مجله دلتا |
۱ هفته پیش

خانه ای با نمای سنگ قبر خانه ساخته شده با سنگ قبر خانه های عجیب دنیا مجله دلتا

خانه‌ای کوچک در منطقه پترزبورگ در ایالت ویرجینیای آمریکا وجود دارد که تاریخ ۱۵۰ ساله جنگ‌های داخلی آمریکا را بر روی دیوارهای خود حمل می‌کند.
خانه ای با نمای سنگ قبر

این خانه نسبتا قدیمی که نمای آن با سنگ‌های مرمر تزئین شده، سال‌ها پیش ساخته شده است. با ما درمجله دلتاهمراه باشید تا باخانه ای با نمای سنگ قبرآشنا شوید.

خانه ای با نمای سنگ قبر

سال‌ها پیش اسوالد یانگ (Oswald Young) با قبرستان ملی باغ صنوبر در نزدیکی منطقه پترزبورگ، قراردادی امضا کرد. گورستان سعی داشت تا هزینه‌های تعمیر و نگه‌داری خود را کاهش دهد، به همین منظور معاون مدیریت این گورستان ملی تصمیم گرفت که اگر دولت سنگ قبرها را از درون خاک بیرون کشید و آن را به حال خود رها کرد، این سنگ‌ها برش داده شوند و به عنوان سنگ‌های ساختمانی از آن‌ها استفاده شود تا پول بیشتری برای قبرستان ذخیره گردد.

خانه ساخته شده با سنگ قبر

در نتیجه، بیش از ۲۰۰۰ سنگ قبر از دل خاک بیرون کشیده شدند و به اندازه‌های مناسب برش داده شدند. این سنگ‌ها را با دستگاه‌های سنگ بری، به صورت صاف و صیقلی در آوردند. در پایان این عملیات، هزاران قطعه سنگ مرمر برش داده شده و صیقلی به وجود آمدند که باید سریع‌تر فکری به حالشان می‌شد.

اسوالد یانگ فرصت طلب، صدها تن از بهترین قطعات این سنگ قبرها را فقط با مبلغ ۴۵ دلار خریداری کرد. او این سنگ‌ها را به منظور تزئین نمای خارجی خانه‌اش به کار برد، از آن‌ها به عنوان سنگ فرش و همچنین سنگ پلکان استفاده کرد و در نهایت یک شومینه زیبا با آن‌ها در گوشه خانه‌اش ساخت. این خانه در ایالت ویرجینیای ایالات متحده آمریکا، به خانه‌ای که با سنگ قبر ساخته شده یا خانه سنگ قبری معروف گشته است.

خانه های عجیب دنیا

سنگ‌ قبرها برای چه کسانی بودند؟

سنگ قبرهای گورستان ملی باغ صنوبر آمریکا، متعلق به آدم‌های عادی نبودند. این قبرها متعلق به سربازان اتحادیه بودند که در طول سلطه بر منطقهپترزبورگدر سال‌های ۱۸۶۴ تا ۱۸۶۵ کشته شده بودند. این سربازان به صورت عجولانه در همان نزدیکی میدان جنگ در چاله‌هایی بسیار کم عمق دفن شدند.

برخی از این سربازان را نیز در گورهای دسته جمعی دفن کردند. فقط تعداد کمی از هزاران نفری که در طی جنگ کشته شدند را با احترام و آداب و رسوم رسمی دفن کردند و برایشان سنگ قبرهای مناسب گذاشتند.

پیشنهاد مطالعه:شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمندتنها شهر بدون موتور سیکلت در ایران.

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در کال جنی می‌توانید به تماشای طبیعت بی‌نظیر یا تمدنی باستانی بنشینید. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با کال جنی در شهر طبس آشنا شوید.

۱ هفته پیش

هشتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران AGRICULTECH 2022 برگزار می شود پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

وزارت جهاد کشاورزی به دریافت گواهی سلامت از سازمان غذا دارو تاکید کرد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

در این روستا شاخه‌ای از سرچشمه‌های کوهستان‌های زرد کوه چهارمحال و بختیاری می‌گذرد. با ما همراه باشید تا با روستای لیراه در ایران آشنا شوید.

۱ هفته پیش

ممنوعیت صادرات، بازار را در اختیار رقبا قرار می دهد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

تاکید معاون اول رییس جمهور بر استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

در این روستای شگفت‌انگیز خبری از هیچ دزدی نیست! با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با تنها روستای بدون دزد در جهان آشنا شوید.

۱ هفته پیش

تراکتوری که با اپلیکیشن موبایل هدایت می شود پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

دره‌ عشق یکی از این مناطق بی‌نظیر و خارق‌العاده در این استان است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با دره عشق در ایران آشنا شوید.

۱ هفته پیش

رسیدگی مسائل ظرفیت های مغفول بخش کشاورزی منابع طبیعی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

حداکثر قیمت هر کیلو زعفران ۳۸ میلیون تومان پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

ساحلی که می‌توان ساعت‌ها برروی ماسه‌هایش قدم زد و تنها صدای تلاطم دریا را شنید. با ما همراه باشید تا با چمخاله در گیلان آشنا شوید.

۱ هفته پیش

گردشگران به این‌جا سفر می‌کنند تا خود را در زندانی از قرن نوزدهم غرق کنند. با ما همراه باشید تا با زندان اینورری در اسکاتلند آشنا شوید.

۱ هفته پیش

مردم قوم مایا، از شکلات به عنوان پول استفاده می‌کردند. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با خوشمزه ترین پول دنیا آشنا شوید.

۱ هفته پیش

انسان‌ها در هر منطقه‌ای که فکرش را بکنید، خانه ساخته‌اند. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با کوچک ترین جزیره در جهان آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...