مجله دلتا |
۲ هفته پیش

پیراهن های زنانه مدل لباس زنانه انواع لباس مجلسی زنانه مدل لباس مجلسی مجله دلتا

پیراهن زنانه، لباسی‌ همه‌کاره با تنوع بسیار زیاد است. چه از لحاظ مدل و چه از لحاظ جنس متنوع است.
پیراهن های زنانه

برخی ازپیراهن های زنانهلباس‌هایی مناسب برای انواع خاصی از شیپ‌های بدن، آب و هوا، مناسبت‌ و مراسم است. بنابراین با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت مکانی، فصل و سیلوئت مناسب با فرم بدن خود می‌توانید استایل بی‌نظیری را برای خودتان فراهم کنید. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

پیراهن زنانه با بلندی و قد‌های متفاوت

Princess Silhouette

مدل لباس زنانه

این پیراهن های زنانه در قسمت بالا تنه کاملا فیت و چسبان است و از قسمت خط کمر به پایین فرم دامن با شیب ملایم و پف به سمت پایین ادامه پیدا می‌کند. این لباس برای فرم اغلب بدن‌ها مناسب است. فقط در نظر داشته باشید که در این لباس بر سر شانه و بازوهای شما تاکید می‌شود.

Empire Dress

انواع لباس مجلسی زنانه

در این نوع ازپیراهنزیر خط سینه برشی وجود دارد و قسمت دامن در واقع از همین خط شروع می‌شود. در بعضی از این دست پیراهن‌ها دامن با فرم فون، کمی گشاد می‌شود و در برخی دیگردامن کلوشاست. این مدل پیراهن قسمت پایین تنه‌ی شما را کشیده‌تر و در نتیجه شما را قد بلندتر نشان می‌دهد.

Mermaid Silhouette Dress

این سیلوئت به فارسی به نام دامن ماهی متداول و رایج است. در این پیراهن‌ لباس تا قسمت زانو کاملا فیت اندام است و از خط زانو به پایین دامن گشاد می‌شود و معمولا بلندی آن به روی زمین می‌رسد.

از لحاظ بصری در این پیراهن به دلیل چسبان بودن، بر قسمت باسن و کنار لگن بسیار تاکید می‌شود. بنابراین اگر شیپ بدنی شما ساعت شنی یا گلابی است این لباس زیبایی اندام شما را دو چندان جلوه می‌دهد.

ball gown

پیراهنی با دامن حجیم و پفی که بلندی آن تا روی زمین می‌آید. همچنین یک سیلوئت پر‌کاربرد برای لباس عروس است و به دلیل اینکه که از خط کمر با حجم زیادی از پف شروع می‌شود قسمت برجستگی باسن و شکم را پوشش می‌دهد.

A shape dress

مدل لباس مجلسی

همان‌طور که از اسمش مشخص است تداعی کننده فرم حرف A است. در این پیراهن اغلب تا قسمت بالای لگن لباس فیت تن است و به تدریج گشاد می‌شود. از این سیلوئت هم به عنوان استایل کژوال و هم به عنوان استایل رسمی زنانه می‌توانیم استفاده کنیم. هم‌چنین برای افرادی با فرم اندام گلابی بسیار مناسب است.

Shift Dress

شیپ این پیراهن، مستطیلی است و درست بر خلاف پیراهن‌های چسبان یا همان Sheath Dresses در ناحیه ‌خط کمر آزاد است. Shift Dress معمولا بدون آستین با سر شانه‌ای افتاده طراحی می‌شود و در قسمت خط سینه با ساسون آزادی بیش از حد آن را کنترل می‌کنند. این پیرا‌هن کوتاه متناسب با اندام‌های ظریف و لاغر و همچنین افرادی با اندام ستونی است.

Sheath Dress

این پیراهن بدون درز کمر هستند و به وسیله برش عصایی از کنار سینه یا پنس از سر شانه تا خط کمر پیراهن کاملا فیت تن می‌شود. در الگو سازی این پیراهن ساسون قسمت دامن پیراهن را به پنس روی سینه متصل می‌کنند. بلندی این پیراهن اغلب تا زانو یا درست بالای آن قرار می‌‍‌‌گیرد.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبانواع مدل لباس‌های ماکسی مجلسیرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باید به این نکته توجه کنید و که اگر رنگ خاصی را دوست دارید، به این معنا نیست که آن رنگ لباس برای پوست شما مناسب است. در مجله دلتا با ما باشید

6 روز پیش

شاید ماندگاری بوی عطر و ادکلن شما، به این علت کم است که از آن‌ها به درستی نگه‌داری و استفاده نمی‌کنید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

6 روز پیش

ما سعی کرده‌ایم در این مطلب لباس مخصوص افراد قد کوتاه را به شما معرفی کنیم تا کشیده‌تر دیده شوید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

6 روز پیش

رنگ سفید شامل میزان متوازنی از تمامی رنگ‌ها است. پوشیدن لباس سفید قوانین دارد، در این مقاله ما سعی داریم تا این قوانین را به شما بگوییم.

۱ هفته پیش

استایل مینیمال دخترانه همیشه در دنیای مد و فشن یکی از سبک‌های پرطرفدار است. این سبک با تأکید بر ساده‌پوشی، می‌تواند ظاهر شما را جداب‌تر کند.

۱ هفته پیش

در این مقاله از مجله دلتا، سعی داریم تا انواع شلوار خنک تابستانی که می‌توانید در استایل خیابانی خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

۱ هفته پیش

تضمینی وجود ندارد که استفاده از این اکسسوری دخترانه کاملا بی‌عیب و نقص یک لباس را تکمیل کنند و در استایل‌های متفاوت تاثیر یکسانی داشته باشند.

۱ هفته پیش

آرایش نچرال و طبیعی نکات ریز و درشت بسیاری دارد که تا حد زیادی به توانایی خودآرایی فرد بستگی دارد. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

باید با استفاده از محصولات تقویت کننده و روش‌های مناسب خشک کردن و شانه‌ زدن مخصوص مو های فر ، آن‌ها را به اوج زیبایی و جذابیت خود می‌رساند.

۱ هفته پیش

در این مقاله به شما می‌گوییم تا با انتخاب لباس تابستانی خنک در گرمای این فصل همیشه خوش‌تیپ و خنک به نظر برسید. در جله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

پوست صورت مهم‌ترین آیتم در زیبایی صورت خانم‌ها است. اگر از آرایش دخترانه و نکات آن درست استفاده کنید، زیباتر به نظر خواهید رسید.

۱ هفته پیش

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب لباس تابستانی مناسب فصل، توجه به الیاف تشکیل‌دهنده‌ی پارچه‌ی آن است. در این مقاله از مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

در بخش مد و زیبایی مجله دلتا به برخی از ترکیب رنگ های لباس که اگر در کمد لباس خود داشته باشید، هیچ گاه از مد نمی‌افتد، اشاره می‌کنیم.

۱ هفته پیش

آرایش، نکات زیادی دارد و انجام اشتباهاتی سن شما را بیشتر نشان می‌دهد. به اشتباهات آرایشی کوچک که شما را پیرتر نشان می‌دهد دقت کنید.

۱ هفته پیش

بیشتر...