مجله دلتا |
1 ماه پیش

کبودی دور چشم کبودی زیر چشم سیاهی دور چشم کانسیلر پنکک مجله دلتا

کبودی زیر چشم یکی از معایبی در صورت است که می‌توانید با آرایش آن را محو کنید. به راحتی با تکنیک‌های آرایشی زیر کبودی زیر چشم خود را از بین ببرید.
کبودی دور چشم

یکی از عواملی که زیبایی چهره شما را می‌پوشاند سیاهی وکبودی دور چشماست که شما خسته و بیمار نشان می دهد. کمبود خواب، آلرژی، وراثت و هورمون‌ها همگی می‌توانند باعث سیاهی شوند. اما شما می‌توانید با استفاده از یک روش مناسب در هنگام آرایش کردن، سیاهی دور چشم خود را کم‌تر کنید و یا کاملا بپوشانید. با این مقاله درمجله دلتاهمراه شوید.

کرم پودر مرحله اول رفع کبودی دور چشم

اول از همه کرم پودر همیشگی خود را استفاده کنید. با استفاده از اسفنج و یا انگشتان خود آن را دور چشم هم بزنید. با یک ماساژ ملایم آن را پخش کنید تا جذب شود. دقت کنید که حتما کرم پودر جذب پوست شما شده باشد.

کبودی زیر چشم

مرحله دوم

سپس از کانسیلر استفاده کنید. در بازار کانسیلرهای مختلفی برای پوشاندن انواع مختلف کبودی دور چشم وجود دارد. اگر رنگ سیاهی به بنفش متمایل است، از یک کانسیلر با تن زرد استفاده کنید. اما اگر سیاهی دور چشمان شما به رنگ آبی متمایل است از یک کانسیلر با تن نارنجی استفاده کنید.
وقتی کانسیلر مناسب را انتخاب کردید آن را به دور چشم خود بزنید. با ضربات نوک انگشت سعی کنید آن را محو و یک‌دست کنید. در ابتدا ممکن است حس کنید صورت شما کمی غیرطبیعی شده است. بعد از طی کردن مراحل بعدی و در پایان، این حالت از بین می رود.

پنکک اصل مهم در رفع کبودی دور چشم

بعد از اینکه کرم پودر و کانسیلر را استفاده کردید از پنکک یا پودر استفاده کنید. پنکک را به همه جای صورت خود از جمله زیر چشم‌ها بزنید. فرچه و یا پد پنکک را خیلی آرام روی پوست زیر چشم خود بمالید تا کرم پودر و کانسیلر پاک نشود.

باز هم کانسیلر

دوباره ازکانسیلراستفاده کنید. مثل دفعه اول با با ضربه زدن توسط نوک انگشتان خود آن را محو کنید. اما توجه داشته باشید که رنگ کانسیلری که بار دوم استفاده می‌کنید با کانسیلری که در ابتدا از آن استفاده کردید باید متفاوت باشد. کانسیلر اول باید روشن و اصلاح‌کننده باشد اما کانسیلر دوم باید شبیه رنگ پوست شما باشد. اطمینان داشته باشید با این ترفندها به راحتی کبودی دور چشم خود را برطرف می‌کنید و زیبایی چهره شما چند برابر خواهد شد.

باز

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر درباره مد و زیباییجوراب‌های مناسب یک استایل خاصرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب‌وهوای فصل پاییز تصمیم‌گیری در مورد لباس را با دشواری همراه می‌کند. با این تفاسیر مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی را بررسی خواهیم کرد.

4 روز پیش

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

5 روز پیش

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ با انجام چند سری از نکات در خانه غبغب خود را بپوشانید.

5 روز پیش

با درنظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم می‌توان سختی انتخاب کیف مناسب با استایل خود را کمی آسان کرد. در ابتدا به سبک پوشش و استایل خود توجه کنید.

6 روز پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

۱ هفته پیش

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد، راه حل‌هایی برای جرمگیری خانگی دندان وجود دارد.

۱ هفته پیش

نگرانی از آسیب دیدگی موها با رنگ کردن آن‌ها درست است زیرا، مواد شیمیایی باعث آسیب مو می‌شود اما راه‌هایی برای سلامت مو رنگ شده وجود دارد.

۱ هفته پیش

یسریاز اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید. اینگونه زمانی که سن شما را حدس می‌زنند، خیال شما راحت است.

۱ هفته پیش

نکاتی به ظاهر ساده درباره‌ی حالت دادن مو وجود دارد که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

یک سری روش مصنوعی برای پرپشت کردن رشد مژه وجود دارد، اما با یک سری مراقبت‌ها می‌توان مژه‌ها را به صورت طبیعی زیبا کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...