خبر 24 |
1 ماه پیش

واکنش رسانه های صهیونیست درباره ترور شهید خدایی عکس خبر24

واکنش رسانه های صهیونیست درباره ترور شهید خدایی + عکس
به گزارشخبر24، پس از اقدام تروریستی که منجر به شهادت سردار شهید صیاد خدایی از مدافعان حرم شد، رسانه‌های عبری زبان نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و به گزافه گویی پرداختند. در این مورد رسانه‌های عبری از سر استیصال و برای جبران شکست‌های داخلی و همچنین منطقه‌ای واکنش‌های شتابزده و متناقضی داشتند.

هدف نیز این بود که با این ترور، دستاوردی برای جبران شکست‌های امنیتی و اجتماعی داخلی خود فراهم کنند که البته با توجه به روند روزافزون گسست اجتماعی رژیم صهیونیستی از داخل، به نظر می‌رسد نتیجه‌ای جز شکست در انتظارشان نخواهد بود.

در همین رابطه، روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» در لفاظی ای در این باره مدعی شد که ترور یادشده به نوعی پاسخی در قبال تهدیدات پهپادی ایران برضد این رژیم است.
 

روزنامه «تایمز اسرائیل» نیز در همین رابطه به نقل از منابع غیرموثق عبری زبان اعلام کرد که شهید خدایی در صدد برنامه ریزی برای ضربه زدن به منافع رژیم صهیونیستی در سراسر جهان بوده است.
 

روزنامه «هاآرتص» نیز با تکرار لفاظی‌های فوق مدعی شد که پاسدار شهید، پشت اقداماتی برضد بازرگانان و دیپلمات‌های این رژیم بوده است.
 

روزنامه عبری زبان «معاریو» نیز گزارش داد که این ترور ممکن است ارتباطی به مسئله هسته‌ای ایران نداشته و بیشتر مرتبط به مسائل امنیتی در سوریه باشد.‌

شبکه ۱۳ تلویزیون اسرائیل هم مدعی شد فرد ترور شده مسئول انتقال فناوری موشک‌های پیشرفته و دقیق به حزب‌الله بوده است.

همچنین رسانه صهیونیستی «اینتل تایمز» نیز مدعی شد که شهید خدایی مسئول یکی از واحدهای تهاجمی نیروی قدس است و یا آنکه در بخش لجستیکی این نیرو که مقر آن در خاک سوریه است در قالب ارسال سلاح و کمک به تولید موشک‌های دقیق فعالیت می‌کرده است. وی احتمالاً در فعالیت‌های پهپادی نیز مشارکت داشته است!

روز گذشته روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای با اعلام خبر اقدام جنایتکارانه تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی در شهادت یکی از مدافعان سرافراز حرم اعلام کرد: عصر امروز (یکشنبه) در یکی از کوچه‌های منتهی به خیابان مجاهدین اسلام در شرق تهران، مدافع حرم «سردار شهید صیاد خدایی» هدف جنایت تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی قرار گرفت.

این اطلاعیه با تبریک و تسلیت شهادت مدافع سرافراز حرم سرهنگ پاسدار صیاد خدایی به خانواده معظم وی تاکید کرده است که اقدام لازم برای شناسایی و دستگیری ضارب یا ضاربین پیش‌بینی و در حال انجام است.

در همین رابطه خبرگزاری دانشجو هم تصویری از روزنامه‌های صهیونیستی در واکنش به ترور شهید صیاد خدایی منتشر کرد.
 
منبع: مهر


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وضعیت اصلاح مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان نامعلوم است، با وجود اعلام نظر منفی کمیسیون تطبیق مقررات مجلس، هنوز خبری از احتمال اصلاح این مصوبه در هیات دولت نیست.

6 ساعت پیش

ایلنا نوشت : نمایندگان مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه عملکرد وزارت نیرو در خصوص انتقال آب بین حوضه‌ای و تحقیق و تفحص از شرکت شستا طی سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ موافقت کردند.

4 ساعت پیش

تصاویر منتشر شده در فضای مجازی از مرز میلک زابل، شیوه جدید قاچاق بنزین با بطری برای انتقال از بالای دیوار مرزی را نشان میدهد

4 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به جزئیات جلسه امروز این کمیسیون از ارائه گزارش سازمان انرژی اتمی در مورد اقدامات این سازمان در اجرای مواد و تکالیف قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها خبر داد.

5 ساعت پیش

محققان خطرناک‌ترین نوشیدنی برای روده را که باعث سرطان می‌شود، شناسایی کردند.

5 ساعت پیش

کاخ کرملین اعلام کرد پوتین روز چهارشنبه در ترکمنستان با رییس‌جمهور ایران دیدار خواهد کرد.

5 ساعت پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در محل وزارت امور خارجه ترکیه با همتای ترکیه‌ای خود دو دور دیدار و در خصوص موضوعات مورد علاقه دوکشور به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

4 ساعت پیش

وضعیت اقتصادی بسیار بهتر از یک سال گذشته به نظر می‌رسد. تولید ناخالص داخلی ۳ تا ۴ درصد رشد داشته و به سطح سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ میلادی نزدیک شده است.

5 ساعت پیش

بیشتر...