زومیت |
۱ هفته پیش

تصاویر بوکه زیبا از طبیعت در سه فصل اول سال زومیت

تماشاگر مجموعه‌ای از عکس‌های طبیعت در سه فصل اول سال باشید که یک عکاس لهستانی عاشق طبیعت به کمک لنز فوکوس دستی خود آن‌ها را تهیه کرده است.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کمبود آب تا سال ۲۰۵۰ تا ۵ میلیارد نفر را در سراسر دنیا درگیر می‌کند. گزارش سازمان ملل و سازمان جهانی هواشناسی درباره خشک سالی و تغییرات اقلیمی تا سه دهه آینده.

15 ساعت پیش

بر اساس گزارش منتشر شده، سامسونگ BOE را از فهرست تأمین‌ کنندگان رسمی خود حذف کرده است و سفارش‌ های خود را به CSOT و ال‌جی‌ دیسپلی سپرده است.

11 ساعت پیش

مارک زاکربرگ با انتقاد از قوانین اپ استور اعلام کرد این پلتفرم جای خوب و پایداری برای ماندن نیست.

20 ساعت پیش

تی اس ام سی TSMC با پذیرش درخواست اپل و ای ام دی و انویدیا قصد دارد به‌جای تراشه پنج نانومتری در کارخانه آریزونا تراشه ۴ چهار نانومتری تولید کند.

18 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: داو کمیکال و بریجستون برای حل مشکل پنچری تایر خودرو دست به کار شده‌اند و تکنولوژی جدید تحول‌آفرینی را برای لاستیک خودروها توسعه می‌دهند.

14 ساعت پیش

رابط مغز کامپیوتر نورالینک ایلان ماسک Elon Musk Neuralink احتمالا تا ۶ ماه دیگر روی انسان آزمایش می‌شود. هرآنچه در رویداد نیورالینک ۲۰۲۲ گذشت.

19 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: ارتش امپراطوری ژاپن در دوران پیش از جنگ جهانی دوم و در بحبوحه این درگیری ویرانگر، جنایت های هولناکی را مرتکب شد.

13 ساعت پیش

بزرگ‌ترین آتشفشان جهان در هاوایی اخیرا فعال شده است، اما جریان گدازه‌های آن تاکنون جوامع پایین‌دست را تهدید نکرده است.

18 ساعت پیش

جوون فری مدعی است که استخوان‌های قدیمی استفاده شده در آموزش‌های پزشکی را می‌فروشد. اما تجارت استخوان‌های پزشکی ریشه تاریخی تاریکی در استثمار دارد.

9 ساعت پیش

بیشتر...