مجله دلتا |
2 روز پیش

هتل لانگهام لندن هتل نفرین شده هتل تسخیر شده هتل مجلل جاذبه های لندن مجله دلتا

هتلی در لندن وجود دارد که یک اتاق خاص و کمی ترسناک دارد. اتاق شماره ۳۳۳ در هتل لانگهام لندن در ظاهر شبیه به خیلی از اتاق‌های دیگر است، اما داستان‌های ترسناک زیادی در مورد این اتاق وجود دارد که باعث شده هرکسی جرات اقامت در آن را نداشته باشد.
هتل لانگهام لندن

اتفاقات وحشتناک زیادی در اتاق ۳۳۳هتل لانگهام لندنرخ داده و بسیاری معتقدند شب‌ها حوادث غیرقابل توجیه و ماورائی در این اتاق رخ می‌دهد. در ادامه بامجله دلتاهمراه باشید تا با هم سری به اتاق این هتل نفرین‌‌شده بزنیم.

هتل لانگهام لندن

هتل لانگهام لندن

هتل لانگهام در سال ۱۸۶۵ به سبک قصرهای فلورانتین ساخته شده و اولین گراندهتل لندن محسوب می‌شود. این هتل امروزه یکی از مشهورترین هتل‌های لندن و یک هتل ۵ ستاره لوکس و مجلل به‌حساب می‌آید.

هتل لانگهام حدود ۵۰۰ اتاق دارد، اما اتاق شماره ۳۳۳ آن کمی با بقیه اتاق‌ها متفاوت است. در طول سالیان طولانی که از تاسیس این هتل می‌گذرد، اتفاقات و حوادث هولناکی در آن رخ داده و آن را به یکی از نفرین‌شده‌ترین مکان‌ها تبدیل کرده است.

هتل نفرین شده لانگهام لندن

جالب است بدانید که این هتل و تعداد زیادی از اتاق‌ها، مدت‌ها به یکی از خبرگزاری‌های انگلیس اختصاص داشت و به‌همین دلیل خبرنگاران زیادی در ماموریت‌های خود در این هتل اقامت داشتند. شاید حضور خبرنگاران باعث شده تا کوچک‌ترین خبر و رخدادی سریعا مخابره شود و حوادث هولناک اتاق این هتل نفرین‌‌شده بر سر زبان ها بپیچد.

چه این داستان‌ها را باور داشته باشید یا نه، باید بدانید که هرکسی جرات اقامت در این هتل نفرین‌‌شده را ندارد. اما واقعا چه اتفاقاتی در این اتاق رخ داده است؟

هتل تسخیر شده لانگهام

چه ارواحی در اتاق هتل نفرین شده دیده شده‌اند؟

  • یک پزشک آقا همراه با همسرش و برای گذراندن ماه‌عسل به این هتل آمدند و از قضا در اتاق شماره ۳۳۳ اقامت کردند. این مرد همسرش را به قتل رساند و سپس خودکشی کرد. گفته می‌شود پس از آن روح این پزشک قاتل با چشمانی از حدقه بیرون زده و سفید، همچنان در این اتاق نفرین‌شده پرسه می‌زند.
  • یک شاهزاده آلمانی از پنجره اتاق هتل، خود را به بیرون پرت کرد و خودکشی کرد.از میان تمام ارواحی که در اتاق نفرین‌شده هتل پرسه می‌زنند، روح این شاهزاده از همه فعال‌تر است و بیش از همه در هتل و به‌ویژه اتاق شماره ۳۳۳ دیده شده است.

اتاق 333 هتل لانگهام

میهمانانی که با این روح سرگردان مواجه شده‌اند، او را دیده‌اند که از لای دیوارها و درب‌های بسته عبور می‌کند و اغلب زمانی که او دیده می‌شود دمای هوا به شدت کاهش پیدا می‌کند.

  • روح مردی با یک زخم عمیق روی صورتش که بیشتر در راهروهای هتل دیده شده است.
  • یک روح گمنام که ظاهرا علاقه دارد میهمانانی که در اتاق شماره ۳۳۳ اقامت دارند را اذیت کند. او غالبا زمانی که میهمانان خواب هستند آن‌ها را آزار و اذیت می‌کند.

هتل مجلل

در سال ۲۰۱۴تیم کریکت انگلیسکه یک شب را در این هتل اقامت کردند، مدعی شدند که نتوانسته‌اند در اتاق‌های هتل بخوابند و خواب آرامی نداشته‌اند.

