خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

خبرگزاری تسنیم: وزیر ارتباطات به هیچ وجه حرفی درباره قطع اینترنت نزده است خبرآنلاین

خبرگزاری تسنیم: وزیر ارتباطات به هیچ وجه حرفی درباره قطع اینترنت نزده است

برخی کانال های تلگرامی خبری به نقل از وزیز ارتباطات در خصوص قطع سراسری اینترنت در عصر امروز منتشر کرده اند که این خبر صحت ندارد و وزیر ارتباطات چنین مطللبی را عنوان نکرده است.

از ساعتی پیش خبری بدون منبع به نقل از عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در چند کانال تلگرامی درباره قطع سراسری اینترنت از عصر امروز منتشر شده است که پیگیری های تسنیم از مقامات مسئول وزارت ارتباطات حاکی است؛ این خبر صحت ندارد و چنین مطلبی از سوی وزیر ارتباطات بیان نشده است.

4141#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زومیت نوشت: باوجود سرعت کم روند استفاده از فناوری‌های جدید تراشه‌سازی، TSMC تصمیم دارد قیمت ارائه‌ خدمات خود را از سال ۲۰۲۳ افزایش دهد.

20 ساعت پیش

جایزه نوبل شیمی امسال به دانشمندانی اعطا شد که راه ساده‌ و پربازدهی را برای اتصال مولکول‌ها به‌هم اختراع کردند که در داروسازی و نقشه برداری DNA کاربرد دارد.

19 ساعت پیش

«تصمیم‌گیری درباره رفع محدودیت‌های اینترنت با وزارت ارتباطات نیست.» این پاسخ عیسی زارع پور است به سئوالی درباره وضعیت اینترنت و زمان وصل پلتفرم های فیلتر شده و محدودیت های ایجاد شده برای شبکه های اجتماعی و پنهای باند بین الملل که خبرگزاری مهر از قول او نوشته است.

15 ساعت پیش

ماسایوشی سان، بنیان گذار و مدیرعامل سافت بانک، با مدیران سامسونگ درباره همکاری بلندمدت با ARM مذاکره کرده؛ اما پیشنهاد تصاحب سهام آرم را مطرح نکرده است.

18 ساعت پیش

شرکت آئودی خود را برای آینده‌ای تمام الکتریکی آماده می‌کند و قصد دارد از سال 2030 به یک برند کاملا برقی تبدیل شود. در این ویدیو تکنولوژی ساخت و زیبایی آئودی Skysphere رو ببینید. منبع: خبرفوری

22 ساعت پیش

زومیت نوشت: درحالی‌که بیش از نیمی از افراد شب‌ها درکنار گوشی موبایل خود به خواب می‌روند، تحقیقات از زیان‌باربودن شدید این کار برای سلامتی خبر می‌دهند.

16 ساعت پیش

زومیت نوشت: براساس کشف سیاره‌های فراخورشیدی جدید، سیاره‌های ابرزمین از رایج‌ترین و سکونت‌پذیرترین سیاره‌های فراخورشیدی در راه شیری هستند.

15 ساعت پیش

شیائومی پوکو X5 به‌عنوان جانشینی برای Poco X4 Pro، در آینده وارد بازار خواهد شد.

15 ساعت پیش

کل آمار فروش گوشی های پیکسل گوگل معادل یک‌دهم فروش سامسونگ در سال ۲۰۲۱ است و پیکسل برای هم‌سطح‌شدن با فروش یک سال گلکسی به ۶۰ سال زمان نیاز دارد.

22 ساعت پیش

بیشتر...