هیدکی کامیا ماه آینده از استودیو پلاتینیوم گیمز جدا می شود

هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) ماه آینده پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) را ترک می کند. کامیا در سال 2006 استودیو مستقر در اوزاکا ژاپن را تأسیس کرد و سپس به کارگردانی بازی هایی مانندBayonettaو The Wonderful 101 ادامه داد. طبق بیانیه ای که استودیو و کامیا منتشر کردند، آخرین روز کاری وی در Platinum 12 اکتبر خواهد بود.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله- دسکتاب
بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله-موبایل

در مورد چرایی، نه بیانیه پلاتینیوم و نه توییت های خود کامیا دلیل خاصی را نشان نمی دهند. پلاتینیوم از کامیا برای کارش تشکر می‌کند و اظهار می‌دارد که منتظر است ببیند او در آینده چه می‌کند، در حالی که کامیا خاطر نشان می‌کند که تصمیم برای ترک آسان نبود، اما او احساس می‌کند این بهترین تصمیم است.

در اینجا بیانیه پلاتینیوم آمده است:

حتما ببینید

ناشر بازسازی Star Wars KOTOR از اظهار نظر درباره شایعات لغو…

بزرگترین بازی‌های اکتبر 2023

پچ بعدی Cyberpunk 2077 نویدبخش رفع باگ Johnny vision و دیگر…

بازی WW2 Shoter United 1944 در حال برگزاری یک پلی تست سه…

ما متاسفیم که اعلام کنیم هیدکی کامیا در 12 اکتبر 2023 استودیو PlatinumGames را ترک خواهد کرد.

ما واقعاً از ایده‌های خلاقانه، رهبری و مشارکت او در رشد PlatinumGames از زمان شروع تا به امروز سپاسگزاریم.

ما معتقدیم که او در کارهای آینده خود به عنوان یک سازنده بازی همچنان با موفقیت عمل خواهد کرد و مشتاقانه منتظریم تا شاهد رشد صنعت بازی با کارهای او باشیم. برای او بهترین ها را آرزو می کنیم.

و این چیزی است که کامیا در مورد جدایی خود از این استودیو توییت کرده است:

همانطور که در حساب رسمی PlatinumGames X اعلام شد، من در 12 اکتبر 2023 این استودیو را ترک خواهم کرد. این تصمیم پس از بررسی های زیادی بر اساس اعتقادات خودم انجام شد. و به هیچ وجه تصمیم آسانی نبود. من به کار خود به روش هیدکی کامیا ادامه خواهم داد.

قبل از تأسیس استودیو پلاتینیوم در فوریه 2006، کامیا روی سری Resident Evil کپکام کار می‌کرد و به برنامه‌ریزی اولین بازی و کارگردانی دنباله آن و همچنین سری Devil May Cry کمک کرد. او همچنین اولین بازی Viewtiful Joe و سپس Okami را در سال 2006 در استودیو Clover کپکام کارگردانی کرد. Capcom اواخر همان سال Clover را تعطیل کرد، اما پلاتینیوم قبلاً با نام Seeds, Inc تأسیس شده بود. بعداً به Platinum Games تغییر نام داد.

کامیا بیش از 17 سال پس از تاسیس پلاتینیوم در کنار شینجی میکامی که دیگر آنجا نیست و اوایل امسال از Tango Gameworks جدا شد و آتسوشی اینابا که مدیرعامل استودیو است همکاری داشت.

بنر انتهای هر مقاله


#‌اخباربازی#‌خبربازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در فاصله آبان‌ماه سال گذشته تا خرداد امسال سیاستگذار خودرو در دو اظهار نظر با وعده بهبود بازار خودرو به مردم توصیه کرده است که برای خرید عجله نکنند.

یک ربع پیش

با توجه به استقبال گسترده مشتریان از عرضه نیسان سیلفی در سامانه یکپارچه، شرکت آمیتیس خودرو از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی ایران‌روور، دور جدید عرضه این خودروی باکیفیت و برند ژاپنی را از امروز 24 اردیبهشت 1403 آغاز کرد.

یک ربع پیش

باشگاه پرسپولیس به مناسبت روز درختکاری مراسم کوچکی را برگزار کرد.

7 دقیقه پیش

جزئیات جدید پرداخت یارانه معیشتی 800 هزارتومانی با شرایط خاص منتشر شد.

یک ربع پیش

تصاویری جالبی از چهره ساده سوسانو در روز عروسی اش منتشر شد.

یک ربع پیش

طبق اعلام رئیس کل گمرک، در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۳، بالغ بر ۶۹۲۶ دستگاه خودرو سواری به ارزش ۱۳۷ میلیون دلار ترخیص قطعی و وارد کشور شده است.

11 دقیقه پیش

تا ساعاتی دیگر با مقصران تاخیر در پرداخت حقوق اسفند ۱۴۰۱ فرهنگیان در وزارت آموزش و پرورش برخورد می‌شود.

یک ربع پیش

چهره شاخص موتورسواری بانوان در ایران، با بیان این که عده‌ای از افراد با پول خرج کردن به جای قهرمانان مجوز واردات موتور گرفته‌اند، گفت: من با ۱۸ سال سابقه فعالیت در این رشته هنوز هم نتوانسته‌ام حتی یک موتورسیکت وارد کنم!

یک ربع پیش

تصویری از ایمان اشراقی در حال رقص در اسپانیا با لباس زنانه سوژه شد.

یک ربع پیش

بیشتر...