مجله دلتا |
1 سال پیش

هتل لانگهام لندن هتل نفرین شده هتل تسخیر شده هتل مجلل جاذبه های لندن مجله دلتا

هتلی در لندن وجود دارد که یک اتاق خاص و کمی ترسناک دارد. اتاق شماره ۳۳۳ در هتل لانگهام لندن در ظاهر شبیه به خیلی از اتاق‌های دیگر است، اما داستان‌های ترسناک زیادی در مورد این اتاق وجود دارد که باعث شده هرکسی جرات اقامت در آن را نداشته باشد.
هتل لانگهام لندن

اتفاقات وحشتناک زیادی در اتاق ۳۳۳هتل لانگهام لندنرخ داده و بسیاری معتقدند شب‌ها حوادث غیرقابل توجیه و ماورائی در این اتاق رخ می‌دهد. در ادامه بامجله دلتاهمراه باشید تا با هم سری به اتاق این هتل نفرین‌‌شده بزنیم.

هتل لانگهام لندن

هتل لانگهام لندن

هتل لانگهام در سال ۱۸۶۵ به سبک قصرهای فلورانتین ساخته شده و اولین گراندهتل لندن محسوب می‌شود. این هتل امروزه یکی از مشهورترین هتل‌های لندن و یک هتل ۵ ستاره لوکس و مجلل به‌حساب می‌آید.

هتل لانگهام حدود ۵۰۰ اتاق دارد، اما اتاق شماره ۳۳۳ آن کمی با بقیه اتاق‌ها متفاوت است. در طول سالیان طولانی که از تاسیس این هتل می‌گذرد، اتفاقات و حوادث هولناکی در آن رخ داده و آن را به یکی از نفرین‌شده‌ترین مکان‌ها تبدیل کرده است.

هتل نفرین شده لانگهام لندن

جالب است بدانید که این هتل و تعداد زیادی از اتاق‌ها، مدت‌ها به یکی از خبرگزاری‌های انگلیس اختصاص داشت و به‌همین دلیل خبرنگاران زیادی در ماموریت‌های خود در این هتل اقامت داشتند. شاید حضور خبرنگاران باعث شده تا کوچک‌ترین خبر و رخدادی سریعا مخابره شود و حوادث هولناک اتاق این هتل نفرین‌‌شده بر سر زبان ها بپیچد.

چه این داستان‌ها را باور داشته باشید یا نه، باید بدانید که هرکسی جرات اقامت در این هتل نفرین‌‌شده را ندارد. اما واقعا چه اتفاقاتی در این اتاق رخ داده است؟

هتل تسخیر شده لانگهام

چه ارواحی در اتاق هتل نفرین شده دیده شده‌اند؟

  • یک پزشک آقا همراه با همسرش و برای گذراندن ماه‌عسل به این هتل آمدند و از قضا در اتاق شماره ۳۳۳ اقامت کردند. این مرد همسرش را به قتل رساند و سپس خودکشی کرد. گفته می‌شود پس از آن روح این پزشک قاتل با چشمانی از حدقه بیرون زده و سفید، همچنان در این اتاق نفرین‌شده پرسه می‌زند.
  • یک شاهزاده آلمانی از پنجره اتاق هتل، خود را به بیرون پرت کرد و خودکشی کرد.از میان تمام ارواحی که در اتاق نفرین‌شده هتل پرسه می‌زنند، روح این شاهزاده از همه فعال‌تر است و بیش از همه در هتل و به‌ویژه اتاق شماره ۳۳۳ دیده شده است.

اتاق 333 هتل لانگهام

میهمانانی که با این روح سرگردان مواجه شده‌اند، او را دیده‌اند که از لای دیوارها و درب‌های بسته عبور می‌کند و اغلب زمانی که او دیده می‌شود دمای هوا به شدت کاهش پیدا می‌کند.

  • روح مردی با یک زخم عمیق روی صورتش که بیشتر در راهروهای هتل دیده شده است.
  • یک روح گمنام که ظاهرا علاقه دارد میهمانانی که در اتاق شماره ۳۳۳ اقامت دارند را اذیت کند. او غالبا زمانی که میهمانان خواب هستند آن‌ها را آزار و اذیت می‌کند.

هتل مجلل

در سال ۲۰۱۴تیم کریکت انگلیسکه یک شب را در این هتل اقامت کردند، مدعی شدند که نتوانسته‌اند در اتاق‌های هتل بخوابند و خواب آرامی نداشته‌اند.

با وجود تمام داستان‌هایی که در مورد اتاق هتل نفرین‌شده و همینطور هتل لانگهام وجود دارد، این هتل یکی از مجلل‌ترین و لوکس‌ترین هتل‌های لندن است و امکانات و تجهیزات بسیار خوبی هم دارد.

جاذبه های لندن

اتفاقا داستان‌های ارواح باعث شهرت بیش از پیش این هتل شده و تعداد زیادی از ماجراجویان و گردشگران که از این مسائل ترسی ندارند در اتاق‌هایهتلاقامت می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه:مطلبشهری که شهرتش به ارواح ترسناک آن استرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در مقایسه جزیره قشم و هرمز از موارد مختلفی مثل اقامتگاه، رستوران، جاهای دیدنی می‌گوییم تا انتخاب برایتان ساده‌تر شود.

5 ماه پیش

راهنمای کامل سفر به وان ترکیه به شما کمک می‌کند که یک سفر مناسب با کمترین هزینه و بهترین تفریح‌ها را برای خود تدارک ببینید.

5 ماه پیش

سیستم هوشمند ماشین کشاورزی که از ساختار خاک محافظت می کند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 ماه پیش

انجدان گیاهی سرشار از خواص درمانی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 ماه پیش

توزیع بیش از ۸۰۰ هزار تن آرد در بین روستاییان کشور پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 ماه پیش

خرید تضمینی گندم ۳۰ درصد افزایش می یابد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 ماه پیش

به روز رسانی نظام تشکیل استقرار شرکت های کشت صنعت پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 ماه پیش

همچنین بخوانید: اقامتگاهی جذاب و متفاوت در جنوب ایران سیبری، جهنم سرد ترسناک‌ترین نقاط ایران! دشت ریواس کرمان، مخملی سرخ بر دامان کوهساران نقاط دیدنی ایران را می‌شناسید؟

5 ماه پیش

قیمت برنج ایرانی ۶۴ هزار ۹۰۰ تومان است نرخ های دیگر صحت ندارد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 ماه پیش

بیشتر...