بازی های کالاف دیوتی برای Xbox Game Pass به زودی عرضه می شوند

خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت در نهایت تعداد زیادی بازی از جمله فرنچایز محبوب کالاف دیوتی را بهXbox Game Passخواهد آورد.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله- دسکتاب
بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله-موبایل

در حالی که ممکن است بازی‌های جدیدCall of Dutyبلافاصله درGame Passدر دسترس نباشند، عناوین کلاسیک مانندGhosts و Black Ops 2می‌توانند در آینده اضافه شوند. اضافه شدن بازی‌های کالاف دیوتی به گیم پس، حتی بازی‌های قدیمی تر، به دلیل محبوبیت همیشگی آن و اینکه برخی از آن‌ها هنوز با قیمت کامل فروخته می‌شوند، قابل توجه است.

شاید علاقه‌مند باشید بخوانید:بازی های فراموش شده کالاف دیوتی

حتما ببینید

ناشر بازسازی Star Wars KOTOR از اظهار نظر درباره شایعات لغو…

بزرگترین بازی‌های اکتبر 2023

پچ بعدی Cyberpunk 2077 نویدبخش رفع باگ Johnny vision و دیگر…

بازی WW2 Shoter United 1944 در حال برگزاری یک پلی تست سه…

به نظر می‌رسد که بازی‌هایCall of Dutyدر آینده‌ای نزدیک بهXbox Game Passمی‌آیند. یکی از دلایل اصلی و تهاجمی مایکروسافت با خریدهای شرکت، ایمن‌سازی محتوای سرویس اشتراکXbox Game Passاست و هنگامی که روند قرار داد مایکروسافت اکتیویژن بلیزارد به پایان برسد، این تعداد بازی می‌تواند برای تقویت Game Pass شرایط خوبی را بوجود آورد.

هنوز برنامه خاصی برای اضافه کردن بازی‌های کلاسیک کالاف دیوتی به گیم پس اعلام نشده است، اما شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد در حال حاضر کار برای آوردن COD به سرویس اشتراک مایکروسافت انجام شده است. کاربران مختلف آنلاین پیام‌هایی دریافت کرده‌اند که نشان می‌دهد بازی‌های Call of Duty برای Game Pass آماده شده‌اند و عناوین قدیمی‌تری مانندCall of Duty: Ghosts و Call of Duty: Black Ops 2 به طور خاص ذکر شده‌اند. و در این حالت می‌توان گفت دیگر زمان ورود این بازی‌ها مهم نیست بله تایید ورود آنها حائز اهمیت است.

انتظار می‌رود خریدActivision Blizzardدر ماه اکتبر نهایی شود. این احتمال نیز وجود دارد که به محض بسته شدن قرارداد، مجموعه‌ای از بازی‌های منتشر شده توسطActivision Blizzard، از جمله عناوین مختلف کالاف‌دیوتی بهXbox Game Passاضافه شوند، اما این امکان نیز وجود دارد که مایکروسافت منتظر تاریخ بعدی برای اضافه کردن بازی‌ها باشد. بنابر این طرفداران Call of Duty و مشترکینXbox Game Passباید منتظر اطلاعات بیشتر در این مورد باشند.

بنر انتهای هر مقاله


#‌اخباربازی#‌خبربازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جزئیات جدید پرداخت یارانه معیشتی 800 هزارتومانی با شرایط خاص منتشر شد.

یک ربع پیش

طبق اعلام رئیس کل گمرک، در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۳، بالغ بر ۶۹۲۶ دستگاه خودرو سواری به ارزش ۱۳۷ میلیون دلار ترخیص قطعی و وارد کشور شده است.

یک ربع پیش

باشگاه پرسپولیس به مناسبت روز درختکاری مراسم کوچکی را برگزار کرد.

یک ربع پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

یک ربع پیش

بر اساس شاخص سرمایه‌گذاری لوکس نایت فرانک، خودروهای کلاسیک یکی از دارایی‌ها با بهترین عملکرد در سطح جهان بوده‌اند و در طول سال‌ها گاهی از کلاس‌های دارایی سنتی بهتر عمل کرده‌اند. حتی در دوران اوج کووید، اتومبیل‌های کلاسیک دومین سرمایه‌گذاری پرطرفدار بودند.

یک ربع پیش

استون مارتین لاگوندا وینیاله یکی از خاص ترین محصولات صنعت بین المللی خودرو است که نخستین بار سال 1993 و طی برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو رونمایی شد.

یک ربع پیش

در پی انتشار مطلبی در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر افزایش قیمت محصولات ایران‌خودرو، پیگیری‌ها و بررسی‌های خبرگزاری ایسنا نشان می‌دهد که قیمت‌ محصولات این شرکت منطبق با آخرین قیمت‌های مصوب شورای رقابت است.

7 دقیقه پیش

با توجه به استقبال گسترده مشتریان از عرضه نیسان سیلفی در سامانه یکپارچه، شرکت آمیتیس خودرو از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی ایران‌روور، دور جدید عرضه این خودروی باکیفیت و برند ژاپنی را از امروز 24 اردیبهشت 1403 آغاز کرد.

یک ربع پیش

تصاویری جالبی از چهره ساده سوسانو در روز عروسی اش منتشر شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...