مجله دلتا |
7 ماه پیش

اسرار درخت شیطان راز درخت شیطان چیست درخت شیطان کجاست کوکلوکس کلان مجله دلتا

درختان مخلوقات شگفت‌انگیزی هستند که جهان ما را غرق سبزی و نشاط می‌کنند. اما گاهی تیرگی اعمال انسان، درختان را نیز دچار نفرینی جاودانه می‌کند.
اسرار درخت شیطان

گاهی این موجود دوست‌داشتنی در سایه‌ اعمال انسان و بازتاب‌های آن، از زندگی تهی شده و به پوسته‌ای مناسب برای مخفی کردن ذات شیطانی مبدل می‌شود. این داستان درختی است که در یک پارک دورافتاده در آمریکا واقع شده است. با ما درمجله دلتاهمراه باشید تا بااسرار درخت شیطانآشنا شوید.

اسرار درخت شیطان

داستان این درخت که از تیرگی اعمال بشر نامهربان بال و پر گرفته ایده‌ای جالب برای دنیای گردشگری وحشت است.

باور بر این است که گروه «کوکلوکس کلان» در زمان فعالیت، پایگاه اصلی خود را در نزدیکی این درخت برپا کرده بود. این پارک در یکی از بخش‌های دورافتاده این منطقه واقع شده است. این درخت ظاهرا محلی ایده‌آل برای اعضای این فرقه بوده تا آسوده خاطر و دور از چشم دیگران سیاه‌پوستان را مورد آزار و اذیت قرار داده و سرانجام آن‌ها را به دار بیاویزند. به نظر می‌رسد این اعمال سیاه و نژادپرستانه بخشی از نفرین سیاهی است که دامن این درختمرگباررا گرفته است. به‌طوری که تاکنون بسیاری از مردم از رویدادهای ترسناکی صحبت کرده‌اند که در اطراف این درخت شاهد رخ دادن‌ آن‌ها بوده‌اند.

راز درخت شیطان چیست

داستان‌ها درباره این درخت

یکی از بازدیدکنندگان از روی کنجکاوی به سراغ درخت رفته است. او می‌گوید که این درخت انرژی منفی و شیطانی قابل توجهی را با محیط اطراف خود به اشتراک گذاشته است. انرژی شیطانی که در هوای اطراف این درخت جاری است، در واقع از زجر ارواح زنان و مردانی نشات گرفته که توسط فرقه خطرناککوکلوکس کلانکشته شدند. اگر به درخت نگاه کنید، شاخه‌هایی را مشاهده خواهید کرد که تقریبا به سمت زمین پایین کشیده شده‌اند.

این شاخه‌ها نمادی از طناب‌های داری هستند که روزگاری به جرم سیاه بودن به گردن افراد بی‌گناه افتاده و شاهد لرزش‌هایی بودند که از بدن‌های رو به مرگ آن‌ها به درخت منتقل شده است.

 درخت شیطان کجاست

به نظر می‌رسد این درخت دوست ندارد مردم از شاخه‌هایش بالا بروند. استیو یکی از افرادی است که تجربه تلخی از بالا رفتن از درخت شیطان دارد. ظاهرا او و دوستانش یک بار سعی کردند از درخت بالا بروند که اتفاق عجیبی برایشان رخ می‌دهد. او تعریف می‌کند که به محض نشستن روی شاخه، آن‌ها صداهایی را شنیدند که گویی از درون درخت به گوش می‌رسیده است. پس از چند لحظه این سروصدا حتی بلندتر شده و با یک صدای مهیب دنبال شد و ناگهان انرژی از درون درخت به سمت او و دوستانش جریان یافته و همگی را در هوا به پرواز درآورد. استیو ادامه می‌دهد که وقتی روی زمین پرتاب شد، ظاهرا به قوزک پایش فشار آمده که منجر به شکستگی آن شد.

کوکلوکس کلان

پیشنهاد مطالعه:شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمنددر این شهر حتی مردن ممنوع است.

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بلندترین آبشارهای ایران جزء جاذبه‌های ایران هستند که ایجاد می‌شوند تا در میانه کویر، جنگل‌هایی سر بر آورند که باورنکردنی‌اند!

3 ماه پیش

کشت قراردادی گندم برنج مهم ترین اولویت جهاد کشاورزی است پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

ورود نیم میلیون تن کالای اساسی به بندر امام پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

عوارض واردات همچنان علی الحساب محاسبه می شود پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

حداقل حداکثر قیمت هر مثقال زعفران اعلام شد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

چند راز مهم برای خرید لباس کار ایده آل ، برای خرید لباس کار ایده‌آل یکسری موارد وجود دارد که باید قبل از خرید به آنها توجه کنید تا بتوانید یک

3 ماه پیش

صادرات هندوانه در شرایط آبی فعلی چه توجیهی دارد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

اعزام نیروی متخصص کشاورزی به ارمنستان همکاری درکشت فراسرزمینی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

قطارهای گردشگری ایران در سال‌های اخیر با مسیرهای چشم‌نوازی که دارند جایگاه ویژه‌ای در میان گردشگران ایرانی و خارجی پیدا کرده‌اند.

3 ماه پیش

بیشتر...