بیتوته |
1 ماه پیش

بیوگرافی عکس های کتانه افشاری نژاد بازیگر گویندهفیلم های کتانه افشاری نژاد , اینستاگرام کتانه افشاری نژاد , افشاری نژاد در فیلم گمشدگان

بیوگرافی کتانه افشاری نژاد

 

بیوگرافی و عکس های کتانه افشاری نژاد

کتانه افشاری نژادبازیگر زن سینما و تئاتر و تلوزیون، متولد سال 1352 می باشد. کتانه افشاری نژاد علاوه بر بازیگری گویندگی در رادیو و تلوزیون را نیز انجام میدهد. در ادامه به بیوگرافی این بازیگر خواهیم پرداخت. همراه بیتوته باشید.

چکیده ای از بیوگرافی کتانه افشاری نژاد

نام اصلی: کتانه افشاری نژاد

تاریخ تولد: 3 مرداد 1352

محل تولد: تهران 

فعالیت : بازیگر و گوینده

سالهای فعالیت: 1370-تاکنون

 

افشاری نژاد در فیلم گمشدگان , کتانه افشاری نژاد و همسرش , کتانه افشاری نژاد بازیگر و گوینده

عکس های کتانه افشاری نژاد

 

بیوگرافی کتانه افشاری نژاد

کتانه افشاری نژاد، در سال 1352 متولد شد. وی اولین تجربه بازیگری را در سال 1370 با سریال رستاک آغاز کرد. جدیدترین کار تلوزیونی وی سریال گمشدگان به کارگردانی رضا کریمی در نقش مادر ترنج ایفای نقش نمود. 

کتانه افشاری نژاد علاوه بر بازیگری گویندگی در رادیو وتلوزیون را نیز انجام میدهد، و هم اکنون فعالیت بیشتری در تئاتر دارد. 

 

وی فارغ التحصیل بازیگری در مقطع کارشناسی از دانشگاه تهران میباشد. فعالیت هنری خود را در آموزشگاه آزاد ، که با مدیریت امین تارخ بود شروع کرد و از این آموزشگاه فارغ التحصیل شد. وی همچنین فارغ التحصیل کارگردانی و فیلم سازی از انجمن سینمای جوانان میباشد.

کتانه افشاری نژاد بازیگری را در فیلم رستاک در سال 1370 آغاز کرد اما به دلیل اینکه نسبت به بازیگران و همکاران خود بخوبی دیده نشد ترجیح داده ادامه ی فعالیت خود را در به سمت تئاتر ببرد. 

 

مهمترین آثار و نقشهایی که بازی کرده در سریال گمشدگان، فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت و سریال چتری برای آفتاب میتوان اشار نمود. 

کتانه افشاری نژاد ابتدا در سال 1385 برای اولین بار در تلوزیون حضور یافت و در سریال نسیم وصل که کارگردان آن محسن شهابی بود بازی کرد. همکاری با بازیگرانی همچون رضا سعیدی ، قربان نجفی، مریم بوبانی و عبدالرضا زهره کرمانی توانست به تجارب او اضافه کند. ولی مهمترین اثر که توانست در آن بخوبی مطرح شود.

 

کتانه افشاری نژاد , بیوگرافی کتانه افشاری نژاد , عکس های کتانه افشاری نژاد

کتانه افشاری نژاد در فیلم گمشدگان 

 

مهمترین بخش بیوگرافی و همچنین نقشهای وی ، که در سال 1393 بازی کرد، بازی در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت بود. 

 

فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت

وی با بازی در این فیلم توانست مهارت خود را در آن نقش نشان دهد و میان مخاطبان سینما بخوبی بدرخشد. او توانست با بازی در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت تجربه ی بازیگری خوبی برای خود رقم بزند. در این فیلم با وحید جلیلوند همکاری داشته که علاوه بر این با همکاری در کنار امیر آقای، نیکی کریمی، برزو ارجمند و حشمت آرمیده به تجارب خود افزوده و توانست در سینما مطرح شود. 

کتانه افشاری نژاد در سال 1393 دوره ی پر تلاشی را در عرصه سینما و تلوزیون گذراند و با بازی در این فیلم نقش خود را بخوبی ایفا کرد.

