آرگا |
۴ هفته پیش

دهکده هلودشت زیبایی های این منطقه

دهکده هلودشت با وجود زیبایی های منحصر به فرد خود از سوی گردشگران زیادی مورد توجه می باشد. این دهکده طبیعت و آبشار دیدنی زیبایی دارد.

یکی از زیباترین دهکده های ایران که جذابیت های گردشگری زیادی دارد، دهکده هلودشت می باشد. این دهکده در شهرستان املش واقع شده و دارای تفریحات بسیار زیادی است. در ارتفاعات این روستا می توانید از جذابیت های منحصر به فردی بازدید کنید.

دهکده هلودشت

معرفی دهکده هلودشت:

اگر راهی املش هستید، حتما سری به این دهکده تفریحی بکر بزنید. این مناطق جنگلی در استان گیلان برای گردشگران جذابیت های زیادی دارد. این طبیعت چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. شما در مسیرهای مختلفی از این دشت می توانید با مناظر بسیار زیبایی دیدن کنید. این دهکده از مهم تریندیدنی های املشمی باشد.

زیبایی هلودشت

دیدنی های دهکده:

این منطقه جنگلی از زیبایی های بی نظیری برخوردار است. در روزهای آفتابی دشت ها و دامنه های این نواحی برای علاقه مندان دیدنی تر و جذاب تر می شوند. این نواحی برای اسکان شما عزیزان نیز بسیار مناسب خواهد بود. از مهم ترین امتیازات این نواحی می توان به چشم اندازهای بارش های برف و باران نیز در این نواحی بسیار زیاد هستند و به همین طبیعت این نواحی را سرسبزتر می کنند.

سفر به هلودشت

مناظر فوق العاده این نواحی برای گردشگران زیادی جالب توجه هستند. در وصف زیبایی های این ناحیه می توان گفت که بهشتی گمشده از گیلان محسوب می شود. آب و هوای این ناحیه نسبتا کوهستانی بوده و پوشش های گیاهی این نواحی نیز توام با فضایی باز است. این نواحی دارای پارکی زیبا بوده که شما علاقه مندان می توانید از آن دیدن کنید.

آشنایی با هلودشت

جاده هلودشت:

مسیر دسترسی به این ناحیه نیز زیبایی و چشم اندازهای زیادی دارد. جاده کوهی و جنگل های پر پیچ و خم این ناحیه با وجود آسفالته بودن از زیبایی های زیادی برخوردار است. قهوه خانه هایی که در اطراف این دشت ها برای استراحت گردشگران قرار داده شده از امتیازات زیادی برخوردار می باشد.

روستای هلودشت

آبشار هلودشت:

یکی از مهم ترین دیدنی های دهکده هلودشت وجود این آبشار مرتفع است. صخره نوردی در این ارتفاعات از جذابیت ها و زیبایی زیادی برخوردار می باشد. این ناحیه ییلاقی طبیعت سرسبز و تماشایی دارد. دامنه های جنگلی این آبشار با وجود شیب زیاد خود برای گردشگران مورد توجه است.

این دهکده به روستاهای اطراف نیز متصل می شود و شما در سفر خود به این ناحیه می توانید با جذابیت های بیشتر آن آشنا شوید. رودخانه کوچکی که از میان این دهکده عبور می کند، شاید برای خارق العاده و آرامش بخش باشد. شما علاقه مندان می توانید در سفر به این نواحی امکان آشنایی بامکان های دیدنی لنگرودرا هم داشته باشید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

منبع : آرگا
#‌سفر #‌گردشگری منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سوغات بوشهر از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید در بوشهر سوغاتی های مرغوب و نفیسی را خریداری کنید.

۲ هفته پیش

دریاچه عطاآباد یک دریاچه با دیدنی های بسیار متنوع بوده که در کشور پاکستان قرار دارد. این دریاچه را به دلیل وجود طبیعت آن می شناسند.

۳ هفته پیش

دیدنی های آرهوس از جذابیت و تنوع زیادی برخوردار هستند که شما در این بخش با آن آشنا خواهید شد. این شهر در دانمارک قرار دارد.

۳ هفته پیش

دیدنی های نارا شامل جاذبه های تاریخی و باستانی متعددی بوده که شما در این بخش با آن آشنا می شوید. این شهر در ژاپن قرار دارد.

۲ هفته پیش

مرکز ژرژ پمپیدو یک مرکز دیدنی و فرهنگی در فرانسه است که ویژگی های زیادی دارد. این مجموعه دارای هنر و معماری است.

۳ هفته پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

۳ هفته پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۲ هفته پیش

مجمع الجزایر استکهلم یکی از مهم ترین مجموعه هایی است که درسوئد قرار دارد و دارای جاذبه های تفریحی زیادی می باشد.

۳ هفته پیش

دیدنی های ناهارخوران از تنوع و جذابیت های منحصر به فردی برخوردار می باشد. این ناحیه جنگلی دارای چشم اندازهای زیبایی است.

۳ هفته پیش

بیشتر...