مجله دلتا |
۴ هفته پیش

اکسسوری های بهار 1401 اکسسوری های ترند 1401 اکسسوری ترند بهار 1401 مجله دلتا

هر سال اکسسوری‌ها، رنگ‌ها و استایل‌های خاصی به‌عنوان استایل‌ها و رنگ‌های برتر انتخاب می‌شوند و افراد زیادی از آن‌ها پیروی می‌کنند.
اکسسوری های بهار 1401

در بهار سال ۱۴۰۱ ترندهای زیبا و متفاوتی از اکسسوری را مشاهده خواهیم کرد. در این مطلب ازمجله دلتاقصد داریم شما را بااکسسوری های بهار ۱۴۰۱آشنا کنیم.

نکاتی در انتخاب اکسسوری های بهار ۱۴۰۱

انگشتر

انگشترها به‌ویژه زمانیکه ناخن‌های شما لاک دارند تاثیر زیادی بر استایل و زیبایی دست‌های شما دارند. یکی از اکسسوری های ترند امسال انگشترهای بزرگ و طلایی رنگ هستند. همچنین می‌توانید تعدادی از انگشترهای یکسان را در انگشت‌های مختلف خود بیندازید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلبست کردن مانتوهای رنگ روشن با شال و روسریرا بخوانید.

اکسسوری های بهار 1401

گردنبند

در بهار امسال گردنبندهای زیاد و روی هم ترند شده‌اند. برای استفاده از این ترند کافی است تعدادی از گردنبندهای مورد علاقه خود را بدون نظم روی هم بیندازید. البته از گردنبندهای به‌هم چسبیده و چندتایی هم می‌توانید استفاده کنید.

گردنبند و دستبند کارتیری

این اکسسوری ها همانند پارسال ترند هستند. همچنین انداختن گوشواره‌های مختلف به‌صورت همزمان هم امسال طرفداران زیادی دارد.

اکسسوری‌های بزرگ از اکسسوری های بهار ۱۴۰۱

امسال استفاده از اکسسوری‌های بزرگ و گران ترند است. اگر به استایلیست‌های معروف توجه کنید به‌وضوح متوجه این موضوع خوهید شد.

گوشواره

همانطور که گفته شد امسال، سال اکسسوری‌های بزرگ است و گوشواره هم از این قاعده مستثنا نیست. برخلاف پارسال که گوشواره‌های میخی مورد استفاده بود، امسال از گوشواره‌های آویزان و بزرگ استفاده کنید.

کیف کوچک از اکسسوری های بهار ۱۴۰۱

کیف‌های کوچک و رنگ سال یکی دیگر از آیتم‌های زیبا و ترند در بهار امسال هستند. این کیف با موارد زیادی ست می‌شود و شما می‌توانید آن را با استایل‌های مختلف خود ست کنید.

اکسسوری های بهار 1401

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلب۵ عادت غلط که موهای شما را نازک‌تر می‌کندرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

همچنین بخوانید: ۵ راز شیک‌پوشی خانم‌ها ترفند‌هایی برای درست کردن موی دختران چند ترفند جالب برای مرتب کردن موی بانوان ترفندهایی برای زیبا‌تر کردن ناخن مدل موی زیبا در منزل درست کنیم

۳ هفته پیش

امروز با چند نکته و ترفند آشنا می‌شوید که رعایت کردن آن‌ها می‌تواند باعث از بین بردن وز مو شود. در این مطلب از مجله دلتا همراه ما باشید.

۳ هفته پیش

شما باید روتین پوستی خاصی را دنبال کرده و مشکلات پوستی را ریشه کن کنید. در این مطلب روتین مراقبت از پوست مستعد جوش و آکنه را می‌گوییم.

۴ هفته پیش

همچنین بخوانید: مدل مو‌های جذاب تابستانی را بشناسید! آموزش بستن شال و روسری آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه آموزش تصویری بستن مو در کمترین زمان بهترین مدل مو مناسب انواع صورت

۳ هفته پیش

بدون شک راهکارهای پاکسازی پوست در خانه یکی از بهترین روش‌هایی است که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1 ماه پیش

همچنین بخوانید: فرکردن مو در یک دقیقه چند ترفند جالب برای مرتب کردن موی بانوان ویتامینه کردن مو در منزل! آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه این شایعات را درباره مو باور نکنید!

1 ماه پیش

در فصل تابستان میزان رطوبت و دمای هوا بالا است و باعث می‌شود تا میزان ماندگاری آرایش بر روی صورت به‌شدت کاهش یابد.

۴ هفته پیش

یک‌سری از کفش‌ها را خانم‌ها لازم است که در کمد خود داشته باشند. در این مطلب به کفش های لازم برای خانم ها می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

بیشتر...