زومیت |
1 سال پیش

پلی استیشن سونی PS5 هک جیلبریک شد زومیت

هکرها می‌گویند با شکستن قفل نرم‌افزار (جیلبریک) پلی استیشن 5 موفق شده‌اند روی این کنسول بازی نصب کنند؛ اما فعلاً امکان اجرای بازی‌ها وجود ندارد.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در حال حاضر ایران تنها کشور دنیاست که جنگنده‌های تام‌کت F۱۴ را در اختیار دارد یک جنگنده مافوق صوت و دوموتوره با دو سرنشین که به خاطر قابلیت‌هایش، به‌عنوان تاپ‌گان یا سلاح برتر شناخته می‌شد.

13 ساعت پیش

زومیت نوشت: سری ردمی K70 شیائومی تنها در ۵ دقیقه آمار فروش انفجاری ثبت کرد. گوشی‌های این خانواده به‌تازگی معرفی شده‌اند.

16 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: مریخ‌نورد ژورانگ چین به یک سیستم رادار نفوذ به سطح مجهز شده‌ بود که به آن اجازه می‌داد به زیر سطح مریخ نگاه کند.

3 ساعت پیش

ایرنا نوشت: محققان مواد جدیدی را با استفاده از یادگیری ماشینی (Machine learning) شناسایی کردند تا ابتدا ساختارهایی آزمایشی از این مواد تولید کنند و سپس ثبات و پایداری احتمالی آنها را بسنجند.

12 ساعت پیش

بزرگ‌ترین کوه یخ جهان در حال حرکت به فراسوی آب‌های قطب جنوب است و ماهواره‌ها حرکت آن را از فضا ردیابی می‌کنند.

11 ساعت پیش

دانشمندان دراین باره که چرا حیوانات در استرالیا از سم‌شان به عنوان سلاحی دفاعی بهره می‌برند، توضیحاتی را ارائه داده‌اند.

2 ساعت پیش

دانشمندان هرم عجیبی کشف کردند که به نظر می‌رسد، ۲۷۰۰۰ سال قدمت داشته باشد. در این میان بسیاری از پژوهشگران بر این باورند که این هرم طبیعی است و ساخته دست انسان نیست.

2 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: مأموریت تازه ناسا برای کاوش تایتان، قمر زحل، وارد فاز بعدی خود شده است. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، در سال ۲۰۲۸ شاهد پرتاب پهپاد مجهز به انرژی هسته‌ای ناسا، دراگون‌فلای (Dragonfly)، خواهیم بود.

8 ساعت پیش

یورونیوز نوشت: صنعت هوانوردی جهان در آستانه تحولی بنیادین است و اگر در برنامه‌های پیش‌بینی‌شده تاخیری صورت نگیرد، نخستین هواپیمای مبتنی بر معماری «بال ترکیبی با بدنه» پروازهای آزمایشی خود را در سال ۲۰۲۷ انجام خواهد داد.

9 ساعت پیش

بیشتر...