زومیت |
1 ماه پیش

گروه باج افزاری RansomHouse حدود ۴۵۰ گیگابایت اطلاعات از AMD دزیده است زومیت

ظاهراً شرکت AMD با حمله‌ی گروه باج‌افزاری RansomHouse روبه‌رو شده که طی آن ۴۵۰ گیگابایت از داده‌هایش دزدیده شده است.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به‌ گفته‌ لنوو، گوشی گیمینگ Legion Y70 سیستم خنک‌ کننده بسیار خوبی شبیه‌ به یخچال دارد و با وجود مواد دفع‌ کننده حرارت گوشی به‌طرز فوق‌‌ العاده‌ ای خنک می‌‌ شود

20 ساعت پیش

انجمن علمی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر رویداد CWS، دومین دوره از سلسله‌سخنرانی‌های علوم و مهندسی کامپیوتر را برگزار می‌کند.

16 ساعت پیش

گوگل با پرداخت جریمه ۶۰ میلیون دلاری به اتهام جمع‌آوری داده‌های موقعیت مکانی کاربران بدون کسب اجازه از آن‌ها موافقت کرد.

15 ساعت پیش

طبق ادعای وال استریت ژورنال، اپل Apple قبل از ضربه‌زدن به درآمد تبلیغاتی متا Meta در مذاکراتی خواستار دریافت بخشی از درآمد تبلیغاتی فیسبوک شده بود.

15 ساعت پیش

ریزر ماوس گیمینگ جدید DeathAdder V3 Pro را با ارگونومی بهتر، وزن کم‌تر و امکان اتصال انلاین با سرعت چهار برابر معرفی کرد.

22 ساعت پیش

ایسنا نوشت: یک گروه بین‌المللی از پژوهشگران در پروژه مشترکی سعی کرده‌اند تا با استفاده از امواج فراصوت، دوام و چسبندگی بانداژهای پزشکی را افزایش دهند.

23 ساعت پیش

جانی آیو Jony Ive مدیر سابق بخش طراحی اپل Apple می‌گوید بسیاری از محصولات امروزی طراحی نسنجیده دارند و لایق وجود داشتن نیستند در مصاحبه با رسانه والپیپر.

12 ساعت پیش

کسب و کار گرافیکی اینتل ضرر ۳٫۵ میلیارد دلاری به بار آورده و به گفته Jon Peddie Research شاید تیم آبی واحد تجاری AXG را بفروشد و تولید GPU را متوقف کند.

19 ساعت پیش

تلموجی تلگرام Telemoji نسخه متحرک ایموجی های عادی به درخواست اپل از آپدیت جدید Telegram حذف شد به گفته پاول دورف مدیرعامل. تله موجی تلگرام چیست؟

23 ساعت پیش

بیشتر...