 

تجارب کتانه افشاری نژاد

در این سالها کتانه افشاری نژاد با هنرمندان بسیاری تجربه ی  همکاری داشته و علاوه بر فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت که بخوبی خود را نشان داد، در سال 1396 با بازی در سریال گمشدگان به کارگردانی رضا کریمی ایفای نقش نمود. و با هنرمندانی چون پژمان بازغی، بهنام تشکر، ستاره اسکندری و فریبا نادری همکاری داشت. او در میان بازیگران با دو مرتبه بیشترین همکاری را با سعید داخ را داشته است. 

 

بیشترین فعالیت های هنری کتانه افشاری نژاد در فیلم های تلویزیونی بود است. بنابراین بهتر است او را بیشتر بازیگر تلویزیون بدانیم. البته که فعالیت در سینما نیز از جمله فعالیت های حرفه ای وی محسوب می شود.

 

کتانه افشاری نژاداز گمشدگان تا نجوا 

کتانه افشاری نژاد در سال 96 در سریال گمشدگان بخوبی بازی خود را به نمایش گذاشت، و در ادامه آن در سال97 در سریال نجوا نیز ایفای نقش کرد که توانست عرصه شهرت را بیشتر برای خود رقم بزند. 

 

عکس های کتانه افشاری نژاد , اینستاگرام کتانه افشاری نژاد , عکس کتانه افشاری نژاد

کتانه افشاری نژاد در فیلم نجوا 

 

کتانه افشاری نژاد آثار ارزشمندی دارد که امتیاز آن را از سوی مردم گرفته است و درنتیجه توانست سوابق کاری و بیوگرافی خوبی برای خود رقم بزند. بخصوص بیشترین امتیازی که از مردم گرفته برای ایفای نقش در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت محسوب می شود. همچنین کمترین امتیاز در بین آثارش را در سریال نسیم وصل دریافت کرده است. 

 

وضعیت تاهل و ازدواج کتانه افشاری نژاد 

تا این زمان اطلاعی درباره ی وضعیت تاهل ایشان مشخص نشده ولی در حالی که 45 سالگی را گذرانده ، به نظر می آید در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد میباشد.

 

اولین حضور کتانه افشاری نژاد در سینما

کتانه افشاری نژاد در سال 1383 نخستین بار در سینما حضور داشت و در فیلم من بن لادن نیستم به کارگردانی احمد طالبی نژاد بازی کرده است میتوان گفت اثر بازی در سریال  سایه تنهایی، نسبت به این فیلم بیشتر بود اما تجربه ی خوبی برای ایشان داشت. و همکاری با غلامحسین لطفی، ابراهیم آبادی و قاسم زارع را تجربه کرد. 

کتانه افشار نژاد در سال 1386 دوره ی پر تلاشی در سینما و تلوزیون داشت که مهمترین اثر در این سال بازیگری در سریال سایه تنهایی به کارگردانی بیژن شکرریز ، محسوب میشود. 

 

کتانه افشاری نژاد و همسرش , کتانه افشاری نژاد بازیگر و گوینده , کتانه افشاری نژاد

تصویری از کتانه افشاری نژاد درحال شروع فیلم برداری

 

کتانه افشاری نژاد در تئاتر

او بعد از اولین بازی که در سینما داشته شاید نتوانست هنرمندی خود را نسبت به دیگر هنرمندان نشان دهد و بعد از آن خودش خواسته که در تئاتر ادامه دهد. او میگوید من در تئاتر هستم و تئاتر را خیلی دوست دارم، تئاتر پول نداشته و ندارد اما من تئاتر را دوست دارم و این کارا با عشق انجام میدهم. ایشان میگوید، مدتهاست از سینما و تلوزیون هیچ پیشنهاد خوبی ندارم و ترجیح میدهم با گروه تئاتر شایا کار کنم. 

 

فیلم سازی کتانه افشاری نژاد

کتانه افشاری نژاد در زمینه کارگردانی آثار زیادی دارد. ساخت تله فیلم و تئاتر و فیلم کوتاه از جمله فعالیتهای ایشان است. 

