مجله دلتا |
۱ هفته پیش

اشتباهات آرایشی کوچک اشتباهات در آرایش اشتباهات رایج در میکاپ آرایش در منزل مجله دلتا

درست است که آرایش باعث زیبایی بیشتر شما می‌شود، اما باید بدانید که انجام دادن اشتباهات آرایشی به ظاهر بی‌اهمیت زیبایی شما را به خطر می‌اندازد.
اشتباهات آرایشی کوچک

آرایش کردن نکات بسیار زیادی دارد و انجام اشتباهات کوچک و به ظاهر بی­ اهمیت، به راحتی می‌تواند سن شما را بیشتر نشان دهد. اما با رعایت نکاتی بسیار ساده ، در عین سادگی زیباتر می‌شوید و چندین سال جوان‌­تر به نظر می‌رسید. پس بهاشتباهات آرایشی کوچککه شما را پیرتر نشان می‌دهد دقت کنید. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

استفاده بیش از حد از کرم پودر

لایه ضخیم کرم پودر، درخشندگی پوست شما را از بین می‌برد. کمتر از کرم پودر استفاده کنید و ترجیحاً تنها قسمت‌­هایی از پوست را که لازم است با کرم پودر هم‌رنگ پوست خود بپوشانید. مثلاً می‌توانید برای مخفی کردن تیرگی یا پف دور چشم یا لک جوش از کرم پودر استفاده کنید.

زیاده روی در استفاده از کانسیلر

استفاده از مقدار زیادی کانسیلر هرچند سیاهی زیر چشم را از بین می­‌برد؛ اما باعث می‌شود چروک­‌های اطراف چشم بیشتر به چشم بیایند. در استفاده ازکانسیلرزیاده روی نکنید که یک اشتباه آرایشی بزرگ است.

استفاده از رژ لب تیره

از رژ لب‌های خیلی تیره و مات استفاده نکنید. رژ لب‌­های تیره باعث کوچک نشان دادن لب می‌شود. در صورتی که رژ‌لبی که انتخاب کرده‌اید مات است، روی آن کمی برق لب بزنید تا جلوه لب‌های شما بیشتر شود.

مات کردن آرایش با کرم پودر فشرده (پنکک)

پنکک

پوست جوان برق می‌زند و نور را منعکس می‌کند. اما استفاده از این کرم پودرها روی تمام صورت،چین و چروک های ریز پوسترا بیشتر نمایان می‌­کند، اگر همیشه برای مات کردن آرایش از این پودرها استفاده می­‌کردید از حالا به بعد فقط روی بینی، چانه و پیشانی کمی از این پودر استفاده کنید.

آرایش زیر چشم

آرایش زیر چشم

یکی دیگر از اشتباهات آرایشی کوچک این است که، قسمت داخلی پلک پایین چشم را مداد بکشید. در عوض بالای چشم‌ها را آرایش کنید و به نحوی مداد بکشید که قسمت انتهای خط چشم پهن­‌تر باشد تا چشم افتاده به نظر نرسد. می‌توانید برای طبیعی‌تر جلوه دادن چشمان خود خط چشم با رنگ قهوه‌ای را جایگزین مشکی کنید.

کشیدن خط لب خارج از لب

کشیدن خط لب

خط لب را دقیقا روی لب و یا نهایتا ۱-۲ میلیمتر خارج از لب‌های خود بکشید و ترجیحاً از خط طبیعی لب‌ها خارج نشوید.

استفاده از مداد ابروی تیره

از مداد ابروی تیره‌تر از رنگ ابروها استفاده نکنید. از مدادی استفاده کنید که یک تا دو درجه کم رنگ‌تر از رنگ ابروهای شما باشد و یا ترجیحاً از سایه ابرو استفاده کنید تا همه چیز طبیعی‌تر به نظر برسد.