با وجود تمام داستان‌هایی که در مورد اتاق هتل نفرین‌شده و همینطور هتل لانگهام وجود دارد، این هتل یکی از مجلل‌ترین و لوکس‌ترین هتل‌های لندن است و امکانات و تجهیزات بسیار خوبی هم دارد.

جاذبه های لندن

اتفاقا داستان‌های ارواح باعث شهرت بیش از پیش این هتل شده و تعداد زیادی از ماجراجویان و گردشگران که از این مسائل ترسی ندارند در اتاق‌هایهتلاقامت می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه:مطلبشهری که شهرتش به ارواح ترسناک آن استرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مذاکره درباره حقوق در مصاحبه شغلی برای بیشتر افراد ساده نیست اما اگر این کار را یاد نگیریم در زندگی مالی با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهیم شد.

1 روز پیش

شهر ایوان یکی از زیباترین شهرها در استان ایلام است. از شمال به استان کرمانشاه و از غرب به کشور عراق منتهی می‌شود. مردم ایوان کرد کلهر هستند.

2 روز پیش

میزان شیوع آلرژی‌ها در بعضی از جوامع تا ۵۰ درصد بالا رفته است. این موضوع اهمیت توجه به باورهای نادرست درباره آلرژی را چندبرابر می‌کند.

3 روز پیش

شوق انتخاب لباس و مدل موی جدید در تابستان بیشتر می‌شود! از مدل موی تابستانه برایتان می‌گوییم؛ مدل‌هایی زیبا و شیک، و خیلی ساده و آسان.

3 روز پیش

شهر ارواح بودی یکی از معروف‌ترین و ترسناک‌ترین مکان‌های متروکه در جهان است. این شهر در کوه‌های سییرا نوادا شرقی کانادا قرار دارد.

3 روز پیش

در جنوب شرقی تایلند، شمال شهر کومفاواپی، دریاچه‌ای به نام نونگ هان کومفاواپی وجود دارد، که محلی‌ها آن را دریای نیلوفرهای قرمز می نامند.

4 روز پیش

درخشش انگل و میناری، توجه زیادی را به فیلم و سریال‌های کره‌ای جلب کرد. شما هم سریال های درام کره ای را که گُل کرده‌اند و پرطرفدارند، بشناسید.

4 روز پیش

در این مطلب تعدادی مقصد جذاب به قصد کمپینگ اطراف تهران به شما معرفی خواهیم کرد. اگر دلتان برای آرامش طبیعت تنگ شده، این مطلب را از دست ندهید.

5 روز پیش

از اماکنی که معمولا به خاطر وجود درختان، هوای تمیزتری دارند و اغلب عمارتی تاریخی در آن‌ها قرار دارد باغ موزه های تهران است.

5 روز پیش

قبیله سورما که از سردمداران مد هستند در دره اومو در کشور اتیوپی زندگی می‌کنند. زنان این قبیله به خاطر لب‌های بشقابی‌شان مشهورند.

6 روز پیش

فانوس دریایی سنت آگوستین و موزه دریانوردی در ایالت فلوریدا آمریکا قرار دارد، که هنوز هم به عنوان یک نقطه فراطبیعی شناخته می‌شود!

6 روز پیش

دکتر فرامرز ذاکری (روان‌پزشک)، ما را با درمان‌های غیردارویی بیماری‌های اعصاب و روان آشنا می‌کنند و به سؤال‌های رایج دراین‌باره پاسخ می‌دهند.

۱ هفته پیش

گیاه استویا یک شیرین کننده طبیعی و  مورد تایید وزارت غذا و دارو آمریکا (FDA). از برگ‌های استویا به عنوان شیرین کننده در صنایع غذایی و خوراکی

۱ هفته پیش

غار گلوی شیطان بلغارستان یکی از اسرارآمیزترین مکان‌های گردشگری دنیاست.دهانه غار شکلی عجیب دارد که به اعتقاد بسیاری شبیه به دهان شیطان است.

۱ هفته پیش

گاهی برای نجات گیاه باید گلدان و خاک آن را عوض کرد و گیاه را به محفظه بزرگ‌تری منتقل کرد. اما باید دقیقا بدانید چطور این کار را انجام دهید.

۱ هفته پیش

بیشتر...