زومیت |
1 ماه پیش

چه می شد اگر زمین بیش از یک ماه داشت زومیت

ماه تأثیرات مختلفی بر زمین دارد، اما اگر بیش از یک ماه وجود داشت، چه اتفاقی برای زمین و حیات روی آن می‌افتاد؟#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زومیت نوشت: دو آسیب‌پذیری واتساپ که یکی از آن‌ها در مرحله‌ی بحرانی قرار دارد، در جدیدترین به‌روزرسانی این اپلیکیشن برطرف شده‌اند. اگر به اینترنت دسترسی دارید، سریعاً واتساپ را به‌روزرسانی کنید.

23 ساعت پیش

 اینتل هم‌زمان با معرفی گرافیک‌های Arc A770، فناوری ارتقای مقیاس XeSS خود را در بازی‌هایی مانند Shadow of the Tomb Raider در دسترس کاربران قرار داد.

19 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: این ویدیو نشان می‌دهد که اپل کیفیت ساخت گوشی‌های جدید آیفون را در مقایسه با نسل قبل، افزایش داده است.

18 ساعت پیش

شرکت MRI تولیدکننده بیلبورد تبلیغاتی می‌گوید سامسونگ الکترونیکس پنج پتنت را نقض کرده و کمیسیون تجارت بین الملل آمریکا تحقیقات را شروع کرده است.

23 ساعت پیش

طرح صیانت به گونه‌های مختلفی در حال اجرا است.

14 ساعت پیش

یکی از محققان حوزه نجوم با اشاره به فعالیت‌های علمی ابوریحان بیرونی معتقد است نامگذاری روز ملی نجوم زمینه‌ای برای ترویج علم نجوم در کشور است و می‌توان پدیده‌های علمی نجوم را با زبان ساده تعریف کرد.

22 ساعت پیش

زومیت نوشت: آیفون ۱۴ پرو مکس با تصاحب جایگاه آیفون ۱۳ پرو مکس در معیار دیسپلی‌میت، جایزه‌ی بهترین صفحه‌نمایش روی گوشی‌های هوشمند را از آن خود کرد.

21 ساعت پیش

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ماهواره خیام روزی ۴ بار و گاهی اوقات ۳ بار از روی ایران عبور می‌کند و ما تصاویر آن را با کیفیت خوب دریافت می‌کنیم.

دیروز

تعرفه‌های جدید تلفن ثابت از این ماه بر قبض‌ها اعمال شد.

21 ساعت پیش

بیشتر...