ریمل زدن به مژه های پایین

مژه­‌های پایین چشم را به هیچ وجه ریمل نزنید. این یک اشتباه آرایشی است چرا که باعث می‌شود چشم‌ها افتاده به نظر برسند و به همه افراد نمی‌آید.

استفاده نکردن از رژگونه

یک اشتباه آرایشی بسیار معمول که باعث بیشتر نشان دادن سن می‌شود، استفاده نکردن از رژگونه است. حتما از رژگونه استفاده کنید تا صورت شما روح بگیرد. رژگونه را از قسمت برجسته گونه رو به بالا به سمت گوش استفاده کنید.

خط لب تیره

خط لب نباید با رنگ لب در تضاد باشد. رنگ مداد لب را هم‌رنگ رژ لب یا رنگ لب های خود انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبانتخاب بهترین آرایش، بر اساس رنگ چشم‌هارا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باید به این نکته توجه کنید و که اگر رنگ خاصی را دوست دارید، به این معنا نیست که آن رنگ لباس برای پوست شما مناسب است. در مجله دلتا با ما باشید

3 روز پیش

شاید ماندگاری بوی عطر و ادکلن شما، به این علت کم است که از آن‌ها به درستی نگه‌داری و استفاده نمی‌کنید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

ما سعی کرده‌ایم در این مطلب لباس مخصوص افراد قد کوتاه را به شما معرفی کنیم تا کشیده‌تر دیده شوید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

رنگ سفید شامل میزان متوازنی از تمامی رنگ‌ها است. پوشیدن لباس سفید قوانین دارد، در این مقاله ما سعی داریم تا این قوانین را به شما بگوییم.

4 روز پیش

استایل مینیمال دخترانه همیشه در دنیای مد و فشن یکی از سبک‌های پرطرفدار است. این سبک با تأکید بر ساده‌پوشی، می‌تواند ظاهر شما را جداب‌تر کند.

4 روز پیش

در این مقاله از مجله دلتا، سعی داریم تا انواع شلوار خنک تابستانی که می‌توانید در استایل خیابانی خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

5 روز پیش

تضمینی وجود ندارد که استفاده از این اکسسوری دخترانه کاملا بی‌عیب و نقص یک لباس را تکمیل کنند و در استایل‌های متفاوت تاثیر یکسانی داشته باشند.

6 روز پیش

آرایش نچرال و طبیعی نکات ریز و درشت بسیاری دارد که تا حد زیادی به توانایی خودآرایی فرد بستگی دارد. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

باید با استفاده از محصولات تقویت کننده و روش‌های مناسب خشک کردن و شانه‌ زدن مخصوص مو های فر ، آن‌ها را به اوج زیبایی و جذابیت خود می‌رساند.

۱ هفته پیش

در این مقاله به شما می‌گوییم تا با انتخاب لباس تابستانی خنک در گرمای این فصل همیشه خوش‌تیپ و خنک به نظر برسید. در جله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

پوست صورت مهم‌ترین آیتم در زیبایی صورت خانم‌ها است. اگر از آرایش دخترانه و نکات آن درست استفاده کنید، زیباتر به نظر خواهید رسید.

۱ هفته پیش

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب لباس تابستانی مناسب فصل، توجه به الیاف تشکیل‌دهنده‌ی پارچه‌ی آن است. در این مقاله از مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

در بخش مد و زیبایی مجله دلتا به برخی از ترکیب رنگ های لباس که اگر در کمد لباس خود داشته باشید، هیچ گاه از مد نمی‌افتد، اشاره می‌کنیم.

۱ هفته پیش

برخی از پیراهن های زنانه لباس‌هایی مناسب برای انواع خاصی از شیپ‌های بدن، آب و هوا، مناسبت‌ و مراسم است. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

برای اینکه اصول خوش استایلی را بشناسید آن‌ها را اینجا در قالب نکات کلیدی درآورده‌ایم و قصد داریم با معرفی این اصول شما را راهنمایی‌ کنیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...