 

فیلم های سینمایی کتانه افشاری نژاد

چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت  دختران 
فکر میکنم چیزی و فراموش کردم اما  من بن لادن نیستم
این زن حرف نمیزند فاصله 
شیر تو شیر ----- 

 

سریال های کتانه افشاری نژاد

رستاک  گمشدگان
ملکوت سایه تنهایی 
 نسیم وصلجاودانگی 
فرزند صالح از نفس افتاده 

 

تئاترهای کتانه افشاری نژاد 

سقراط  فاوست
ترور  سیاوش سردار خاموش
درخشش در ساعت مقرر  تاج محل
لیلی و مجنون  ----

 

اینستاگرام کتانه افشاری نژاد

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از راههای ارتباطی ایشان با مردم می باشد. وی فعالیت خود را در اینستاگرام از سال 93 آغاز کرده است.

 

گالری تصاویر کتانه افشاری نژاد

 

کتانه افشاری نژاد و همسرش , کتانه افشاری نژاد بازیگر و گوینده , کتانه افشاری نژاد

تصویر کتانه افشاری نژاد

 

بیوگرافی کتانه افشاری نژاد , عکس های کتانه افشاری نژاد , اینستاگرام کتانه افشاری نژاد

کتانه افشاری نژاد در کنار روشنک گرامی

 

فیلم های کتانه افشاری نژاد , اینستاگرام کتانه افشاری نژاد , افشاری نژاد در فیلم گمشدگان

تصویر کتانه افشاری نژاد در حال ایفای نقش

 

فیلم های کتانه افشاری نژاد , اینستاگرام کتانه افشاری نژاد , افشاری نژاد در فیلم گمشدگان

عکس های کتانه افشاری نژاد

 

کتانه افشاری نژاد بازیگر و گوینده , کتانه افشاری نژاد , بیوگرافی کتانه افشاری نژاد

عکس های اینستاگرام کتانه افشاری نژاد

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 #‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شکیلا سماواتی ، بیوگرافی شکیلا سماواتی ، عکس های شکیلا سماواتی ، فیلم های شکیلا سماواتی ، شکیلا سماواتی بازیگر ، شکیلا سماواتی در دراکولا ، شکیلا سماواتی اینستاگرام ، شکیلا سماواتی و همسرش ، زندگی نامه شکیلا سماواتی ، عکس های جدید شکیلا سماواتی ،

3 روز پیش

فرنوش صمدی،بیوگرافی فرنوش صمدی،درباره ی فرنوش صمدی،معرفی فیلم های فرنوش صمدی،جوایز فرنوش صمدی،زندگی نامه فرنوش صمدی،فرنوش صمدی کیست،فرنوش صمدی که بود،زندگینامه فرنوش صمدی،فعالیت فرنوش صمدی،تصاویری از فرنوش صمدی،فیلم های فرنوش صمدی

3 روز پیش

بیوگرافی دریا مرادی ، بیوگرافی دریا مرادی دشت،عکس های دریا مرادی دشت،دریا مرادی دشت،دریا مرادی،دریا مرادی دشت بیوگرافی،عکس جدید دریا مرادی دشت،عکس هایی از دریا مرادی دشت ، دریا مرادی و همسرش ، مدلینگ دریا مرادی ، دریا مرادی و همسرش ،

5 روز پیش

آمیتاب باچان ، بیوگرافی آمیتاب باچان ، آمیتاب باچان،آمیتاب باچان و همسرش، عکس های آمیتاب باچان،محل زندگی آمیتاب باچان،عکس آمیتاب باچان ، آمیتاب باچان بازیگر هندی ، همسر آمیتاب باچان ، جوایز آمیتاب باچان ، فیلم های آمیتاب باچان ،

۱ هفته پیش

آدام سندلر ، بیوگرافی آدام سندلر ، فیلمهای آدام سندلر ، عکس های آدام سندلر، آدام سندلر و همسرش ، عکس آدام سندلر و همسرش ، زندگینامه آدام سندلر ، آدام سندلر فیلم کمدی ، آدام سندلر بازیگر ، آدام سندلر قد ،

۱ هفته پیش

مایکل داگلاس ، بیوگرافی مایکل داگلاس ، مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز ، فیلم شناسی مایکل داگلاس ، عکسهای مایکل داگلاس ، مایکل داگلاس و همسرش ، زندگینامه مایکل داگلاس ، افتخارات مایکل داگلاس ، بیماری مایکل داگلاس ، همسر مایکل داگلاس ، جوایز مایکل داگلاس ،

۱ هفته پیش

بیشتر...