بیتوته |
7 ماه پیش

فایده بسیار مهم استفاده از شورت سوتین چرا باید لباس زیر بپوشیمفواید استفاده از شورت و سوتین,فایده های مهم استفاده از شورت و سوتین,استفاده از شورت و سوتین

فواید استفاده از شورت و سوتین

 

فواید استفاده از شورت و سوتین

حتما برای شما هم سوال شده است که اصلا چرا باید لباس زیر بپوشیم؟! مزیت و فایده پوشیدن شورت و سوتین چیست؟ مزیت استفاده کردن از شورت و سوتین برای خانم ها چیست؟ در این مقاله جواب این سوال داده را میدهیم و به شما تمام مزیت و خواص استفاده از لباس زیر را شرح میدهیم. از این پس هنگام پوشیدن شورت و سوتین حس رضایت بیشتری خواهید داشت.

 

چرا باید از شورت استفاده کنیم!؟

انسان همواره در پی راحتی و آسایش بیشتر خود است. طراحی و تولید شورت هم دقیقا برای راحتی و در عین حال، رعایت بهداشت اختراع شد. تاریخ استفاده از لباس زیر های نسل جدید امروزه به مصر باستان برمیگردد. اما امروزه از شورت به دلایل زیاد و مهمی استفاده میکنیم که در زیر نمونه های آن بیان شده است.

 

استفاده از شورت های باکیفیت مانند شورت نانو آنتی باکتریال ضد حساسیت پک4عددی، برای رعایت بهداشت بانوان لازم و ضروری بوده به گونه ای که اکثر متخصصان داخلی، توصیه میکنند که از شورت و مخصوصا شورت های نخی استفاده کنید. چرا که این مدللباس زیرمانع از بروز عفونت در بانوان میشود. در زیر تمام مزیت ها و مضرات استفاده از شورت برای بانوان را مشاهده میکنید.

 

علت استفاده از شورت و سوتین,علت استفاده از شورت,فواید استفاده از شورت

شورت نانو

 

مزیت استفاده از شورت برای بانوان چیست ؟

یکی از مزیت های مهم استفاده از شورت، رعایت بهداشت فردی برای جلوگیری از بیماریهای پوستی است. در نظر داشته باشید که محیط اطراف شما ممکن است سرشار از باکتری باشد که با لمس شدن توسط اندام های خصوصی بانوان باعث ایجاد باکتری و رشد در آن ناحیه خواهند شد.

 

به صورت کلی، خانم ها به این دلایل گفته شده در زیر باید از شورت استفاده کنند:

– اگر از شورت استفاده نکنید، پارچه خشن و شکننده لباس به اندام های شما آسیب می رساند. (بافت اندام های شما حساس است و ممکن است پوست آن خراشیده شود.)

 

– پوشیدن لباس زیر، مانع از ایجاد لکه های پوستی به دلیل استفاده از لباس رنگی می شود. (پوشیدن شورت توسط خانم ها مانع از عفونت زنانه میشود.)

 

– افزایش خطر ابتلا به عفونت در صورت استفاده نکردن از لباس زیر!(شورت مانع از بروز بیماری های محیطی میشود)

 

– یک منطقه مرطوب در نواحی پوست بدن، بهترین مکان برای رشد باکتری ها است.

 

– با استفاده از لباس زیر، از بیماری FOLLICULITIS پیشگیری کنید.

 

– لباس زیر از میکرو بریدگی در نواحی واژن جلوگیری می کند.

 

– پوشیدن شورت در زمان عادت ماهانه، از شما محافظت می کند. (یکی از محبوب ترین مدل های لباس زیر زنانه که در زمان عادت ماهانه استفاده میکنند شورتکس است.)

 

– لباس زیر از پخش بوی نامطبوع اندام های خصوصی شما پیشگیری می کند.

 

– استفاده نکردن از لباس زیر، شستشوی بیشتر لباس ها را در پی دارد.

