مجله دلتا |
۱ هفته پیش

اسرار درخت شیطان راز درخت شیطان چیست درخت شیطان کجاست کوکلوکس کلان مجله دلتا

درختان مخلوقات شگفت‌انگیزی هستند که جهان ما را غرق سبزی و نشاط می‌کنند. اما گاهی تیرگی اعمال انسان، درختان را نیز دچار نفرینی جاودانه می‌کند.
اسرار درخت شیطان

گاهی این موجود دوست‌داشتنی در سایه‌ اعمال انسان و بازتاب‌های آن، از زندگی تهی شده و به پوسته‌ای مناسب برای مخفی کردن ذات شیطانی مبدل می‌شود. این داستان درختی است که در یک پارک دورافتاده در آمریکا واقع شده است. با ما درمجله دلتاهمراه باشید تا بااسرار درخت شیطانآشنا شوید.

اسرار درخت شیطان

داستان این درخت که از تیرگی اعمال بشر نامهربان بال و پر گرفته ایده‌ای جالب برای دنیای گردشگری وحشت است.

باور بر این است که گروه «کوکلوکس کلان» در زمان فعالیت، پایگاه اصلی خود را در نزدیکی این درخت برپا کرده بود. این پارک در یکی از بخش‌های دورافتاده این منطقه واقع شده است. این درخت ظاهرا محلی ایده‌آل برای اعضای این فرقه بوده تا آسوده خاطر و دور از چشم دیگران سیاه‌پوستان را مورد آزار و اذیت قرار داده و سرانجام آن‌ها را به دار بیاویزند. به نظر می‌رسد این اعمال سیاه و نژادپرستانه بخشی از نفرین سیاهی است که دامن این درختمرگباررا گرفته است. به‌طوری که تاکنون بسیاری از مردم از رویدادهای ترسناکی صحبت کرده‌اند که در اطراف این درخت شاهد رخ دادن‌ آن‌ها بوده‌اند.

راز درخت شیطان چیست

داستان‌ها درباره این درخت

یکی از بازدیدکنندگان از روی کنجکاوی به سراغ درخت رفته است. او می‌گوید که این درخت انرژی منفی و شیطانی قابل توجهی را با محیط اطراف خود به اشتراک گذاشته است. انرژی شیطانی که در هوای اطراف این درخت جاری است، در واقع از زجر ارواح زنان و مردانی نشات گرفته که توسط فرقه خطرناککوکلوکس کلانکشته شدند. اگر به درخت نگاه کنید، شاخه‌هایی را مشاهده خواهید کرد که تقریبا به سمت زمین پایین کشیده شده‌اند.

این شاخه‌ها نمادی از طناب‌های داری هستند که روزگاری به جرم سیاه بودن به گردن افراد بی‌گناه افتاده و شاهد لرزش‌هایی بودند که از بدن‌های رو به مرگ آن‌ها به درخت منتقل شده است.

 درخت شیطان کجاست

به نظر می‌رسد این درخت دوست ندارد مردم از شاخه‌هایش بالا بروند. استیو یکی از افرادی است که تجربه تلخی از بالا رفتن از درخت شیطان دارد. ظاهرا او و دوستانش یک بار سعی کردند از درخت بالا بروند که اتفاق عجیبی برایشان رخ می‌دهد. او تعریف می‌کند که به محض نشستن روی شاخه، آن‌ها صداهایی را شنیدند که گویی از درون درخت به گوش می‌رسیده است. پس از چند لحظه این سروصدا حتی بلندتر شده و با یک صدای مهیب دنبال شد و ناگهان انرژی از درون درخت به سمت او و دوستانش جریان یافته و همگی را در هوا به پرواز درآورد. استیو ادامه می‌دهد که وقتی روی زمین پرتاب شد، ظاهرا به قوزک پایش فشار آمده که منجر به شکستگی آن شد.

کوکلوکس کلان

پیشنهاد مطالعه:شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمنددر این شهر حتی مردن ممنوع است.

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در کال جنی می‌توانید به تماشای طبیعت بی‌نظیر یا تمدنی باستانی بنشینید. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با کال جنی در شهر طبس آشنا شوید.

5 روز پیش

هشتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران AGRICULTECH 2022 برگزار می شود پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 روز پیش

وزارت جهاد کشاورزی به دریافت گواهی سلامت از سازمان غذا دارو تاکید کرد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 روز پیش

در این روستا شاخه‌ای از سرچشمه‌های کوهستان‌های زرد کوه چهارمحال و بختیاری می‌گذرد. با ما همراه باشید تا با روستای لیراه در ایران آشنا شوید.

6 روز پیش

ممنوعیت صادرات، بازار را در اختیار رقبا قرار می دهد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

6 روز پیش

تاکید معاون اول رییس جمهور بر استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

6 روز پیش

در این روستای شگفت‌انگیز خبری از هیچ دزدی نیست! با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با تنها روستای بدون دزد در جهان آشنا شوید.

6 روز پیش

تراکتوری که با اپلیکیشن موبایل هدایت می شود پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

6 روز پیش

دره‌ عشق یکی از این مناطق بی‌نظیر و خارق‌العاده در این استان است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با دره عشق در ایران آشنا شوید.

6 روز پیش

رسیدگی مسائل ظرفیت های مغفول بخش کشاورزی منابع طبیعی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

حداکثر قیمت هر کیلو زعفران ۳۸ میلیون تومان پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

ساحلی که می‌توان ساعت‌ها برروی ماسه‌هایش قدم زد و تنها صدای تلاطم دریا را شنید. با ما همراه باشید تا با چمخاله در گیلان آشنا شوید.

۱ هفته پیش

گردشگران به این‌جا سفر می‌کنند تا خود را در زندانی از قرن نوزدهم غرق کنند. با ما همراه باشید تا با زندان اینورری در اسکاتلند آشنا شوید.

۱ هفته پیش

مردم قوم مایا، از شکلات به عنوان پول استفاده می‌کردند. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با خوشمزه ترین پول دنیا آشنا شوید.

۱ هفته پیش

انسان‌ها در هر منطقه‌ای که فکرش را بکنید، خانه ساخته‌اند. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با کوچک ترین جزیره در جهان آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...