زومیت |
1 ماه پیش

ام جم فروشگاه تخصصی محصولات بازی های آنلاین موبایل زومیت

ام جم؛ فروشگاه تخصصی محصولات بازی‌های آنلاین موبایل

ام جم؛ فروشگاه تخصصی محصولات بازی‌های آنلاین موبایل

آنلاین با بازیکنان سایر کشورها بازی و پیشرفت کنید. شاید برای برخی افراد این موضوع هنوز قابل‌درک نباشد که بازی‌های آنلاین نسل مدرن و جدیدی از سرگرمی‌ها است.

کاربران زیادی از سراسر دنیا هم‌زمان باهم در یک بازی مشابه آنلاین و فعال و سپس وارد گوی رقابت و مبارزه می‌شوند. این اتفاقی خارق‌العاده است که رکورد و ثبوت را از این برنامه‌ها می‌گیرد؛ زیرا شما دیگر با برنامه‌های از‌پیش‌تعیین‌شده رو‌به‌رو نیستید. آیا بازی‌هایی از‌این‌دست را می‌شناسید؟

ام جم فروشگاه تخصصی محصولات بازی‌های آنلاین موبایل است که انواع خدمات و نیازمندی‌های لازم را برای بازیکنان این گروه از برنامه‌ها ارائه می‌دهد. از‌جمله این خدمات ارز اختصاصی آن‌ها و انواع تجهیزات موردنیاز برای پیشرفت سطح است. در‌ادامه، بیشتر با این موضوع آشنا خواهیم شد.

بازی‌های آنلاین موبایلی

در دنیای گیم و سرگرمی، انواع بازی برای نصب روی گوشی طراحی شده است. از بین انواع گیم، نمونه‌های آنلاین بازه طرفداری و استقبال بیشتری دارد و هیجان و لذت در آن‌ها بیشتر است؛ زیرا به‌صورت زنده و آنلاین با رقبایی هوشمند و هدفمند مبارزه می‌کنید؛ البته فقط در‌صورت روشن‌بودن اینترنت دستگاه خود. افزون‌براین، چیزی از پیش تعیین‌شده نیست و حالت تکرار و سکون در این بازی‌ها مشاهده نمی‌شود.

در بین بازی‌های آنلاین موبایلی، سه بازی بسیار مشهور و محبوب هستند: گارنا فری فایر موبایلی و پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل. این سه بازی قبلا در نسخه کامپیوتری یا کنسول پلی استیشن طراحی شده بودند؛ اما در‌حال‌حاضر متناسب با گوشی‌های هوشمند نیز طراحی شده‌اند. این تغییرات نوین زمینه استفاده آسان کاربران را فراهم کرده است.

کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی یکی از بازی‌های آنلاین موبایلی است که سبکی اکشن دارد و بازیکن با طیفی از رقبا رودررو می‌شود. از این لحاظ، بازی یادشده تفاوت چندانی با دیگر بازی‌های بتل رویال ندارد و طراح از شخصیت‌‌های حقیقی کمک گرفته است؛ اشخاصی که در دنیای واقعی مشهورند و قابلیت‌های نظامی خاصی دارند. می‌توانید کاراکتر خود را تجهیز کنید و برترین و حرفه‌ای‌ترین سلاح‌ها را برای خود بگیرید؛ حتی امکان داشتن لباس و اسکین‌های منحصر‌به‌فرد نیز وجود دارد.

افزون‌براین، می‌توانید چندین اکانت بسازید و هرکدام را ارتقا سطح دهید و این اکانت‌های ارزشمند را با قیمتی بیشتر به گیمرهای دیگر بفروشید. ناگفته نماند این اقدامات مجانی صورت نمی‌گیرد و در این برنامه، اقداماتی از این قبیل برای پیشرفت سطح و حرفه‌ای‌شدن پولی است. درون فروشگاه برنامه، انواع تجهیزات و نیازمندی‌های مرتبط وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را بخرید. حال، این خرید با چه چیزی صورت می‌گیرد؟

