خبرگزاری تسنیم |
۴ هفته پیش

سخنگوی کابینه نتانیاهو: هیچ قطحی در نوار غزه وجود ندارد تسنیم


سخنگوی کابینه نتانیاهو: هیچ قطحی در نوار غزه وجود ندارد!

سخنگوی کابینه رژیم صهیونیستی با بیان اینکه در حال جنگ با حزب الله در شمال هستیم، مدعی شد که هیچ قطحی و گرسنگی در نوار غزه وجود ندارد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین المللخبرگزاری تسنیم، سخنگوی کابینه رژیم صهیونیستی گفت: حزب الله، از آغاز جنگ(رژیم صهیونیستی)پنج هزار موشک و پهپاد از جنوب لبنان به سمت اهداف اسرائیلی شلیک کرده است.

وی با ادعای اینکه، ما هیچ مشکل مرزی با لبنان نداریم، افزود پس از استعفای بنی گانتس، دیگر به شورای جنگ نیازی نیست.

این سخنگو ادعا کرد برای افزایش کمکهای بشردوستانه به غیرنظامیان در غزه تلاش می‌کنیم!

وی مدعی شد هیچ قحطی و گرسنگی در نوار غزه وجود ندارد، اما حماس است که بر کمکهای انسانی مسلط شده است!

سخنگوی کابینه نتانیاهو در ادامه ادعاهای خود افزود: ما خواهان حل مشکل در شمال(فلسطین اشغالی و لبنان) چه از راه دیپلماسی یا نظامی هستیم، چرا که این وضعیت نمی‌تواند ادامه پیدا کند.

گزارش رسانه غربی از نسل‌کشی رژیم اسرائیل در غزه
یونیسف: جنگ غزه، جنگ علیه کودکان است

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه هیأت وزیران در خصوص حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری، قضات، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، کارانه پزشکان و حقوق والدین شهدا را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

نیم ساعت پیش

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

نیم ساعت پیش

بر اساس شاخص سرمایه‌گذاری لوکس نایت فرانک، خودروهای کلاسیک یکی از دارایی‌ها با بهترین عملکرد در سطح جهان بوده‌اند و در طول سال‌ها گاهی از کلاس‌های دارایی سنتی بهتر عمل کرده‌اند. حتی در دوران اوج کووید، اتومبیل‌های کلاسیک دومین سرمایه‌گذاری پرطرفدار بودند.

1 ساعت پیش

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت اعلام کرد که تمام خدمات مربوط به انتقال سهام عدالت متوفیان به ورثه‌ها، به شرط اینکه از طریق بازار سرمایه صورت گیرد، رایگان خواهد بود.

نیم ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

1 ساعت پیش

با انتخاب«جو بایدن» و اتمام دوره ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ»، خوش‌بینی به رفع ناگهانی و یک‌شبه مشکلات بین‌المللی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور حاکم شده است. صنعت خودرو همپای صنعت نفت، آسیبی جدی از تحریم‌های امریکا دیده است.

1 ساعت پیش

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن تجدیدنظر صورت گرفته توسط این سازمان، تولیدکنندگان و فروشندگان تایر از هفتم شهریور ماه سال جاری، برای توزیع هر حلقه تایر، ملزم به ارائه برگه‌ ضمانت‌نامه خواهند بود.

نیم ساعت پیش

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

1 ساعت پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

1 ساعت پیش

بیشتر...