مجله دلتا |
۲ هفته پیش

خرید مانتو خرید مانتو اینترنتی مدل مانتو 2021 مانتو سال 1400 مدل مدل مانتو مجله دلتا

مانتوها لباس‌هایی هستند که در هر موقعیتی پوشیده می‌شوند و به همین دلیل، داشتن بهترین انتخاب متناسب با موقعیتی خاص دشوار می‌شود.
خرید مانتو

خرید مانتوبه عنوان یک لباس مناسب برای موقعیت‌های مختلفی مثل مهمانی، محل کار یا رفتن به یک گردش روزانه یکی از مهم‌ترین بخش‌های خرید زنان ایرانی است. پس بهتر است این بار برای خرید مانتویی که بتوانید در موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار دهید وقت بیشتری گذاشته و البته اصول خرید آن را بدانید. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

مدل‌های مختلف مانتو را بشناسید!

اولین گام انتخاب مانتوی مناسب برای موقعیتی خاص این است که مدل‌های مانتو را بشناسید و بدانید هر کدام برای چه موقعیتی مناسب هستند. برای استفاده‌ روزمره، یک مانتو می‌تواند طرح‌دار باشد و در عین حال به اندازه‌ کافی، برای فعالیت‌های روزانه مناسب باشد.

این در حالی است که برایخرید مانتوی مجلسیمی‌توانید کمتر بر راحت بودن مانتو تمرکز کنید و بیشتر سراغ طرح‌ها و مدل‌های خاص بروید چرا که در نهایت قرار نیست برای مدت طولانی، مانتوی مجلسی را به تن داشته باشید یا با آن فعالیت فیزیکی خاصی انجام دهید.

کدام مانتوها مجلسی‌اند؟

خرید مانتو اینترنتی

 1. مانتوهای مجلسی معمولا از پارچه‌هایی دوخته می‌شوند که به راحتی چروک نشده و روی تن، فرم صاف و مرتبی داشته باشند.
 2. ویژگی دیگر مانتوهای مجلسی دوخت ویژه‌ آن‌ها است که در کنار پارچه، دلیل اصلی مرتب بودن مانتو روی تن است.
 3. در عین سادگی، دوخت‌های مانتوهای مجلسی محکم و البته خاص هستند.
 4. برش‌های این مدل مانتو معمولا ساده است اما فرم نهایی آن باید متناسب با اندام باشد.
 5. طرح، در انتخاب و خرید مانتوی مجلسی نکته‌ مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.
 6. معمولا در مدل مانتوی مجلسی از طرح‌های چاپی استفاده نمی‌شود بلکه طرح‌ها به صورت گلدوزی یا دوخت سنگ و منجوق روی پارچه بکار می‌روند.
 7. البته اگر به دنبال یک مانتوی ساده هستید، مانتوهای مجلسی ساده بدون هیچ طرحی هم انتخاب‌های مناسبی هستند.
 8. دکمه‌های یک مانتو مجلسی می‌توانند متفاوت باشند و در آن از دکمه‌هایی استفاده شود که طرح‌دار یا شیشه‌ای باشند.

مانتوهای روزمره با قواعد روزمرگی

مدل مانتو 2021

 1. بهتر است برای استفاده‌ روزانه، سراغ مانتوهایی بروید که راحت‌تر هستند. مثلا دوخت آن‌ها به شما اجازه می‌دهد که دامنه حرکتی بیشتری داشته باشید.
 2. انتخاب مانتوی روزمره به فصل بستگی دارد. در فصل‌های سرد سراغ جنس‌های ضخیم‌تر بروید، پارچه‌هایی با ترکیب پشم برای زمستان مناسب‌تر هستند.
 3. در مانتو تابستانی، هیچ پارچه‌ای نمی‌تواند جای پارچه‌های نخی را بگیرد. می‌توانید سراغ طرح‌هایی بروید که در عین زیبایی، دست و پاگیر نباشد و البته به راحتی با شستشو خراب نشود.

مانتو رسمی، مهم‌ترین لباس برای یک جلسه‌ کاری

مانتو سال 1400

 1. برای رفتن به جلسات کاری یا اداره، بهتر است از مانتوهای مجلسی یا روزمره استفاده نکنید. به جای آن به خرید مانتو اداری و رسمی بروید.
 2. استفاده از لباس رسمی در محل کار نشان‌دهنده این است که شما به خوبی از موقعیت خود آگاهی داشته و برای کار خود، اهمیت قائلید.
 3. مانتوهای پرزرق و برق انتخاب‌های خوبی برای محل کار نسیتند. چراکه قرار نیست لباس‌هایتان به جای مهارت‌های شغلی شما توجه دیگران را به خودش جلب کند.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلباستایل خاص بهاری؛ با این مدل مانتوها!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به دلیل تنوعی که در دوخت و شکل دامن بلند در بازار وجود دارد. انتخاب تا حدی سخت می شود و انتخاب دامن و ست کردن آن با مانتو کار آسانی نیست.

۱ هفته پیش

بیشتر...