آرگا |
۲ هفته پیش

بهترین دیدنی های نارا شهری از قلب تمدن ژاپن

شما علاقه مندان به جاذبه های باستانی مهم دنیا در این بخش می توانید با دیدنی های نارا آشنا شوید. این شهر دارای معابد گوناگونی و عظیمی بوده که با آن آشنا می شوید.

نارا شهری با جاذبه های بسیار متنوع و مختلف است که شما علاقه مندان در این بخش با آن ها بیشتر آشنا می شوید. مهم ترین دیدنی های نارا شامل پارک و معبد تودیجی می باشد که ترکیبی از جاذبه های مخنلف برای علاقه مندان است.

مهم ترین دیدنی های نارا:

این شهر را اکثر گردشگران به عنوان شهر با تمدن ژاپن می شناسند. شهری با تپه های بلند و مرتفع و جنگل هایی انبوه که زیبایی های منحصر به فردی را به خود اختصاص می دهد. این نواحی با وجود زمان های وسیع کشاورزی نیز احاطه شده اند. این شهر یکی ازمکان های دیدنی ژاپناست که از آن دیدن می کنید.

این شهر با وجود ساختمان های بلند خود و معماری های جذابی که دارد برای گردشگران مورد توجه است. شما می توانید، مجموعه ای از گنجینه های هنری و تاریخی نیز رو به رو شوید. هر ساله بازدیدکنندگان زیادی از این جاذبه ها دیدن می کنند. نکات برجسته سفر به این شهر شامل ساختمان های قدیمی بوده که باید بیشتر از آن ها دیدن کنید.

معبد نارا

معبد کوفوکو جی:

این معبد یکی از هفت معبد بزرگی است که شما می توانید از ان دیدن کنید. این بنا که شامل ۱۷۵ ساختمان می باشد بسیار عظیم بوده و معماری ان نیز جذاب است. سالنی هشت ضلعی در این بنا دیده می شود که نان اندو نام داشته و مجسمه ای در آن قرار دارد. بتکده ای سه طبقه نیز از بخش های دیگر این مجموعه به شمار می آید.

دیدنی های نارا

معبد توشودای جی:

این معبد نیز در سال ۷۵۹ تاسیس شده که به عنوان معبدی با ۳۰ غرفه اصلی از آن یاد می شود. دو ساختمان اصلی در این بنا نیز وجود دارند که سالم هستند. تالار اصلی این بنا بزرگ ترین نمونه ای بوده که از آن بازدید می کنید. ستون های این بنا از یک سو و از سوی دیگر نیز مجسمه های این مجموعه بازدیدکنندگان زیادی دارد. سالن سخنرانی یکی از بخش های مهم این مجموعه است.

جاذبه قدیمی نارا

موزه ملی نارا:

یکی دیگر از مجموعه های دیدنی در نارا این موزه بوده که دارای مجموعه ای از آثار هنری است. گالری هایی که مختص یافته های باستان شناسی هستند به همراه مجسمه های مختلف و نقاشی ها از بازدیدکنندگان زیادی برخوردار می باشند. شما می توانید در این مجموعه اطلاعات فرهنگی و مذهبی زیادی را به دست آورید.

جاذبه تاریخی نارا

شما با نگاهی بهدیدنی های ژاپنمی توانید، جذابیت های بیشتری از این کشور را بشناسید. اهمیت این شهر بیشتر به دلیل وجود جاذبه های تاریخی و فرهنگی است که در این بخش با مهم ترین آن ها آشنا شدید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

منبع : آرگا
#‌سفر #‌گردشگری منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دیدنی های آرهوس از جذابیت و تنوع زیادی برخوردار هستند که شما در این بخش با آن آشنا خواهید شد. این شهر در دانمارک قرار دارد.

۳ هفته پیش

سوغات بوشهر از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید در بوشهر سوغاتی های مرغوب و نفیسی را خریداری کنید.

۲ هفته پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

۳ هفته پیش

مسجد سلیمیه یک مسجد تاریخی در ترکیه می باشد. این بنا دارای 4 گنبد و محراب است همچنین معماری تاریخی دارد.

۲ هفته پیش

آسیاب بادی نشتفیان یکی از سازه های مهمی هستند که در خواف قرار داشته و شما با نوع معماری بی نظیر آن آشنا می شوید.

۳ هفته پیش

دریاچه عطاآباد یک دریاچه با دیدنی های بسیار متنوع بوده که در کشور پاکستان قرار دارد. این دریاچه را به دلیل وجود طبیعت آن می شناسند.

۳ هفته پیش

دریاچه زیتون بهارستان یکی از مجموعه های تفریحی با امتیازات مناسب می باشد که در شهر اصفهان قرار دارد. این دریاچه طبیعت زیادی دارد.

۳ هفته پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۲ هفته پیش

مجمع الجزایر استکهلم یکی از مهم ترین مجموعه هایی است که درسوئد قرار دارد و دارای جاذبه های تفریحی زیادی می باشد.

۳ هفته پیش

بیشتر...