پرشین وی |
۲ هفته پیش

رویه کیف آب گرم دوخت رویه کیف آب گرم

نحوه درست کردن رویه کیف آب گرم برای زمستان

قطعا برایتان پیش آمده است که به دلایل مختلفی دچار گرفتگی شدید عضلات شوید یا در قسمتی از بدن تان احساس درد داشته باشید در این شرایط احتمالا اولین راهی که به سراغش خواهید رفت استفاده از کیسه آب گرم است. برای نحوه درست کردن رویه کیف آب گرم برای زمستان مطالب ما را دنبال کنید .

کیسه آبگرم یکی از بهترین وسیله هایی است که می توانید در خانه داشته باشید. اگر کیف آب گرمتان رویه ندارد و دوست دارید یک رویه‌ی کیف آب گرم زیبا برای خودتان درست کنید، در مطلب به شما می‌گوییم چگونه می‌توانید به سادگی کیف آب گرمتان را آماده کنید. برای اموزش دوخت رویه کیف آب گرم با ما درپرشین ویهمراه باشید .

وسایل موردنیاز رویه کیف آب گرم

یک عدد کیف آب گرم ساده

دو تکهپارچههریک به‌اندازه‌ی ۲۸ در ۱۷٫۷۵ سانتی‌متر

دو نوار پارچه‌ی متفاوت به ابعاد ۲۹در ۹ سانتی‌متر برای بالای کیف

دو نوار پارچه‌ی متفاوت به ابعاد ۲۸ در ۱۱٫۵ سانتی‌متر برای ته کیف

دوتکه پارچه‌ی آستری به ابعاد ۲۸ در ۳۸ سانتی‌متر

دوتکه لایی‌چسب به ابعاد ۲۸ در ۳۸ سانتی‌متر

ده عدد حلقه‌ی سوراخ‌دار فلزی برای روی سوراخ‌های ایجادشده به‌اندازه‌ی ۶۱ سانتی‌متر

روان‌نویس پاک شونده با هوا

طرز دوخت رویه کیف آب گرم

نوارهای پارچه‌های متضاد را بالا و پایین پارچه‌ی اصلی قرار دهید و بطری آب گرم را روی آن بگذارید.مطمئن شوید تمامی پارچه‌ها از هر سمت ۵ سانتی‌متر بزرگ‌تر از بطری آب گرم باشند.نوارهای پارچه‌ی بالا و پایین را به پارچه‌ی اصلی بدوزید، دقت کنید روی پارچه‌های بالا و پایین و پارچه‌ی اصلی به یک سمت باشد.این کار را برای هر دو طرف تکرار کنید.

آموزش دوختن رویه کیف آب گرم

لایی‌چسب را به پشت پارچه‌ی آستری اتو کنید.بالای آستری را به بالای کیف بدوزید، روی درست آن به سمت هم باشد.این کار را برای دو سمت تکرار کنید.دو تکه کیف را در کنار هم بگذارید، سمت درست آن‌ها رو به هم بوده و پارچه‌های خارجی و آستری‌ها با هم هماهنگ باشند.دور کیف را بدوزید و تنها درزی به اندازه‌ی ۷٫۵ سانتی‌متر در ته کیف باز بگذارید تا بتوانید از آنجاکیف را پشت‌ ورو کنید.دقت کنید نوارهای پارچه در اطراف درزها هماهنگ باشند.

ساده ترین روش یک رویه زیبا

آستری را به داخل کیف فشار دهید.این آستری کمی از پارچه‌ی بیرونی بزرگ‌تر است بنابراین یک تضاد رنگی جالب در بالای کیف ایجاد خواهد کرد.محل دقیق حلقه‌های فلزی را با روان‌نویس قابل حل علامت بزنید.از راهنمایی فروشنده برای اتصال حلقه‌ها کمک بگیرید.نخ را از سوراخ حلقه‌های فلزی عبور دهید.زمانی که کاملاً نخ را کشیدید با دست چند کوک به پشت حلقه‌ها بزنید تا در جای خود محکم شوند.ظرف را با آب گرم پرکرده و از آن لذت ببرید.

بدونیم#‌نکات_آشپزی منبع: پرشین وی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...