مجله دلتا |
۳ هفته پیش

جزیره بورا بورا جاذبه های گردشگری فرانسه جاذبه های گردشگری بورا بورا مجله دلتا

با اینکه بورا بورا تحت سیطره کشور فرانسه قرار دارد، اما جزوی از خاک این کشور به حساب نمی‌آید، بلکه جزیره کوچکی واقع در جنوب اقیانوس آرام است.
جزیره بورا بورا

در سفر بهجزیره بورا بورامی‌توانید در هتل‌هایی که روی دریا ساخته شده، اقامت کنید. این اقامتگا‌ه‌ها از روی خانه بومیانپلینزیطراحی شده است. برای خنکی و راحتی اتاق‌ها، سقف آن‌ها از برگ‌های نخل ساخته شده و کف آن‌ها نیز سکویی برای سوار شدن به قایق دارد. بامجله دلتاهمراه باشید.

گردش در جزیره بورا بورا

اولین جاذبه گردشگری بورا بورا، سواحل فوق‌العاده‌ آن است که در جهان کم نظیر است. مناظر زیر آب جزیره بورا بورا نفس شما را بند خواهد آورد. آب آن به حدی شفاف است که حتی از روی سطح آب امکان تماشای طبیعت شگفت‌انگیز زیر آب وجود دارد.

گردش در جزیره بورا بوراحالا نوبت نارگیل، اصلی‌ترین تولیدجزیره بورا بورااست. نارگیل در همه جا دیده می‌شود. از مواد غذایی محلی‌های اینجا گرفته تا تورهایی که به شما باز کردن نارگیل را یاد می‌دهند. حتی افسانه‌هایی در مورد درخت نارگیل گفته شده که از اهمیت این میوه برای بومی‌ها حکایت دارد.

آداب و باورهای عجیب جزیره بورا بورا

اکثر مردم، بورا بورا را یک جزیره رمانتیک می‌دانند. این جزیره یک مکان عالی برای متاهل‌ها و تازه عروس و دامادها است تا عشق خود را در آن جشن بگیرند. از خانه‌های ییلاقی گرفته تا سواحل خصوصی همگی آن را به جزیره عشق تبدیل کرده است. صخره‌های مرجانی به شکل قلب نیز دلیل دیگری بر این ادعا است.

آداب و باورهای عجیب جزیره بورا بورا

در بورا بورا هر چیزی معنای خودش را دارد. حتی گل‌ها، به خصوص اگر گلی پشت گوش یک خانم باشد. گلی که پشت گوش چپ قرار گرفته به این معنا است که او مجرد نبوده و عشقی در زندگی وجود دارد. اما گل در پشت گوش راست یعنی مجرداست.

با اینکه عجیب است اما باید بدانید که خالکوبی به عنوان یک امر مقدس در بورا بورا شناخته می‌شود. محلی‌ها معتقدند اصل خالکوبی به دو پسر «خدای آفرینش» برمی‌گردد. در ضمن این موضوع را به عنوان نشانه زیبایی نیز تلقی می‌کنند. هرچند در گذشته از آن برای نشان دادن موقعیت اجتماعی استفاده می‌کردند.

سفر به جزیره بورا بورا

پیشنهاد مطالعه:برای آشنایی با دیگر جاذبه‌هایجهانگردی،چاه یعقوب، خطرناک‌ترین مکان روی زمین!را درمجله گردشگریدلتا مطالعه کنید.#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاهش قدرت خرید، واردات برنج خارجی را کاهش داد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 ساعت پیش

خام فروشی ضربه بزرگی به صنعت گیاهان دارویی می زند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 ساعت پیش

مردم با خرید کالاهای ایرانی به تولید محصولات داخلی رواج بخشند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

11 ساعت پیش

واگذاری سازمان تعاون روستایی با اصل ۴۴ قانون اساسی مغایرت دارد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

11 ساعت پیش

پیش بینی تولید ۱۲ میلیون تن گندم در کشور پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

11 ساعت پیش

برگشت اختیارات بازار مرغ محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

11 ساعت پیش

مفاد اجرای تفاهمنامه سازمان تعاون روستایی با شبکه توسعه اجتماعی رسالت پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

مطمئنا برای شما هم پیش آمده است که از کلاس‌های زبان انگلیسی خسته شده باشید یا اصلا وقت شرکت در کلاس‌های زبان انگلیسی را به‌دلیل مشغله‌های کاری، درسی،

1 روز پیش

گیاهان هوازی را چطور نگهداری کنیم؟ اینجا با انواع مختلف گیاهان هوازی آشنا میشویم و روش صحیح آبیاری، نور و دما و نحوه کوددهی این گیاهان جذاب را بررسی میکنیم.

1 روز پیش

انتقادات نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس از سیاستگزاری در حوزه امنیت غذایی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

بازار زعفران در رکود به سر می برد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

اتصال برنامه چندکاره کنترل زمین به ماشین آلات کشاورزی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

بانک کشاورزی برای انجام کار امور توسعه ای مصمم است پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

توسعه تعاملات فدراسیون تشکل های صنایع غذایی با شبکه تعاونی ها تشکل های کشاورزی برای حل مشکلات تکمیل زنجیره تولید پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

خرید تضمینی برگ سبز چای به بالای ۴۰ هزار تن رسید پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

بیشتر...