سی پی کالاف دیوتی موبایل چیست؟

پول اختصاصی برای خرید از فروشگاه کالاف سی پی نام دارد. این ارزی مشترک است که برای تمام بازیکنان کالاف دیوتی موبایل در سراسر جهان شناخته شده است. هر فرد در هر نقطه‌ای از جهان با پول رایج کشور خود آن را می‌خرد و به ارزی معتبر در این برنامه دست پیدا می‌کند. ام جم فروشگاهی معتبر برایخرید cp کالاف دیوتی موبایلاست؛ بنابراین، یکی از محصولات اصلی این فروشگاه انواع CP کالاف دیوتی است؛ محصولی که با آن می‌توانید به انواع تجهیزات و خدمات دلخواهتان در این برنامه دست پیدا کنید.

گفتنی است روش‌های رایگان دریافت سی پی نیز وجود دارد؛ از‌جمله غارت مهمات دشمن، انجام چالش‌های برنامه و باز‌کردن قفل برخی کارت‌ها. البته در‌صورتی‌که تمایل و وقت و حوصله این روش‌ها را ندارید، می‌توانید آن را خیلی راحت بخرید.

ام جم

گارنا فری فایر

یکی دیگر از بازی‌های آنلاین موبایلی گارنا فری فایر است که در آن با ۵۰ شخصیت رقیب رو‌به‌رو هستید. هر کاراکتر از‌طریق یک هواپیمای جنگنده وارد میدان می‌شود و به‌سمت جزیره‌ای دور‌افتاده می‌رود و در محل مناسبی در مکانی امن فرود می‌آید و به‌سمت برداشتن تجهیزات مورد‌نیازش می‌رود.

کاراکتر پس از مجهز‌شدن و گذاشتن انواع مهمات در کوله‌پشتی خود، وارد نبرد با رقبا می‌شود؛ البته این کوله‌پشتی فضای محدودی دارد. در این‌جا می‌توانید تجهیزات بهتر را برای خود بخرید و پت‌های حیوانی توانمند را با خود همراه کنید. یکی از راه‌های به‌دست‌آوردن این حیوانات خرید آن‌ها است. نکته مهم دیگر اینکه سطوح ارتقا کاراکتر و تجهیزات قفل است و این قفل‌ها با کمک پول باز می‌شود. ارز مخصوص فری فایر با نام جم یا الماس شناخته می‌شود.

جم فری فایر چیست؟

دومین محصول مهم بازی‌های آنلاین موبایلیجم فری فایراست. جم یا الماس در بسته‌های حجمی مختلف در این‌جا ارائه می‌شود. جم پولی معتبر در گارنا فری فایر است که امکان خرید از برنامه را برایتان فراهم می‌سازد. جم در روش‌های رایگان زیادی قابل‌دستیابی است و مأموریت‌ها و چالش‌های زیاد به بازیکن الماس می‌دهد.

بااین‌حال، ام جم این محصول را در روشی ساده و امن و سریع در‌اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. جم می‌تواند بازیکن مبتدی را به مراحل و سطوح بالا برساند؛ پولی که حتی می‌تواند اکانت شما را کاملا شخصی کند و تغییر نام‌ها و خریدها و تغییر سطح به‌کمک آن صورت می‌گیرد.

پابجی موبایل

پابجی موبایل شبیه دو بازی قبل، از نمونه‌های اکشن و البته آنلاین است. این مبارزه مجازی بین ۱۰۰ بازیکن از سراسر جهان است و هر بازیکن با ۹۹ حریف قَدَر رودررو است. بازیکن باید بجنگد و آن‌ها را بکشد و اگر این کار را نکند، خود کشته خواهد شد.

