خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

رونمایی میکرومهمات در عربستان سعودی عکس خبرآنلاین

رونمایی میکرومهمات در عربستان سعودی/ عکس

در نمایشگاه بین‌المللی دفاعی عربستان، نسخه جدید میکرو مهمات دارت QN-202 به نمایش گذاشته شد.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، در مقایسه با نسخه نمایش داده شده در مصر بیش از یک ماه پیش (لانچر سبز)، دوربین پرتابگر موشک تغییر یافته‌است. زمانی که این سلاح برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ به نمایش درآمد، گفته شد که هر موشک ۱.۲ کیلوگرم وزن و ۲ کیلومتر برد دارد. نسخه جدید گلوله ۱.۳ کیلوگرم وزن دارد.

براساس گزارش کانال خبری پارتیزان، وزن کل موشک با پرتابگر ۴ کیلوگرم است که همراه با ۶ موشک داخل کوله پشتی (پست ریپلای) برای حمل توسط یک سرباز پیش‌بینی شده‌اند.

رونمایی میکرومهمات در عربستان سعودی/ عکس

رونمایی میکرومهمات در عربستان سعودی/ عکس

رونمایی میکرومهمات در عربستان سعودی/ عکس

رونمایی میکرومهمات در عربستان سعودی/ عکس

227227

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نیروی هوایی ایالات متحده یک گام به پذیرش جت آموزشی جدید خود برای خلبانان نزدیکتر شده‌است.

16 ساعت پیش

گفته می‌شود که به زودی عرضه انواع خودروهای اشکودا در کشور صورت می‌گیرد؛ تاکنون، دو مدل سدان سوپرب و اکتاویا، همراه با یک کراس‌اور معرفی شده‌اند و خودروهای برقی اشکودا هم، احتمالا۱۴۰۳ وارد شوند.

20 ساعت پیش

در یک شکست بزرگ برای آینده عملیات فضایی، ناسا پروژه سوخت‌گیری دو میلیارد دلاری خود به نام اوسام-۱ (OSAM-1) را متوقف کرد. این تصمیم در بحبوحه انتقادات شدید از پیمانکار اصلی برنامه یعنی مکسار (Maxar) گرفته شده است و ناظر آژانس فضایی ناسا عملکرد آنها را «ضعیف» می‌داند.

21 ساعت پیش

آلبرت اینشتین روی پروژه منهتن کار نکرد، اما منشأ این پروژه را می توان به نامه ای که در سال ۱۹۳۹ برای فرانکلین روزولت، رئیس جمهور وقت آمریکا، فرستاد و به او هشدار داد که احتمالاً آلمانی ها روی ساخت بمب هسته ای کار می کنند.

13 ساعت پیش

در اوایل سال جاری میلادی ماهواره «ترا» متعلق به سازمان فضایی آمریکا بر فراز خلیج مکزیک در حال چرخش بود که یکی از دوربین‌های آن تصاویری از ابرهایی با ظاهر عجیب گرفت.

2 ساعت پیش

نفوذگران سایبری مورد حمایت پیونگ یانگ، از سال میلادی گذشته برای سرقت اطلاعات برنامه تراشه سازی، به دو شرکت تجهیزات نیمه رسانای کره جنوبی، رخنه کردند.

15 ساعت پیش

تحقیقات جدید حکایت از آن دارد که لحن و کوک آلات موسیقی این قدرت را دارد که درک ما از هارمونی را دستکاری کند. این یافته‌ها، تئوری موسیقی غربی که قرن‌ها قدمت دارد را به چالش کشیده و دانشمندان را به انجام تحقیقات بیشتری با سازهایی از فرهنگ‌های متفاوت ترغیب می‌کند.

5 ساعت پیش

سایبرتراک وانت غول‌پیکر تسلا با طراحی منحصر به فرد توجه زیادی در فضای مجازی به خود جلب کرده است و هر روز واکنشی مثبت یا منفی به آن وایرال می‌شود.

1 ساعت پیش

نسخه Honor Edition بی وای دی Yuan Plus به تازگی وارد بازار چین شده و ۲۲۰۰ دلار ارزان‌تر از قبل عرضه می‌شود.  این مدل در بازارهای خارج از چین به نام Atto ۳ شناخته می‌شود که شاید به بازار ایران هم راه پیدا کند.

13 ساعت پیش

بیشتر...