ایران آنلاین |
۴ هفته پیش

جسد حلق آویز شده زنی که دخترانش را کشته بود پیدا شد ایران آنلاین

جسد حلق آویز شده زنی که دخترانش را کشته بود پیدا شد
آرزوکیهان

جسد زنی که در پی کشتن 3 دخترش تحت تعقیب ماموران پلیس بود پیدا شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو، متهم که با نام " سیما" شناخته شده مدت دو هفته است که به همراه 3 دخترش ناپدید شده بود.
گزارش های پلیس هند نشان میدهد که تنها یک هفته از ناپدید شدن دختران سیما اجساد آنها پیدا و سیما به عنوان مظنون پرونده قتل دخترانش تحت تعقیب ماموران پلیس قرار داشت .
روز گذشته پلیس اعلام کرد که جسد سیما نیز حلق آویز از یک درخت در منطقه جنگلی پیدا شده درحالیکه بخشی از لباس ساری اش در کنار تلفن همراه وی که به نظر می رسد خراب و شکسته شده درکنار جسد دیده شده است.
سخنگوی پلیس بیان کرد که در 18 آگوست اجساد 3 دختر به نام های "گولو"12 ساله ، "مونیا" 10 ساله و "ممتا"8 ساله را در جنگل اوتارپرادش پیدا شده است و مادر آنها سیما به جرم قتل دخترانش تحت تعقیب قرار داشت اما با کشف جسد سیما پرونده شکل دیگری به خود گرفته و احتمال ربوده شدن این زن و دخترانش به دست فردی ناشناس و قنل عام همگی شان در کارکرد پلیس قرار گرفت تا تحقیقات بیشتری در این ارتباط آغاز شود.

 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شرکت تویوتا در یک تصمیم دور از انتظار فروش تویوتا لندکروز را در ایالات متحده متوقف کرد. مهمترین دلیل آن هم کاهش شدید فروش این خودرو در بازار پررقیب آمریکا بود.

لحظاتی پیش

دست به دست شدن خبری با مضمون امتناع بایدن از تعهد خود به لغو تحریم‌ها حتی پس از احیای برجام و ادعای مدیر کل آژانس بین‌المللی مبنی بر جلوگیری ایران از بازرسی‌ها منجر به رشد قیمت دلار در اولین روز آبان شد.

12 دقیقه پیش

تازه‌ترین بررسی‌های به عمل آمده از تحولات بازار معاملات مسکن از مخابره علائمی مبنی بر پایان دوره جهش قیمتی در بازار مسکن خبر می دهد.

12 دقیقه پیش

مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات2 آبان در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است

12 دقیقه پیش

معاون مسکن و ساختمان جزییاتی از اجرای قانون جهش تولید مسکن را که تحت عنوان نهضت ملی نیز معرفی شده تشریح کرد.

13 دقیقه پیش

در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بورس تهران با افتی دو درصدی در آستانه از دست دادن کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحدی قرار گرفت.

13 دقیقه پیش

عضو هیأت مدیره اتحادیه لوازم خانگی با بیان اینکه بازار لوازم خانگی در آرامش به سر می‌برد، گفت: افزایش قیمت لوازم خانگی منتفی شد.

14 دقیقه پیش

گروه صنعتی ایران خودرو، طرح پیش‌فروش شش محصول خود را با موعد تحویل حداکثر یک ساله به اجرا گذاشته است. اما با ثبت‌نام در حراج ایران خودرو، چقدر رانت نصیب برندگان می‌شود؟

14 دقیقه پیش

محصولات پژو، چه آن‌هایی که به صورت مستقیم وارد بازار خودرو می‌شود چه محصولاتی که روی خط تولید ایران خودرو قرار گرفته‌اند، همواره بیش از سایر خودروهای بازار طرفدار داشته است.

یک ربع پیش

در ساعات نخست معاملات روز یکشنبه، رمزارزها به صورت ترکیبی در محدوده سبز و قرمز معامله می‌شوند.

یک ربع پیش

محمد حسن کلهری اعلام کرد :ازمجموع 88 مورد تخلف اعلامی ناوگان عمومی حمل ونقل جاده ای درقم ، 87 مورد احراز و نسبت به تعلیق یکماهه 12 فقره کارت هوشمند رانندگان و ناوگان ، جریمه نقدی 27 شرکت حمل ونقلی ، حکم صادر شد

یک ربع پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

یک ربع پیش

در ادامه سقوط لیر، هر دلار آمریکا به مرز ۱۰لیر رسید.

یک ربع پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

یک ربع پیش

دوره آموزشی آشنایی با اصول اولیه ایمنی، بهداشت و محیط زیست توسط مسئول پژوهش و توسعه ایمنی منطقه به میزبانی شرکت آبفای قم برگزار شد.

یک ربع پیش

بیشتر...