در فروشگاه این برنامه، انواع تجهیزات و وسایل مربوط به شخصیت‌ها فروخته می‌شود؛ اما همگی قفل هستند و بازکردن قفل آن‌ها مستلزم پرداخت ارز انحصاری درون‌برنامه‌ای است. مراحل بعدی آن و رفتن به سطوح بالاتر نیز پول می‌خواهد؛ اما هر نوع پولی در این بازی اعتبار ندارد. به‌عبارت‌دیگر، با هر نوع ارزی نمی‌توانید به‌سمت خرید بروید و ارز اختصاصی خود را می‌طلبد. به‌نظر شما، ارز اختصاصی آن را از کجا بگیریم؟

یوسی پابجی موبایل چیست؟

در پابجی موبایل، ارزی منحصر‌به‌فرد متفاوت از سایر ارز‌ها به‌چشم می‌خورد. یوسی پابجی برای خرید از درون این برنامه مناسب است؛ در‌غیر‌این‌صورت خارج از این برنامه هیچ‌گونه ارزش و اعتباری ندارد. یوسی پابجی همانند جم و سی پی، کارهای مختلفی انجام می‌دهد؛ کارهایی که با هدف متفاوت‌تر‌شدن شما درمقایسه‌با سایر بازیکنان عمل می‌کند.

برخی موارد سبب افزایش قدرت و بهبود عملکرد شما در بازی می‌شود؛ بنابراین، بازی بهتری از خود ارائه می‌دهید و برخی دیگر از موارد فقط ظاهر اکانت شما را متفاوت می‌کنند. پوسته متفاوت بازی یا نام‌های اختصاصی بخش‌های مختلف روی قدرت شما اثرگذار نیست و فقط‌و‌فقط برای خصوصی‌سازی اکانت شما است. سومین ارز مهم در فروشگاه ام جمیوسی پابجیاست.

خرید از فروشگاه تخصصی ام جم

چنانچه از گیمرهای بازی‌های نام‌برده باشید، خرید از فروشگاه تخصصی ام جم پیشنهاد می‌شود. این فروشگاه مرکزی تخصصی و جامع برای تهیه ملزومات شما در این بازی‌های آنلاین است. تهیه پول رایج بازی‌ها مهم‌ترین محصولی است که در این‌جا ارائه می‌شود، اما گاه شاهد فروش کاراکتری مهم یا اسلحه‌ای منحصر‌به‌فرد نیز هستیم.

پول‌های رایج به‌صورت بسته‌های مختلف با حجم معین عرضه می‌شوند و به‌دلیل هم‌پوشانی محصولات چند نوع بازی مختلف، به آن فروشگاهی جامع و تخصصی می‌گویند. این سایت با هدف ارائه محصولات بازی‌های آنلاین در نسخه موبایلی راه‌اندازی شده است؛ بنابراین، در یک سمت‌و‌سوی خاص بهینه شده است و عملکردی کاملا تخصصی دارد.

ویژگی‌های فروشگاه ام جم

فروشگاه ام جم مرکزی چند‌جانبه است و خرید از آن مزیت‌های فراوانی دارد. این ویژگی‌ها پای کاربران زیادی را به آن باز کرده و ضمن ایجاد اعتماد، اطمینان و راحتی خرید را برای آن‌ها به‌ارمغان آورده است.

خرید ایمن از فروشگاه تخصصی ام جم

خرید آسان از فروشگاه جامع ام جم

خرید فوری از فروشگاه آنلاین ام جم

خرید مناسب از فروشگاه معتبر ام جم

با هر قصدی که به ام جم آمده باشید، خریدی ایمن، آسان، فوری و مناسب را تجربه خواهید کرد. این فروشگاه ایمن است و شما را به درگاه خرید امنیتی و مطمئن هدایت می‌کند. همچنین، از نماد اعتماد الکترونیک بهره می‌برد و روش‌هایی آسان همراه با راهنمایی جامع خرید را در‌اختیار کاربران خود می‌گذارد. ناگفته نماند بر اطلاعات و آگاهی شما از نحوه خرید خواهد افزود.

بعد از پرداخت هزینه، محصول خریده‌شده در زمانی کوتاه به حساب شما منتقل می‌شود. به این انتقال شارژ‌شدن گفته می‌شود. نکته دیگر اینکه فروشگاه ام جم محصولاتش را با قیمتی مناسب و ارزان و همراه با تخفیف عرضه می‌کند. از هر لحاظ که به این سایت نگاه کنیم، سودمندی‌های زیادی دارد.

سخن پایانی

برای خرید نیازمندهای مختلف کالاف دیوتی و فری فایر و پابجی در نسخه موبایل به به فروشگاه ام جم مراجعه کنید.