 

چرا بانوان در دوران پریودی یا قاعدگی باید از شورتکس استفاده کنند؟

شورتکس (thinx period) با داشتن لایه ای اضافه از پارچه ضد آب؛ مانع از آلوده شدن سایر لباس ها در زمان پریودی می شود. استفاده از شورتکس لباس سکرت، باعث می شود که بانوان در دوران عادت ماهانه خود، احساس امنیت و اعتماد به نفس کنند و با خیال راحت به فعالیت های روزمره خود بپردازند بدون آنکه نگران نشت خون به لباس خود باشند.

 

عدم استفاده از شورت توسط خانم ها، چه مشکلاتی و مضراتی را در پی خواهد داشت؟

مطمئن باشید، نپوشیدن شورت و سوتین برای شما مشکلاتی را در پی دارد. لباس زیر قرار است از بدن شما محافظت کند و لباس شما را نیز دست نخورده و تمیز نگه دارد. به عنوان مثال: ترشحات واژن در بین هر خانمی طبیعی است و ترشحات به طور طبیعی اسیدی است. این ترشحات اندام های جنسی، در مردان نیز وجود دارد.

 

لباسی که می پوشید می تواند به دلیل ترشحات طبیعی که از بدن خارج میشود؛ کثیف شود و یا قسمتی از آن از بین برود. ممکن است شلوار خود را خیلی دوست داشته باشید و کم شدن عمر شلوار، قلب شما را آزار می دهد. بنابراین اگر می خواهید کیفیت شلوار خود را افزایش دهید، لباس زیر مناسبی بپوشید که راحت و قابل تنفس باشد.

 

در زمان خرید شورت زنانه (women panties)، علاوه بر زیبایی و سایز، این فاکتور مهم را فراموش نکنید، جنس شورت زنانه، یکی از مهم ترین خصوصیات لباس زیر مناسب است.  نمونه شورت های باکیفیت زنانه را در این صفحه مشاهده بفرمایید:

 

https://www.lebassecret.com/product-category/underwear/women-underwear/womens-panties/

فواید پوشیدن سویتن چیست؟ چرا باید سوتین بپوشیم؟

نیاز به حمایت و پشتیبانی از سینه، باعث طراحی و تولید سوتین زنانه شد. سینه بند یا سویتن، به دلیل حمایت بسیار زیادی که از سینه ها دارد نزد بانوان محبوب است. در زیر تمام فواید استفاده از سوتین توسط خانم ها بیان شده است.

 

چرا باید از سوتین یا سینه بند استفاده کرد:

– استفاده از سوتین از سینه های شما حمایت و محافظت می کند. (کار اصلی این مدل از لباس زیر، حمایت و پشتبانی از سینه است.)

 

– سوتین ورزشی، از افتادگی سینه پیشگیری میکند. (در زیر بصورت مفصل در مورد سوتین ورزشی شرح داده شده است.)

 

– سینه بند، استایل شما را بهبود میدهد. ( انواع مختلفی از این مدل لباس زیر زنانه وجود دارد که با پوشیدن آنها، سینه های شما خوش فرم تر و خوش استایل تر خواهد شد. همچنین از سوتین برای زیباتر شدن استایل بدن در زمان پوشیدن لباس های مجلسی و رسمی استفاده میکنند.)

 

– سوتین ها مانع از آسیب ناشی از تکان های شدید بدن به سینه میشود. (مهمترین دلیلی که باید از سوتین استفاده کنید، این است که با پوشیدن سوتین، مانع از آسیب به بافت سینه در زمان تکان های شدید بدن میشود.)

 

علت استفاده از شورت,فواید استفاده از شورت,شورت نانو

دلایل استفاده از سوتین

 

سوتین ورزشی چیست و چرا باید استفاده شود!؟

طبق تحقیقات علمی در مورد ورزش خانم ها؛ سینه بانوان در زمان ورزش کردن ممکن است در حدود 14 سانتی متر در هر طرف کشیده و یا پرتاب شود . این مسئله برای بانوان آزاردهنده و آسیب زا خواهد بود. سینه خانم ها از جنس چربی بوده و به راحتی دچار آسیب و پارگی خواهد شد و نیاز به مراقبت دارد. برای حل این مشکل سوتین ورزشی طراحی و تولید شد.

