ترفندهای مهم وارزون راهنمای شروعی حرفه ای ایموجو

در همین ابتدا بهتر است شفاف‌سازی کنیم که، در آپدیت جدید کالاف دیوتی وارزون 2، شما صرفا یکسری اتفاقات هیجان انگیز را تجربه نخواهید کرد، بلکه با یک گیم دشوار روبرو خواهید بود؛ یک نقشه‌ کاملا جدید، در مکانی شبه صنعتی، در حومه‌ی روستایی در جمهوری آدال؛ با نام AL MAZRAH که زمین بازی شما خواهد بود. منطقه‌ای صعب العبور و وسیع؛ با امکانات متنوع! اما این بازی به اینجا ختم نمی‌شود، در این نسخه با بتل رویال بسیار دشواری روبرو خواهید بود. یک نبرد واقعی، که حتی با اضافه شدن تسلیحات اضافی، وسایل حمل و نقلی بسیار متنوع و یک DMZ MODE نیز دشواری آن را ذره‌ای کم نمی‌کند؛ اما نگران نباشید!

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

در این مقاله، ایموجو قصد دارد، با هدف حمایت از پیروزی شما در این نبرد، ترفندهای مهم وارزون 2 را افشا کند؛ که رمز موفقیت شما در عبور از مراحل دشوار این بازی خواهد بود.

ترفندهای مهم وارزون 2؛ راهنمای شروعی حرفه ای

حتما ببینید

بررسی کلی و داستان بازی The House of Da Vinci 3

مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 کدامند؟

راز‌ها و ترفند‌های بازی کستل کلش برای شروع (راهنما)

بهترین سلاح‌های بازی کالیستو پروتکل کدامند و از کجا پیدایشان…

ترفندها و نکات وارزون 2 برای شروع

در Warzone 2 شما با چتر به زمین فرود خواهید آمد و با 149 بازیکن دیگر، به تیم های 3 نفره‌ای تقسیم می‌شوید؛ و بازی همین‌جا آغاز می‌شود.

پس شما یک تیم دارید و باید از ارتباط با تیم استفاده کنید، تا در انتهای بازی، شما به عنوان تیمی که زنده مانده، برنده شوید.

لطفا فراموش نکنید؛ که اگر صحبت کردن با اعضای دیگر تیم برای شما مشکل بود؛ باید راه‌های دیگری را برای ارتباط با آنها پیدا کنید؛ برای مثال:

سیستم پینگ (تگ گذاری – Tagging)

در این سیستم توانایی علامت گذاری را بر روی اشیا یا دشمنان خواهید داشت، که گزارش آن را به هم تیمی خود می‌دهید و آنها را از اتفاقی که به زودی رخ می‌دهد، آگاه می‌کنید. شما با PING می‌توانید بدون صحبت کردن و حتی ارتباط چشمی، تیم خود را از تهدیدها با خبر کنید که یکی از ترفندهای مهم وارزون 2 محسوب می‌شود.

گفتگوی صوتی یا Voice chat

گفتگوی صوتی یا Voice chat وارزون 2

یکی دیگر از ترفندهای مهم وارزون 2، استفاده از قابلیت وویس چت است؛ پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که توانایی برقراری ارتباط به زبان‌های دیگر را دارید، از آن نهایت استفاده را ببرید و در غیر این صورت می‌توانید از چت درون گیم نیز استفاده کنید. ارسال پیام درست به هم تیمی، یکی از کمک‌های شما در این بازی برای پیروزی و نجات تیم خواهد بود؛ پس آن‌را از دست ندهید.

warm-up را انتخاب کنید!

شما و دو نفر دیگر اعضای تیم‌تان برای فرود از هواپیما با چتر، نیاز به مشخص کردن یک مقصد برای خود دارید. شاید بپرسید چه اهمیتی دارد کجا فرود بیاییم؛ وقتی فقط لازم باشد زمین مناسب فرود را انتخاب کنیم؟ شاید ندانید، که بدترین اتفاق برای تیم شما زمانی رخ می‌دهد، که ندانید در کجا فرود می‌آیید و نسبت به یکدیگر چه شرایطی خواهید داشت؛ آن هم درست زمانی که باید مسابقه را شروع کنید!

