زومیت |
۱ هفته پیش

مطالعه ای جدید نشان می دهد مردان سریع تر از زنان پیر می شوند زومیت

مطالعه پژوهشگران فنلاندی نشان می‌دهد مردان ازنظر زیستی پیر‌تر از زنان هم‌سن خود هستند؛ اما این فاصله در حال کم‌شدن است.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دیجیاتو نوشت: محققان یک ابرکامپیوتر جدید ساخته‌اند که اطلاعات ۶۴ بشقاب تلسکوپ رادیویی میرکت را با هم ترکیب می‌کند و به‌دنبال حیات فرازمینی می‌گردد.

11 ساعت پیش

همشهری‌آنلاین نوشت: طرح‌های حیرت‌انگیز برای ساخت یک شهر شناور بزرگ با خیابان‌هایی زیر آب برای حرکت زیردریایی‌ها رونمایی شده است.

9 ساعت پیش

زومیت نوشت: پژوهشگران دریافته‌اند که موش خاردار آمامی کروموزوم Y خود را از دست داده است و برخی بر این باورند که انسان‌ها نیز ممکن است به همین سرنوشت دچار شوند.

7 ساعت پیش

بیشترین تمرکز درمانکده بر روی تسهیل و سرعت بخشیدن به‌دریافت خدمات درمانی است.

10 ساعت پیش

می‌توان کریستالی را در دست گرفت یا نزدیک بدن نگه داشت و از انرژی آن استفاده کرد؟ مدعیان کریستال درمانی می‌گویند می‌شود اما علم نظر دیگری دارد.

12 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: ایلان ماسک مجوز انتشار اسنادی از توییتر را داده که نشان می‌دهد این شبکه اجتماعی چگونه جلوی انتشار مقاله پسر «جو بایدن» را گرفته است.

9 ساعت پیش

اپل به تأمین‌کنندگان خود اعلام کرده است برای انتقال خطوط مونتاژ محصولات این شرکت از چین به هند و ویتنام برنامه‌ریزی کنند.

14 ساعت پیش

پژوهشگران می‌گویند مغز اختاپوس‌ها ممکن است به‌دلیل تنوع عظیم ریزآران‌ای‌هایی باهوش شده باشد که به آن‌ها اجازه می‌دهد انواع مختلفی از سلول‌های مغز را رشد دهند.

8 ساعت پیش

نتایج بنچمارک Core i5 13500 از بهبود ۵۰ درصدی سرعت این تراشه نسبت به Core i5 12500 دارد.

12 ساعت پیش

بیشتر...