 

استفاده ازسوتین ورزشیبرای خانم ها در زمان ورزش، ضروری است. این مدل از سینه بند ها به گونه ای طراحی شده اند که بیشترین حمایت را از سینه ها داشته باشند.

 

چرا بانوان باید از شورت و سوتین استفاده کنند!؟

همانطور که در بالا مطالعه کردید، استفاده از شورت و سوتین برای خانم ها فواید زیادی را در پی دارد. رعایت بهداشت، جلوگیری از عفونت و بیماری های جنسی، ممانعت از کثیف شدن سایر لباس ها از جمله دلایل مهم برای استفاده از شورت و سوتین است. اما مهمترین عامل، سلیقه شماست. شاید شما دوست داشته باشید که به صورت کماندوی (بدون لباس زیر) باشید. در این مقاله تمام دلایل علمی استفاده از لباس زیر توسط بانوان بیان شد. تصمیم باشماست که از یکی از مدل های محبوب شورت و سوتین استفاده کنید یا خیر.

 

منبع:فروشگاه لباس زیر لباس سکرت (https://www.lebassecret.com/)#‌پزشکی منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اغلب مردان به صورت گاه و بیگار دچار مشکل برای دستیابی به نعوظ می شوند. اگر مردان صادقانه برخورد کنند حتما به شما خواهند گفت که حداقل یک بار ناتوانی جنسی را تجربه کرده اند. هر یک بار اختلال نعوظ برای یک مرد می تواند ویرانگر باشد و کل هویت مردانه او را تضعیف کند.درمان اختلال نعوظ مردان به روش هاب مختلفی امکان پذیر است که به چند روش موثر در این مقاله اشاره می کنیم.

دیروز

نتایج یک مطالعه نشان می دهد که ورزش طولانی مدت شدید یا متوسط با خطر کمتر مرگ مرتبط است.

دیروز

فیبروم های رحمی توده های غیر سرطانی رحم هستند که اغلب در سال های باروری ظاهر می شوند. فیبروم رحم که لیومیوم (lie-o-my-O-muhs) یا میوم نیز نامیده می شود، با افزایش خطر سرطان رحم همراه نیست و تقریباً هرگز به سرطان تبدیل نمی شود.

3 روز پیش

پژوهشی که به تازگی در انگلستان انجام شده نشان داده است که فعالیت بدنی به بهبود خلق و خوی دو سوم پاسخ دهندگان کمک کرده است شاید شما هم بعد از انجام فعالیت بدنی احساس کنید حال بهتری دارید و ذهن تان آرام‌تر شده‌است.

3 روز پیش

تحقیقات جدید ادعا می‌کند که بچه‌ها به اندازه والدینشان در دوران کودکی آمادگی جسمانی ندارند و احتمالاً با گرم شدن زمین به آنها آسیب می‌رسد.

5 روز پیش

شروع روز با پیاده روی می تواند انرژی شما را در تمام ساعات پیش رو خصوصا قبل از ظهر افزایش دهد.

3 روز پیش

رواج شبه‌علم و دست نکشیدن از برخی عادت‌ها باعث شده بسیاری از کارهایی که برای سلامتی انجام می‌دهیم، نه‌تنها فایده‌ای نداشته باشد، بلکه سلامتمان را به خطر بیندازد.

پریروز

کاربران عزیز سلامت نیوز طبق قولی که داده بودیم سری سوم سوالات شما را که جناب آقای دکتر صفری نژاد رئیس انجمن علمی سلامت خانواده ایران و استاد دانشگاه پاسخ داده اند در زیر منتشر میکنیم.

دیروز

وقتی مادری تب و سرماخوردگی دارد، بدنش سریعاً آنتی بادی مخصوصی می سازد که به شیر خوارش ایمنی می دهد .زمانی که مادر احساس بیماری می کند ، شیرخوارش نیز درمعرض بیماری است و با ادامه شیر دهی ، دریافت آنتی بادی ها از طریق شیر مادر موجب می شود که او یا بیمار نشود یا اگر هم بیمار شود بیماری او بسیار خفیف باشد.

پریروز

بیشتر...