مجله دلتا |
۱ هفته پیش

اشتباهات در لباس پوشیدن اشتباهات رایج در لباس پوشیدن اشتباهات لباس پوشیدن مجله دلتا

چه باور کنید چه نه، بهتر است بدانید آنچه هر روز می‌پوشید و به عنوان استایل شما شناخته می‌شود، گاهی ممکن است سن شما را بیشتر از آنچه هست نشان بدهد.

از شما درباره سن شما سوال می‌پرسند و می‌خواهید خودشان حدس بزنند، احتمالا با شنیدن اعدادی بیشتر از سن خود ناراحت می‌شوید! مواردی که در این مطلب ازمجله دلتاآمده کمک می‌کند تا یک سری ازاشتباهات در لباس پوشیدنکه باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید.

اشتباهات رایج در لباس پوشیدن که باعث می‌شوند سن شما بیشتر دیده شود

بنده مد روز نباشید!

یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن این است که بخواهید کاملا روی مد باشید. معمولا استایل و لباس‌هایی که در یک دوره مد می‌شوند به سرعت هم جای خود را به مدهای جدیدتر می‌دهند. برای همین شما می‌مانید و یک کمد پر از لباس‌هایی که هزینه زیادی برای آن‌ها پرداخت کرده‌اید، ولی بعد از یکی دوبار پوشیدن دیگر به روز نیستند.

البته منظور این نیست که کلا ازمدصرف نظر کنید، بلکه پیش از هر خریدی بهتر است از خود بپرسید که واقعا از خرید این لباس راضی هستم؟

برای جوان‌تر دیده شدن فقط سیاه نپوشید

مشکی رنگ فوق العاده‌ای است. به راحتی با هر رنگی ست می‌شود و علاوه بر اینکه اندام شما را متناسب‌تر نشان می‌دهد، در هر مناسبتی قابل پوشیدن است. اما اینکه همیشه با این رنگ دیده شوید، یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن است.

استفاده از یک شال روشن یا یک اکسسوری با رنگ جیغ در کنارلباس مشکیآن را متعادل‌تر کرده و تصویر جوانتری از شما نشان می‌دهد.

اشتباهات در لباس پوشیدن

یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن دامن‌های خیلی بلند

اگر پاها قسمتی از اندام شما است که با آن احساس راحتی نمی‌کنید، احتمالا یکی روش‌هایی که برای پنهان کردن این قسمت به ذهن شما می‌رسد استفاده از دامن‌های بلند است که یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن است. حواستان باشد که پوشیدن دامن بلند می‌تواند شما را چاق یا از مد افتاده نشان دهد. بهتر است لاغرترین قسمت پای خود را ملاک قرار دهید و قد دامن را تا آنجا نگه دارید. دامن های میدی نیز راه حل مناسبی هستند.

اشتباهات در لباس پوشیدن

سایز لباس خود را بدانید

اگر سایز شما ۳۸ است همین سایز را انتخاب کنید. اینکه فکر کنید با خرید یک سایز کوچک‌تر لاغرتر به نظر می‌رسید، اشتباه است. سایز نادرست لباس یکی از مواردی است که ممکن است شما را مسن‌تر از آنچه هستید، نشان دهد. سعی کنید اگر به هر دلیلی چاق شده‌اید و سایز شما تغییر کرده از همان سایز قبلی استفاده نکنید، چون یک اشتباه است. پوشیدن لباسی که سایز شما نیست یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن محسوب می‌شود.

یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن کفش نامناسب است

کفش‌ها نقش مهمی در جوان‌تر نشان دادن سن شما دارند. بهتر است انتخاب کفش‌هایی با پاشنه پهن یا بندهای چسبی را کنار بگذارید و به جای آن کفشی با پاشنه‌های بلند و باریک را انتخاب کنید. اگر اهل پوشیدن پاشنه بلند نیستید، بهتر است کفش‌های تخت شیک را که کمی رسمی هستند، انتخاب کنید.

اشتباهات در لباس پوشیدن

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلباستایل‌های متفاوت با پیراهن سفید دکمه‌داررا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب‌وهوای فصل پاییز تصمیم‌گیری در مورد لباس را با دشواری همراه می‌کند. با این تفاسیر مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی را بررسی خواهیم کرد.

پریروز

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

3 روز پیش

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ با انجام چند سری از نکات در خانه غبغب خود را بپوشانید.

3 روز پیش

با درنظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم می‌توان سختی انتخاب کیف مناسب با استایل خود را کمی آسان کرد. در ابتدا به سبک پوشش و استایل خود توجه کنید.

4 روز پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

5 روز پیش

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد، راه حل‌هایی برای جرمگیری خانگی دندان وجود دارد.

5 روز پیش

نگرانی از آسیب دیدگی موها با رنگ کردن آن‌ها درست است زیرا، مواد شیمیایی باعث آسیب مو می‌شود اما راه‌هایی برای سلامت مو رنگ شده وجود دارد.

6 روز پیش

نکاتی به ظاهر ساده درباره‌ی حالت دادن مو وجود دارد که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال روش‌هایی برای تقویت و محکم کردن ناخن‌های خود هستید با روش‌های تقویت ناخن خانگی آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...