مجله دلتا |
5 روز پیش

سوپر مدل سوپر مادل بلاگر سبک آرایش 2021 ترند 2021 آرایش مات مجله دلتا

آرایش طبیعی در سال جدید به هنرمندان و میکاپ آرتیست‌ها این امکان را می‌دهد تا ترکیب‌های جدید و خلاقانه‌ای در رنگ‌ و طرح چهره سوپر مدل ها ایجاد کنند.
سوپر مدل

بسیاری از خانم‌ها صرفاً به میکاپ و لوازم‌آرایشی مارک توجه دارند اما نکته اینجاست که حفظ چهره طبیعی با یک آرایش طبیعی امروز، بسیار مورد توجه سوپر مدل ها قرار گرفته است. در این مطلب به شما می‌گوییم چطور یک سوپر مدل باشید.

نکات آرایشی برای داشتن چهره طبیعی

  • به آرایش لب‌ها اهمیت بدهید

درست است که امروز ماسک‌ها لب‌هایتان را پنهان می‌کنند اما این به معنای نادیده گرفتن این بخش مهم از صورت نیست. سوپر مدل ها امسال رنگ‌های نود را انتخاب کرده‌اند. به همین دلیل، رژ لب‌هایی با این قبیل رنگ‌ها بیش از همیشه جذاب به نظر می‌رسند.

بلاگر های معروف

  • آرایش سوپر مدل ها مات است

از آنجا که آرایش سال ۲۰۲۱ طبیعی‌تر از نحوه میکاپ در سال‌های قبل است، استفاده از کرم پودرها و هایلایتر‌ها باید به نوعی باشد که با پایه‌های نچرال و طبیعی هم‌خوانی بیشتری داشته باشد.

خانم‌ها لوازم آرایش براق را کنار بگذارید و نوع نیمه‌مات را انتخاب کنید. این کار شما را زیباتر از همیشه نشان می‌دهد و علاوه بر این، بافت پوست را هم به‌خوبی منعکس می‌کند.

جالب است به شما که سوپر مدل ها را دنبال می‌کنید بگویم کرم پودرها و لوازم آرایش نیمه‌مات، چربی کمتری دارند و آن‌ها را می‌توان برای مدت‌زمان طولانی‌تری طی روز مورد استفاده قرار داد.

آرایش طبیعی

  • و باز هم سایه چشم آبی ۲۰۲۱

اگر فکر می‌کنید استفاده از سایه‌های آبی به همراه رژ لب براق صورتی ترکیب عجیب و غریبی است، پیشنهاد می‌کنیم کمی در این دیدگاه تجدیدنظر کنید؛ چراکه این ترکیب، اتفاقا یکی از همان مدل آرایش جدید و ترندهای آرایشی سال ۲۰۲۱ است!

  • سوپر مدل ها آرایش کلاسیک دارند

درست است که کمتر کسی فکر می‌کرد استایل آرایش دهه شصت میلادی دوباره به صورت دخترهای امروزی بازگردد اما این اتفاق افتاد. آریانا گرانده در بازگشت این میکاپ به قرن ۲۱ تاثیر زیاده داشت. آرایش طبیعی همراه با خط چشم های پهن و کشیده. به همین راحتی.

آریانا گرانده

  • سوپر مدل ها از رنگ نمی‌ترسند

اگر به دنبال ایجاد یک تاثیر چشمگیر و عمیق هستید، هیچ‌ گزینه‌ای بهتر از این نیست که از آرایش چشمی استفاده کنید که در آن رنگ‌هایی از یک طیف به کار رفته باشد. تاثیر این کار زمانی که از رنگ‌های خاکی تا سبز استفاده شود، بیشتر هم می‌شود اما چیزی که باید حتما به آن توجه هم داشته باشید که آرایش طبیعی با رنگ هیچ مخالفتی ندارد.

پیشنهاد مطالعه:فراموش نکنید مطلباستایل سرهمی جین در روزهای پاییزیرا برای پاییز طلایی بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند.

1 روز پیش

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

1 روز پیش

شاید پوشیدن جوراب با کفش صندل کمی مضحک باشد اما امتحان کنید. در دنیای مد کار غیرمعمول خاص‌تر به چشم می‌آید. راستش این استایل ترند هم شده.

2 روز پیش

هرکسی ممکن است با لک صورت مواجه شود. وجود آن‌ها زیبایی شما را تحت شعاع قرار خواهد داد؛ بنابراین از بین بردن لک های پوستی صورت، ضرورت دارد.

3 روز پیش

استایل به رنگ زرد و خاکستری بسیار هوشمندانه است. زرد، زندگی دوباره و خاکستری، سکون و افسردگی. این استایل به معنی زنده شدن از افسردگی هاست!

3 روز پیش

تمیز کردن یک جفت کتونی سفید در خانه هیچ هزینه ای ندارد. برای اینکه کفش‌هایتان زیبا و مرتب به نظر برسند بهتر است این مطلب را بخوانید.

4 روز پیش

برخلاف آنچه که اکثر مردم تصور می‌کنند، تیپ کژوال به معنای پوشیدن پیژامه در خیابان نیست. مثلا استایل نوید محمدزاده یک استایل کژوال است.

5 روز پیش

 این پارچه‌های مخمل کبریتی گاهی ممکن است حتی پشمی باشند. اما خوب است بدانید این پیراهن‌های کبریتی جزء لاینفک استایل پاییزه آقایان است.

6 روز پیش

انواع شلوار راحتی زنانه و مردانه نه تنها برای زمان استراحت در خانه محبوب هستند، بلکه این روزها آن‌ها را همه جا و همه وقت هم می‌پوشند!

۱ هفته پیش

بیشتر...