مجله دلتا |
2 ماه پیش

رنگ لباس برای پوست شما رنگ لباس برای پوست روشن تشخیص رنگ پوست مجله دلتا

تمام افراد برای انتخاب و شناسایی بهترین و مناسب‌ترین رنگ لباس، باید به رنگ پوست و موی خود توجه کنندو
رنگ لباس برای پوست شما

حقیقت این است که از نظر قوانین دنیای مد و فشن، هر رنگ لباس به هر رنگ پوست نمی‌آید. بنابراین اگر می‌خواهید همیشه به نظر بیشتر افراد خوش‌استایل و شیک‌پوش به نظر برسید، باید به این نکته توجه کنید و یادتان باشد که اگر رنگ خاصی را دوست دارید، به این معنا نیست که آنرنگ لباس برای پوست شمامناسب است. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

رنگ لباس مناسب افرادی با پوست گرم

رنگ‌هایی که به رنگ‌های موجود در جنگل نزدیک هستند، مانند قرمز، هلویی، نارنجی، طلایی‌ (مثل نور خورشید)، زیتونی و بنفش مایل به قرمز بهترین رنگ‌ها برای افرادی هستند که پوست گرم دارند.

رنگ لباس مناسب افرادی با پوست سرد

رنگ لباس مناسب افرادی با پوست سرد

رنگ‌هایی برگرفته از اقیانوس و اعماق آن و رنگ‌هایی که یادآور فصل زمستان هستند؛ مانند بنفش، انواع طیف آبی، صورتی کم رنگ، قرمز روشن، سفید، خاکستری و سبز تیره بهترین رنگ‌ها برای افرادی با رنگ پوست سرد هستند.

رنگ لباس نشان‌دهنده شخصیت ما است

حقیقت این است که رنگ لباس برای پوست شما هم مثل نحوه استایل کردن، نشان دهنده سلیقه، روحیه و تفکرات شما هستند. احتمالاً برای شما هم پیش آمده که متوجه شوید یک رنگ لباس در کمد لباس‌هایتان بیش از همه وجود دارد و همانطور که سبک شخصی شما در انتخاب مدل و فرم لباس‌ها تأثیرگذار بوده، رنگ آن‌ها را هم تعیین کرده است.

لباس قرمز

لباس قرمز

نشان‌دهنده انگیزه، قدرت و نیرو است. رنگ قرمز جلب توجه‌کننده‌ترین رنگ است. اگر دوست دارید استایل شما به چشم همه بیاید و اعتماد به نفس بالایی دارید، بهتر است از این رنگ غافل نشوید. با این کار احساس برتری پیدا خواهید کرد.

لباس صورتی

لباس صورتی

یکرنگ رمانتیکو عاشقانه است که احساسات و عواطف درونی را نمایش می‌دهد و نشانه‌ای از عشق، دلسوزی، محبت و آرامش است. اگر دوست دارید به چشم طرف مقابل با روحیه و دوست داشتنی به نظر برسید می‌توانید رنگ صورتی را انتخاب کنید.

لباس سبز

نشان دهنده تعادل، تازگی و طراوت است و حس سلامتی را منتقل می‌کند. طرفداران این رنگ روحیه بالایی دارند و با سخاوت و دست و دل‌باز هستند. اگر دوست دارید در ذهن طرف مقابل، احساس عاطفی عمیقی به جا گذاری و برای هر مناسبت و موقعیتی مناسب به نظر برسید، از رنگ سبز استفاده کنید.

لباس آبی

نشانه صلح، آرامش و ذکاوت است و این رنگ ساده اما جذاب برای هر موقعیت و مناسبتی فوق‌‌العاده است. رنگ آبی محبوب‌ترین رنگ لباس است و همه ما از طیف مختلف آن استقبال می‌کنیم.

لباس بنفش

نشانه تخیل، هنر، عالم روحانی و همینطور اشرافیت است. این رنگ برای مراسم‌های رسمی انتخاب فوق‌العاده‌ای است و شما را یک سر و گردن از بقیه بالاتر نشان می‌دهد. چون معرف خلاقیت‌های شما است.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب۵ ترکیب رنگ متفاوت و جذاب برای تابستانرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استایل مونوکروم یا استایل تک رنگ به استایلی گفته می‌شود که از یک رنگ و یا یک رنگ به همراه دو سایۀ تیره و روشن آن تشکیل شود.

16 ساعت پیش

اگر احساس می‌کنید که تیپتان برای فصل جدید ساده است، سراغ استایل خردلی بروید؛ او شما و کمد لباس‌هایتان را نا امید نخواهد کرد.

دیروز

اگر ندانیم چه رنگی را باید با رنگ‌های سال ترکیب کنیم. گاهی، مد جدید تبدیل می‌شود به یک اشتباه وحشتناک! مثلاً زرد و خاکستری با صورتی!!!

1 روز پیش

فیشیال صورت یکی از روش‌های مراقبت پوست است که باعث زیبایی بیشتر پوست شما می‌شود. در چند مرحله انجام شده و نتایج رحیرت‌انگیزی خواهدداشت.

2 روز پیش

هدیه تحفه یا پیشکشی است که شخصی به شخص دیگر تقدیم می‌کند . در واقع چیزی است که به صورت رایگان و بدون چشم داشت به کسی می‌بخشد. معمولا هدیه دادن یک هنر است. زیرا یک هدیه مناسب باعث خشنودی طرف مقابل، بهبودی روابط و رفع کدورت‌ها می‌شود. از جمله اثرات روانشناسی هدیه دادن می‌توان […]

3 روز پیش

بارداری برای هر خانمی یکی از زیباترین تغییرات زندگی اوست. از این جهت است که انتخاب لباس مناسب برای این دوران اهمیت زیادی دارد.

3 روز پیش

اصلی‌ترین چیزی این است که شما چاق نیستید، اور سایز هستید. امروزه بسیاری از زنان و مردان به واسطه اورسایز بودنشان حتی مدل شده‌اند.

4 روز پیش

رنگ نارنجی را رنگی شاد، پر انرژی و زیبا بنامیم چون با ترکیبی از تُن نارنجی می‌‌توانید حس شادابی را در روزهای سرد پاییزی به وجود بیاورید.

4 روز پیش

در بسیاری از مواقع، خستگی، کار زیاد، کمبود استراحت و استرس باعث می‌شود که شما دچار کبودی چشم یا سیاهی دور چشم ایجاد شوید.

5 روز پیش

با اینکه بیشتر افراد معتقدند مدل موی چتری به آن‌ها نمی‌آید، باید بگویم اگر طرز فکرتان را عوض نکنید، از غافله سوپر مدل‌ها عقب خواهید‌ماند.

6 روز پیش

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند.

۱ هفته پیش

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

۱ هفته پیش

گاهی عده‌ای دچار سفیدی موی زودرس می‌شوند و ممکن است از داشتن موی سفید احساس شرم کنند. چرا؟ نگران نباشید موی سفید ترند شده است!

۱ هفته پیش

هرکسی ممکن است با لک صورت مواجه شود. وجود آن‌ها زیبایی شما را تحت شعاع قرار خواهد داد؛ بنابراین از بین بردن لک های پوستی صورت، ضرورت دارد.

۱ هفته پیش

استایل به رنگ زرد و خاکستری بسیار هوشمندانه است. زرد، زندگی دوباره و خاکستری، سکون و افسردگی. این استایل به معنی زنده شدن از افسردگی هاست!

۱ هفته پیش

بیشتر...