زومیت |
۱ هفته پیش

مدیرعامل انویدیا از شروع تولید انبوه تراشه گرافیکی Hopper خبر داد زومیت

مدیرعامل انویدیا می‌گوید پردازنده‌ی گرافیکی H100 که بر پایه‌ی معماری Hopper تولید شده است از ماه آینده دردسترس سازمان‌ها قرار می‌گیرد.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اپل در اقدامی عجیب، اکنون از واکنش‌های ایموجی iMessage در سیستم عامل اندروید پشتیبانی می‌کند.

20 ساعت پیش

ایرنا نوشت: محققان فیزیک برای اولین بار موفق شدند یک پیوند اتمی را مورد سنجش قرار دهند که بر اساس این تئوری اتم‌های ممکن است با استفاده از نور یکدیگر را جذب کنند.

14 ساعت پیش

با محدودیت های ایجاد شده برای اینترنت بین الملل ، در ساعات قطعی کامل پهنای باند بر روی شبکه اینترنت موبایلی که تقریبا بخش عمده اینترنت مصرفی کشور را تشکیل می دهد هیچ راهکاری برای ارتباط غیر از اپلیکیشن های داخلی باقی نمی ماند اما زیرساخت های داخلی کشور هم به رغم همه وام های کم بهره و حمایت های بی پایان ،مزیت خاصی محسوب نمی شود.

12 ساعت پیش

نمایشگر هوشمند جدید هواوی Vision Smart Screen با باتری ۱۰۹۹۵ میلی‌ آمپرساعتی و پشتیبانی از وضوح 4K معرفی شد.

18 ساعت پیش

وزیر ارتباطات اخیرا به مردم توصیه کرد تا کسب‌وکارهای خود را به پلتفرم‌های داخلی منتقل کنند؛ اما آیا این اظهارنظر به معنای فیلتر دائمی اینستاگرام و واتس اپ است؟

11 ساعت پیش

اپل تعداد راننده‌های پروژه آزمایش خودرو خودران اپل کار Apple Car را در کالیفرنیا افزایش داده است تا بیشتر روی پروژه تایتان تمرکز کند. مشخصات و قیمت ماشین اپل.

21 ساعت پیش

در روزهای گذشته هر روز بحث های بسیاری درباره احتمال توسعه اینترنت ماهواره ای به ایران می شود . اینکه ایلان ماسک و دولت آمریکا سعی دارند با زیر پا گذاشتن قوانین رادیویی جهان ، امکان رساندن این اینترنت ها را به ایران توسعه دهند اما از نظر وزیر ارتباطات کشورمان آنها برای ورود به ایران فقط یک راه دارند!

21 ساعت پیش

مایکروسافت به دلیل مشکلات مرتبط با درایورهای برخی چاپ‌گرها در ویندوز ۱۱، به روزرسانی ۲۰۲۲ این سیستم عامل را روی برخی رایانه‌ها مسدود کرد.

17 ساعت پیش

ایرنا نوشت: مشاهدات فضاپیمای جونو (Juno) اولین منظره از نمای نزدیک از قمر یخی سیاره مشتری را در مدت ۲۲ سال گذشته ثبت کرد.

16 ساعت پیش

بیشتر...