تنها با استفاده از سیستم warm-up می‌توانید لحظه‌ی وقوع شکست در ابتدای بازی را به تعویق اندازید؛ چون این سیستم به شما کمک می‌کند، که نقاط فرود خود را از مسیر حرکت هواپیما، با رنگ قرمز مشخص کنید. پس آن را بی اثر نشمارید.

چتر نجات را فراموش نکنید!

چتر نجات در وارزون 2

حالا که درمورد فرود با استفاده از چتر نجات صحبت کردیم، شاید بهتر باشد در مورد نحوه‌ استفاده از آن هم برایتان بگوییم؛ چون یادگیری آن را، 100% به شما گیمرهای پروپا قرص کالاف دیوتی توصیه می‌کنیم. با این حال به یاد داشته باشید که در صورتی که در طول زمان پرواز از چتر نجات‌تان، استفاده نکردید؛ سیستم خودکار آن در فاصله‌ی نزدیک به زمین آن را برای شما باز می‌کند. اما لطفا توجه کنید در صورتی‌که از چتر استفاده کردید و آن را بستید، می‌بایست استفاده مجدد از آن را به صورت دستی انجام دهید، در غیر این صورت شما به زمین برخورد کرده و خواهید مرد!

سیستم اجرا و تنظیم چتر نجات از ترفندهای مهم وارزون 2 خواهد بود؛ چون امکان طی کردن مسافت های طولانی را در Warzone 2 با پرواز، در اختیارتان قرار می‌دهد.

جستجو در 2 Warzone را هرگز به تاخیر نیاندازید!

جستجو در وارزون 2

تمام استراتژی‌های یک جنگ، بر اساس دو اصل عمده ساخته می‌شود: 1- شناخت دشمن و 2- خانه‌ی دشمن!

پس اگر براساس این اصل به نبرد خودتان نگاه کنید، به این نتیجه می‌رسید که باید زمین بازی را بهتر بشناسید. پس بهتر است درنظر داشته باشید که از ابتدا در جستجوی چیزهای باارزشی برای بیشتر زنده ماندن باشید. بهتر است همیشه محتاط باشید و با حس کنجکاوی، ساختمان‌ها و میدان‌ها و تمامی اشیائی که باعث تحریک حس کنجکاوی شما می‌شود، را بگردید؛ شما گاهی با اقلامی مثل جعبه‌های کمک اولیه، نارنجک یا سلاح‌های با کیفیت بهتری روبرو شده که از دست دادن آنها حتما باعث پشیمانی خواهد شد. پس جستجو کردن را فراموش نکنید!

گوشهای خود را برای شنیدن صداهای اطراف‌ تیز نگه دارید!

اگر تصور می‌کنید این توصیه اهمیت چندانی ندارد، بدانید که یکی از ترفندهای مهم وارزون 2 برای موفقیت را به همین راحتی کنار گذاشته‌اید. اگر باور دارید که یک سرباز تیزهوش و قوی برای برد در این نبرد هستید؛ باید گوشهایتان را هم به کار بیندازید تا در صورت نزدیک شدن دشمن، آن را تنها با صدای پا یا اسلحه‌ شناسایی کنید.

اما هرگز به همین مقدار راضی نباشید؛ شما همیشه باید گوش به زنگ باشید تا در صورت فعال نمودن کانال proximity chat با نزدیک شدن به حریف خود، صحبت‌های او را شنود کنید. شما در این صورت از گوش‌هایتان بابت نجات پیدا کردن از یک تهدید دیگر، ممنون خواهید بود.

استفاده از وسایل نقلیه برای سریع و ایمن حرکت کردن

ماشین ها در کالاف دیوتی وارزون2

در وارزون 2 شما تعداد زیادی وسیله‌ی حمل و نقل دارید که در مکان‌های متفاوتی به آن دسترسی خواهید داشت؛ سعی کنید از آنها به طرز عالی بهره ببرید. پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را حتما را مطالعه کنید.

