مجله دلتا |
1 سال پیش

اکسسوری های بهار 1401 اکسسوری های ترند 1401 اکسسوری ترند بهار 1401 مجله دلتا

هر سال اکسسوری‌ها، رنگ‌ها و استایل‌های خاصی به‌عنوان استایل‌ها و رنگ‌های برتر انتخاب می‌شوند و افراد زیادی از آن‌ها پیروی می‌کنند.
اکسسوری های بهار 1401

در بهار سال ۱۴۰۱ ترندهای زیبا و متفاوتی از اکسسوری را مشاهده خواهیم کرد. در این مطلب ازمجله دلتاقصد داریم شما را بااکسسوری های بهار ۱۴۰۱آشنا کنیم.

نکاتی در انتخاب اکسسوری های بهار ۱۴۰۱

انگشتر

انگشترها به‌ویژه زمانیکه ناخن‌های شما لاک دارند تاثیر زیادی بر استایل و زیبایی دست‌های شما دارند. یکی از اکسسوری های ترند امسال انگشترهای بزرگ و طلایی رنگ هستند. همچنین می‌توانید تعدادی از انگشترهای یکسان را در انگشت‌های مختلف خود بیندازید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلبست کردن مانتوهای رنگ روشن با شال و روسریرا بخوانید.

اکسسوری های بهار 1401

گردنبند

در بهار امسال گردنبندهای زیاد و روی هم ترند شده‌اند. برای استفاده از این ترند کافی است تعدادی از گردنبندهای مورد علاقه خود را بدون نظم روی هم بیندازید. البته از گردنبندهای به‌هم چسبیده و چندتایی هم می‌توانید استفاده کنید.

گردنبند و دستبند کارتیری

این اکسسوری ها همانند پارسال ترند هستند. همچنین انداختن گوشواره‌های مختلف به‌صورت همزمان هم امسال طرفداران زیادی دارد.

اکسسوری‌های بزرگ از اکسسوری های بهار ۱۴۰۱

امسال استفاده از اکسسوری‌های بزرگ و گران ترند است. اگر به استایلیست‌های معروف توجه کنید به‌وضوح متوجه این موضوع خوهید شد.

گوشواره

همانطور که گفته شد امسال، سال اکسسوری‌های بزرگ است و گوشواره هم از این قاعده مستثنا نیست. برخلاف پارسال که گوشواره‌های میخی مورد استفاده بود، امسال از گوشواره‌های آویزان و بزرگ استفاده کنید.

کیف کوچک از اکسسوری های بهار ۱۴۰۱

کیف‌های کوچک و رنگ سال یکی دیگر از آیتم‌های زیبا و ترند در بهار امسال هستند. این کیف با موارد زیادی ست می‌شود و شما می‌توانید آن را با استایل‌های مختلف خود ست کنید.

اکسسوری های بهار 1401

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلب۵ عادت غلط که موهای شما را نازک‌تر می‌کندرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در چندین مطالعه، دانشمندان مواد غذایی نشان داده‌اند که چگونه پروتئین‌های شیر می‌توانند به آنتی‌اکسیدان‌های موجود در قهوه متصل شوند

2 ماه پیش

بر خلاف شامپوها و نرم کننده‌های مرطوب، شامپو خشک را می‌توانید زمانی که موهای شما خشک است و آب نخورده است، استفاده کنید.

4 ماه پیش

هر رابطه‌ای چالش‌های خودش را دارد اما آنچه واقعاً یک رابطه را موفق می‌کند این است که شما و شریک زندگیتان بتوانید باهم به تعادل برسید.

1 ماه پیش

بهبود کیفیت زندگی خود وقت بگذارید. تغییرات کوچک می‌تواند تأثیر مثبت و پایداری بر سلامت روان شما داشته باشد.

2 ماه پیش

کلاژن مایع خوراکی طرف‌داران زیادی دارد. اما آیا واقعا اثرگذار است؟ تحقیقات علمی دراین‌باره چه می‌گویند؟ کلاژن مایع بهتر است یا پودری؟

4 ماه پیش

اگر فکر می‌کنید که اصلاح صورت با تیغ باعث ضخیم شدن موهای شما می شود باید به شما بگوییم که این طرز فکر افسانه‌ای بیش نیست

4 ماه پیش

جوش های بعد از اصلاح زمانی به وجود می‌آید که موها به سمت داخل پوست رشد می‌کنند نه به سمت بالا و خارج پوست و باعث ایجاد موی زیرپوستی می‌شود.

3 ماه پیش

در اینجا 6 ترفند برای بهبود وضعیت پوست مثل منافذ بزرگ یا جوش‌های بعد اصلاح که بسیاری از خانوم‌ها را آزار می‌دهد، با شما با اشتراک می‌گذاریم.

4 ماه پیش

تلاش برای رشد هرچه سریع تر مو هایتان انتظار و صبر زیادی را می‌طلبد. نرخ متوسط رشد مو 0.5 تا 1.7 سانتی متر در ماه است.

3 ماه پیش

بیشتر...