید

حتماً در روز یک وعده غذایی پر از سبزیجات تازه یا بخارپز میل کنید. سبزیجات از به وجود آمدن لک‌های صورت جلوگیری می‌کند؛ همچنین از مصرف زیاد مواد غذایی قندی، ازجمله شیرینی‌ها و غذاهای فرآوری شده پرهیز کنید.

ماسک سفیده تخم مرغ

ماسک صورت سفیده تخم‌مرغ به دلیل داشتن پروتئین، موجب پاک شدن و لایه‌برداری پوست می‌شود و در کمترین زمان لک‌های صورت شما را از بین خواهد برد. این ماسک برای از بین بردن لک صورت در دوران بارداری بسیار مفید است.

آلوئه ورا برای از بین بردن لک های صورت

آلوئه ورا برای پوست بسیار مفید و مناسب است. برای از بین رفتن سریع‌تر لک‌های صورت، می‌توانید هر شب قبل از خواب، ژل آلوئه ورا به پوست خود بمالید تا از تأثیر آن شگفت‌زده شوید.

چای سبز و لک صورت

چای سبز کلاً ماده موثری در مبارزه با التهاب پوستی است. برای از بین بردن لک‌های پوستی می‌توانیدچای سبزرا با کمک پنبه به ‌صورت خود بمالید و پس از نیم ساعت صورت خود را بشویید. روزی دو بار.

پیشنهاد مطالعه:مطلببه رنگ زرد و خاکستری امسال بپیوندیدشما را به ترند سال پیوند می‌دهد.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند.

1 روز پیش

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

1 روز پیش

شاید پوشیدن جوراب با کفش صندل کمی مضحک باشد اما امتحان کنید. در دنیای مد کار غیرمعمول خاص‌تر به چشم می‌آید. راستش این استایل ترند هم شده.

2 روز پیش

استایل به رنگ زرد و خاکستری بسیار هوشمندانه است. زرد، زندگی دوباره و خاکستری، سکون و افسردگی. این استایل به معنی زنده شدن از افسردگی هاست!

3 روز پیش

تمیز کردن یک جفت کتونی سفید در خانه هیچ هزینه ای ندارد. برای اینکه کفش‌هایتان زیبا و مرتب به نظر برسند بهتر است این مطلب را بخوانید.

4 روز پیش

طراحی ناخن همیشه مورد توجه‌ترین بخش زیبایی ناخن است. اما تقویت کردن ناخن قبل از طراحی مهم است. ناخن های زیبا داشتن فقط به دیزاین نیست.

4 روز پیش

آرایش طبیعی داشته باشید، بهترین گزینه‌ این است. سوپر مدل ها هم از آرایش نیمه‌مات استفاده می‌کنند که آن‌ها را طبیعی‌تر نشان بدهد.

5 روز پیش

 این پارچه‌های مخمل کبریتی گاهی ممکن است حتی پشمی باشند. اما خوب است بدانید این پیراهن‌های کبریتی جزء لاینفک استایل پاییزه آقایان است.

6 روز پیش

انواع شلوار راحتی زنانه و مردانه نه تنها برای زمان استراحت در خانه محبوب هستند، بلکه این روزها آن‌ها را همه جا و همه وقت هم می‌پوشند!

۱ هفته پیش

بیشتر...