آشنایی با بهترین وسایل نقلیه کالاف دیوتی وارزون 2

اما نکته‌ی مهم اینجاست که این وسایل نقلیه همیشه کار نمی‌کنند! این طبیعی است که در این بازی با چالش مشکل خرابی خودروها و یا نداشتن سوخت کافی روبرو شوید؛ از همین حالا به شما این توصیه را می‌کنیم که بعد از سوار شدن، این موارد را برای سفر بی دردسر خود در نظر داشته باشید، تا در نقطه‌ی دورافتاده‌ای مجبور به سفر با پای پیاده نشوید.

در ضمن به یاد داشته باشید برای تعمیر وسایل حمل و نقلیه خود، به ایستگاه آن مراجعه کنید و برای سوخت‌گیری به پمپ بنزین بروید.

MINI MAP یک دوست کوچولو

مینی مپ وارزون 2

یکی از امکانات 2 Warzone همین مینی مپ است که در اغلب گیم‌ها مشابه‌اش را دیده‌اید و از کار با آن حتما تجربه‌ای دارید؛

نکته‌ی اصلی این است که این سیستم شاید کوچک باشد، اما تاثیر زیادی بر روی سرعت عمل شما برای پیدا کردن دشمنان دارد. علاوه بر آن، شما توانایی شناسایی نشانه‌های مهیج گیم بر روی مپ را خواهید داشت؛ مانند مکان‌های سوختگیری یا مهمات، قرار دادها و غیره…

شما از این ترفندها در وارزون 2 استفاده کرده‌اید؟

2 Warzone با تمام دشواری و پیچیدگی که در خود دارد؛ این امکان را به شما به عنوان یک گیمر‌، می‌دهد که چالش‌های پر حادثه‌تری را این بار در آن تجربه کنید. پس از این اطلاعات و ترفندها برای پیشروی در طول بازی غافل نشوید. حتما از تجربه های خودتان در وارزون 2 برای ما در قسمت نظراتemojoبنویسید.

بنر انتهای هر مقاله


#‌سرگرمی#‌بازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

طبیعت گاهی اوقات موارد نادری به شما نشان می‌دهد و یکی از آنها ظاهرا عسل بنفش کمیابی است. این عسل طعم شیرین‌تری نسبت به عسل معمولی دارد.

۳ هفته پیش

با دینو همراه باشید تا کشورهای امن برای بازنشستگی در سال 2023 با کمتر از 2000 دلار در ماه را به شما معرفی کنیم.

4 ماه پیش

ایتالیا همواره یکی از مقاصد محبوب گردشگری در جهان بوده است. در این مقاله چند حقیقت جالب در مورد ایتالیا را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

2 ماه پیش

ساندویچ فروشی زنجیره‌ای ساب وی (Subway) با بیش از 44000 شعبه در 110 کشور، بزرگترین فرنچایز فست فود در جهان است.

2 ماه پیش

اگر به صورت ناگهانی شخصی روی فرش شما استفراغ کند، با این چالش سخت روبرو می‌شوید که باید از چه چیزی برای پاک کردن لکه استفراغ استفاده کنید.

4 ماه پیش

در این مطلب چند واقعیت جالب درباره رستوران زنجیره‌ای معروف مک دونالد با چندین هزار شعبه را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

1 ماه پیش

بهار زیباست اما با پخش شدن گرده گیاهان، میلیون‌ها نفر که دارای آلرژی بهاری هستند، شروع به عطسه کردن می‌کنند.

1 ماه پیش

در این مقاله سعی کردیم تا چند حقیقت جالب در مورد مستر بین و روآن اتکینسون را جمع‌آوری کنیم و در اختیارتان قرار دهیم.

2 ماه پیش

آیا داستان پشت اولین KFC را می‌دانید؟ در ادامه این مطالب با حقیقت هایی جالب از برند معروف KFC آشنا شوید.

2 ماه پیش

بیشتر...