Banner Zoomit HR


#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

طبق گزارش منتشر شده، عملکرد شیائومی در سه‌ ماهه سوم 2021 کاهش جزئی داشته است که تقضای خرید بالای آیفون 13 و همچنین از طرفی دیگر کمبود تراشه برای غول فناوری چینی

۱ هفته پیش

۱۹۰ اپلیکیشن اندرویدی آلوده به تروجان در فروشگاه اپ گالری هواوی حدود ۹٫۳ میلیون بار روی دستگاه های اندرویدی نصب شده اند.

۱ هفته پیش

لوگو خرگوش موسوم به Mi Bunny به احتمال زیاد از صفحه فست بوت رابط کاربری MIUI 13 حذف خواهد شد.

۱ هفته پیش

گوشی Axon 30 Ultra Aerospace Edition زد‌ تی‌ ای جزو اولین گوشی در دنیا محسوب می‌ شود که در صنعت موبایل با پیکربندی رم ۱۸ گیگابایت رم عرضه می‌شود.

۱ هفته پیش

سند باکس (SandBox) یک بازی متاورس مبتنی بر بلاک چین است. در این مطلب نحوه خرید ارز دیجیتال سندباکس SAND از صرافی بیت 24 را آموزش خواهیم داد.

۱ هفته پیش

افشای اطلاعات نشان می‌‌دهد ردمی K50 گیمینگ دارای صفحه‌نمایش تخت خواهد بود و حسگر اثر انگشت زیر صفحه‌ نمایش قرار خواهد گرفت.

۱ هفته پیش

ردمی نوت ۱۱ 4G به صفحه‌نمایش ۶٫۵ اینچی LCD، نرخ نوسازی ۹۰ هرتز، دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسل و تراشه‌ی هلیو G88 مجهز است.

۱ هفته پیش

طبق گزارش منتشر شده، شیائومی 12 احتمالا به تراشه‌ اسنپدراگون 8 نسل 1 و شیائومی 12 ایکس به تراشه‌ اسنپدراگون 870 مجهز خواهد شد.

۱ هفته پیش

افشای جدید اطلاعات نشان می‌ دهد که موتورولا در حال‌ کار روی گوشی هوشمندی با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسل است. شیائومی نیمه‌ی دوم ۲۰۲۲ و سامسونگ گوشی با دوربین ۲۰۰

۱ هفته پیش

سامسونگ دیسپلی قصد دارد تولید صفحه‌ نمایش‌ های OLED را افزایش دهد و در حال کاهش تدریجی تولید صفحه‌ نمایش‌ های LCD به‌ نفع صفحه‌ نمایش‌ های OLED است.

۱ هفته پیش

اپل یک ویژگی جدید مفید را در iOS ۱۱ معرفی کرده که به کاربران اجازه می‌دهد رمز عبور وای فای خود را به اشتراک بگذارند.گفته شده کاربران گوشی‌های آیفون می‌توانند داده‌های همراه خود را با کاربران اندروید نیز به اشتراک بگذارند که در ادامه این مطلب، به شما آموزش می‌دهیم چگونه اینترنت آیفون خود را به

۱ هفته پیش

جدیدترین ربات های اینستاگرام ، خدمات مختلفی از جمله خدمات رشد طبیعی اینستاگرام، خدمات فالوور ، لایکها و... بر اساس الگوریتم اینستاگرام ....

۱ هفته پیش

براساس یک گزارش جدید، بخش تحقیق و توسعه واحد خودروسازی شیائومی حدود ۴۰۰ کارمند دارد و اولین محصول این واحد نیمه اول ۲۰۲۴ معرفی خواهد شد.

۱ هفته پیش

امتیاز بنچمارک انتوتو پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل یک فاش شد. این تراشه موفق شده در صدر جدول برترین تراشه های اندروید قرار گیرد.

۱ هفته پیش

نتایج مطالعه‌ای نشان داد دانشمندان می‌توانند باورهایشان را در مواجه با شواهد جدید و مغایر تغییر دهند. شما چقدر در برابر تغییر باورهایتان سرسخت هستید؟

۱ هفته پیش

بیشتر...