مجله دلتا |
پریروز

دورهمی های پاییزی استایل دورهمی های پاییزی دورهمی های پاییزی چی بپوشیم مجله دلتا

بالاخره پاییز با رنگ‌های طلایی، نارنجی و قرمز فرا رسیده است. این فصل جادویی که با آب و هوای خنک و برگ‌های چنار و افرا روی زمین خودنمایی می‌کند. برای دورهمی‌ها در این فصل چه لباسی مناسب است؟

با وجود تمام زیبایی‌های فصل پاییز، آب و هوای این فصل غیر قابل پیش‌بینی است و تصمیم گیری در مورد انتخاب لباس را با دشواری همراه می‌کند. حالا با این تفاسیر در این مطلب ازمجله دلتامی‌خواهیم مناسب‌ترین استایلدورهمی های پاییزیرا بررسی کنیم.

استایل‌های جذاب دورهمی های پاییزی

دامن مینی جذاب و بوت

یکی از جذاب‌ترین استایل‌هایی که می‌توانید در مهمانی‌ها داشته باشید، پوشیدن دامن و پیراهن مینی است. همانطور که می‌دانید لباس‌های مینی در پاییز و زمستان امسال بسیار ترند شده‌اند. دامن مینی همیشه جذاب است و این که کمی از پای شما دیده شود استایل شما را جذاب‌تر می‌کند. حالا از آن‌جایی که هوا سرد است، از بوت‌های بلند استفاده کنید که البته به جذاب‌تر شدن استایل شما هم کمک می‌کند.

کت و دامن را فراموش نکنید

از میان مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی، کت و دامن را فراموش نکنید که از جمله شیک‌ترین گزینه‌ها است، بخصوص اگر مهمانی شما رسمی باشد. دامن چه بلند باشد، چه متوسط و چه کوتاه زیباست. می‌توانید دامن مینی را با کت بلیزر اورسایز و نیم بوت ست کنید.

دورهمی های پاییزی

کراپ‌های جذاب در دورهمی های پاییزی

از دیگر جذاب‌های دوست‌داشتنی که پاییز امسال بسیار ترند شده‌اند، می‌توان کراپ‌ها را نام برد. گاهی کت یا بلوز کراپ خیلی زیباتر از بلوزهای بلند است. کت و تاپ‌های کراپ، ست‌های دوتکه جذابی برای خانم‌های شیک پوش می‌سازند.

رنگ‌های روشن و جذاب

درست است که رنگ‌های روشن بیشتر در تابستان کاربرد دارند، اما امسال لباس‌های رنگی در پاییز و زمستان هم ترند هستند. در دورهمی های پاییزی لباس‌های شاد بپوشید و غوغایی از رنگ به پا کنید.

دورهمی های پاییزی

جین تیره ترند سال ۲۰۲۱

حالا که امسال لباس‌های جین ترند شده‌اند، شما هم فرصت را غنیمت بشمرید و چه در خیابان و چه مهمانی، لباس‌های جین بپوشید. سرتا پا جین بپوشید، مثلا شلوار جین را با شومیز یا کت جین امتحان کنید.

کت و شلوار رسمی و شیک

روی یک کت خوب سرمایه‌گذاری کنید. کت برای تابستان گرم است و برای زمستان سرد، پس پاییز بهترین فصلی است که می‌توانید کت بپوشید و جذاب باشید. شما می‌توانیدکت و شلوارست بپوشید یا یک کت خنثی تهیه کنید و آن را با هر شلواری که دوست داشتید ست کنید.

پلیور بگی ترندی در دورهمی های پاییزی

امروزه لباس‌های اورسایز بسیار ترند شده‌اند، پلیورها هم از این قاعده مستثنی نیستند. پلیور لباس مناسبی برای استایل دورهمی های پاییزی است.پلیورخود را با دامن مینی ست کنید. اگر اهل شلوار پوشیدن هستید، آن را با شلوار جین اسکینی یا مشکی جذب ست کنید. این استایل با کتانی یا بوت فوق‌العاده می‌شود.

دورهمی های پاییزی

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلب۸ پارچه طرح‌دار فوق العاده شیک مخصوص پاییزرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

3 روز پیش

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ با انجام چند سری از نکات در خانه غبغب خود را بپوشانید.

3 روز پیش

روش‌های خانگی بسیاری برای لایه برداری پوست با مواد طبیعی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا پوستی شاداب و درخشان داشته باشید.

4 روز پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

5 روز پیش

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد، راه حل‌هایی برای جرمگیری خانگی دندان وجود دارد.

5 روز پیش

کفش چرم همیشه نقش مهمی در تقویت شخصیت ایفا می‌کند. این کفش ها گرانقیمت و استاندارد هستند بنابراین مراقبت ویژه از آن‌ها مهم است.

6 روز پیش

یسریاز اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید. اینگونه زمانی که سن شما را حدس می‌زنند، خیال شما راحت است.

۱ هفته پیش

نکاتی به ظاهر ساده درباره‌ی حالت دادن مو وجود دارد که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال روش‌هایی برای تقویت و محکم کردن ناخن‌های خود هستید با روش‌های تقویت ناخن خانگی آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...