خودروتک |
۲ هفته پیش

رولزرویس دم قایقی گرانترین خودرو جهان را ببینید

رولزرویس دم قایقی گرانترین خودرو جهان را ببینید

گران‌ترین خودروی جهان از سوی شرکت انگلیسی رولزرویس به ارزش بیش از ۲۸ میلیون دلار رونمایی شد. این خودرو رولزرویس Boat Tail یا دم قایقی نام دارد.

حجم ویدیو: 10.44M|مدت زمان ویدیو: 00:03:17
دانلود ویدیو
خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سید ابراهیم رئیسی از حضور حاج قاسم در حرم امام رضا(ع) می‌گوید.

2 ساعت پیش

با اعتراض برخی کاندیداها به نتیجه انتخابات شورای شهر یاسوج، هواداران آن‌ها درگیری‌هایی در سطح شهر ایجاد کردند که با حضور پلیس در کمترین زمان خاتمه یافت.

2 ساعت پیش

یک تاکسی هوایی آلمانی برای نخستین بار در آسمان فرانسه مسافت ۵۰۰ متر را پرواز کرد. این وسیله نقلیه قادر به حمل ۲ نفر است و اتاقکی برای جابه‌جایی بار نیز دارد.

2 ساعت پیش

گزارش متفاوت جواد خیابانی درباره بارگاه ملکوتی امام رضا (علیه السلام) را ببینید.

5 ساعت پیش

رییس جمهور منتخب ایران تاکید کرد که شرط حضور در دولت وزرا، مدیران میانی و همه کارشناسان و کارکنان قبول داشتن بنده نیست، بلکه حفظ کرامت مردم است.

5 ساعت پیش

سخنگوی دولت با اشاره به تداوم میراث جمهوریت در انتخابات اخیر گفت: ما از یک سنت نیکو و نهادینه شده در جهت انتقال قدرت برخوردار هستیم و این موقعیتی است که در جهان و منطقه پرآشوب باید آن را پاس بداریم و بر این سرمایه بیفزاییم.

6 ساعت پیش

رییس جمهور منتخب ایران در حرم مطهر رضوی گفت: دولت در نظام اسلامی خدمتگزار مردم است نه منت گذار و تمام کارگزاران دولت باید خود را خادم ملت بدانند.

9 ساعت پیش

به نظر می‌رسد آمریکا مسیر بسیار سختی را پیش رو دارد/در مورد دیدار با بایدن قاطعانه نه گفت/هر توافق گسترده‌تری که شامل برنامه موشکی شود را رد کرد.

11 ساعت پیش

خیابان نخریسی مشهد (فدائیان اسلام فعلی) در ۲۲ خرداد سال ۱۳۴۴ شاهد یکی از عجیب‌ترین حوادث هوایی تاریخ ایران بود.

11 ساعت پیش

نوید محمودی کارگردان و نویسنده متولد افغانستان، دلنوش�

11 ساعت پیش

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بزرگترین مزرعه رمز ارز کشور بالغ بر ۷ هزار ماینر در غرب تهران خبر داد.

12 ساعت پیش

فرزندان چه جایگاه هایی دارند؟

12 ساعت پیش

در آستانه میلاد با سعادت امام رضا علیه السلام پرچم حرم مطهر آن حضرت همراه با خادمان در قالب کاروان زیر سایه خورشید، در بیمارستان شهید مدرس واقع در سعادت آباد حاضر شده و بیماران و کادر درمان خودرا با حضور پرچم حرم، خوشحال کردند.

13 ساعت پیش

گرشا رضایی خواننده پاپ پاسخ می‌دهد.

13 ساعت پیش

سرلشکر حسن باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح و جمعی از فرماندهان عالیرتبه نظامی در دیدار با آیت‎الله رئیسی، انتخاب وی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

14 ساعت پیش

بیشتر...