عصرهامون |
۴ هفته پیش

عصر هامون ایستادگی در میدان مبارزه با کرونا با تاسی از فرهنگ دفاع مقدس رقم خورد

معاون دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه‌های انسانی معاونت پرستاری گفت: کادر بهداشت و درمان و بویژه پرستاران و تربیت یافتگان مکتب عاشورایی امروز حماسه دیگری خلق کردند و با سلاح علم و دانش و تاسی از فرهنگ زیبای ایثار و شهادت، در میدان مبارزه با ویروس هزار چهره و ناشناخته کرونا تا پای جان ایستاده اند.
به گزارشعصرهامونبه نقل از وبدا، دکتر سعید لک ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از هشت سال دفاع مقدس بعنوان تجلی‌گر صبر، ایمان، عزم و اراده ستودنی ملتی یاد کرد که با توکل بر خداوند سبحان و روحیه شهادت ‌طلبی تمامی معادلات و محاسبات متعارف در عرصه نظامی و استراتژیک را بر هم زد و دشمن غاصب را بر جای خود نشاند.
 
وی افزود: نامگذاری سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران بعنوان هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت مردانی است که در لبیک به فرمان امام (ره) در دفاع از آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی افزودند.
 
دکتر لک افزود: پرستاران در بحران های مختلف، از جبهه مقاومت گرفته تا سیل و زلزله، همگی با تاسی از باورها و اعتقادات دفاع مقدس حضور داشتند که جا دارد از شهدای پرستار مدافع حرم  هم یادی کنیم. یاد شهیدان "حمیدرضا اسدالهی، حسین قاسمی و فریدون احمدی  و حمید قنادپور که در تاریخ پرستاری می درخشند.  
 
معاون دفتر توانمندسازی معاونت پرستاری، افزود: امروز وارثان و فرزندانی از نسل رادمردان و شیر زنان هشت سال دفاع مقدس، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در میادین علمی جهان به اهتزاز در آورده و در جبهه‌ای دیگر در مقابل ویروس منحوس کرونا که سلامت و جان مردمان کشور را هدف گرفته است، جانانه مقاومت می کنند.
 
دکتر لک با اشاره به شهادت ۱۳۰ تن از پرستاران در مقابله با بیماری منحوس کرونا و ابتلای اکثر جامعه ۲۰۰ هزار نفری پرستار به این بیماری از ابتدای شیوع بیماری کووید ۱۹، اظهار داشت: ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به مردم شریف استان، به ویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ارجمند از تلاش های خستگی ناپذیر کادر بهداشت و درمان در جبهه مقابله با ویروس منحوس کرونا تقدیر و به یکایک این عزیزان عرض خداقوت دارم.

انتهای پیام/


  #‌اخبار #‌سیستان_و_بلوچستان منبع: عصرهامون

  بیشتر...


  تبلیغات

  تبلیغات

  مطالب مرتبط

  مصوبه اصلاح و تکمیل ماده یک اساسنامه دانشگاه فرهنگیان ابلاغ شد.

  1 ساعت پیش

  تاکنون بیش از 70 میلیون نفر در کشور واکسینه شدند، بر همین اساس ستاد ملی کرونا برای بازگشایی مدارس نیز چراغ سبز داده است تا مدارس به صورت ترکیبی بازگشایی شود.

  2 ساعت پیش

  سیاست حذف ارز ۴۲۰۰تومانی در آبان‌ماه مطرح شده بود که خبرهای دریافتی تسنیم حاکی است این اقدام در آبان‌ماه عملیاتی نخواهد شد.

  2 ساعت پیش

  گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

  2 ساعت پیش

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افراد کم درآمد در اولویت دریافت کارت اعتباری هستند. چنانچه قرار شد به افراد دیگر هم پرداخت شود در دو سطح انجام می‌شود.

  2 ساعت پیش

  به علت اختلال در سامانه هوشمند سوخت، توزیع بنزین در جایگاه‌های سوخت سراسر کشور قطع شده است؛ برخی عامل این اتفاق را حمله سایبری به زیر ساخت سامانه هوشمند سوخت اعلام کرده‌اند.

  2 ساعت پیش

  باید در آبان 1400 دو یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود، همچنین باید هر دو گروه بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی وام ضروری دریافت کنند.

  2 ساعت پیش

  گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

  2 ساعت پیش

  گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

  2 ساعت پیش

  گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

  2 ساعت پیش

  مدیرکل آموزش معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از برگزاری مصاحبه آزمون قضات آزمایشی بصورت برخط خبر داد.

  3 ساعت پیش

  مجلس شورای اسلامی از هر ایده، طرح و اقدامی که وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان متولی حوزه صنعت خودرو، برای ساماندهی و بهبود این صنعت داشته باشد قطعا حمایت خوهد کرد.

  3 ساعت پیش

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملکان، گفت: در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز مجوز‌های لازم برای تسهیل در برخورد با عوامل ساخت و ساز‌های غیر مجاز صادر شده و اهتمام در برخورد قانونی با متخلفین از دغدغه‌های قوه قضاییه است.

  3 ساعت پیش

  بیشتر...