عصر ایران |
6 روز پیش

پدر لامین یامال: پسرم مسی را متبرک کرد

منیر نصراوی، پدر لامین یامال، درباره انتشار عکس معروف پسرش با لیونل مسی واکنش جالبی نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، در تیم اسپانیا که راهی فینال یورو 2024 شده، لامین یامال و نیکو ویلیامز ستاره‌های جوان و درخشان تیم تحت هدایت لوئیس دلافوئنته هستند.

ستاره بارسلونا حتی به عنوان یکی از نامزدهای جایزه بهترین بازیکن تورنمنت نیز شناخته می‌شود. منیر نصراوی، پدر یامال، اخیراً در صحبت با رسانه‌های اسپانیایی، گفته که همیشه عقیده داشته پسرش به ستاره بزرگ تبدیل می‌شود.

او درباره صعود اسپانیا به فینال گفت: "من هم مثل بقیه با شادی و عشق زیاد به اسپانیا زندگی می‌کنم، به فینال رسیدیم، به همه بازیکنان افتخار می‌کنم و از این بابت خوشحالم."

پدر لامین یامال: پسرم مسی را متبرک کرد!

سپس پدر یامال ادامه داد که او همیشه می‌دانست این بازیکن جوان یک سوپراستار خواهد بود و همیشه از استعداد پسرش حمایت می‌کرد. پدر یامال گفت: "من می‌دانستم که او قرار است یک ستاره شود، هر کسی که پدر باشد این را می‌داند و هر پدری دوست دارد پسرش بهترین باشد. برای او بهترین‌ها را در زندگی و آینده آرزو می‌کنم و امیدوارم که قهرمان اروپا شود."

سپس از نصراویی پرسیده شد که یامال در میان توجه زیاد رسانه‌ها چه احساسی دارد، که او گفت: "او سرخوش است، می‌خواهد جوان‌ترین بازیکنی باشد که قهرمان اروپا شده است."

یکی از نکات مهم این هفته، عکس لیونل مسی در حال حمام کردن لامین یامال نوزاد بود. وقتی از پدر یامال سوال شد که آیا مسی با این کار استعداد استثنایی خود فوتبال را به یامال داده، او به شوخی گفت: "این عکس مثل یک اتفاق ساده در زندگی است. شاید این لامین بوده که مسی را متبرک کرد. از نظر من لامین در همه چیز بهترین است، نه تنها در فوتبال، در دوست داشتن، زندگی شخصی و همه چیز. او بچه است و نعمتی از جانب خداوند دارد که بسیار مهم است و باید برایش ارزش قائل شد."

عضویت در اینستاگرام عصر ایران#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هم‌زمان با دهه دوم محرم، مجالس عزاداری هیئت‌ها برای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش آغاز می‌شود

2 ساعت پیش

دبیرکل نُجَباء شخصا در عملیات آماده‌سازی و پرتاب یکی از پهپاد‌های نقطه‌زن مقاومت اسلامی عراق حاضر شد.

2 ساعت پیش

شروع فراخوان ثبت نام طرح جایگزینی خودروهای فرسوده خودرو

یک ربع پیش

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس خبر داد که یحیی گل‌محمدی اصلا و ابدا تمایلی به بازگرداندن بشار رسن ندارد.

2 ساعت پیش

بر اساس اطلاعات موجود، صنعت خودروی کشور در دهه ۹۰ با وضعیت نابسامانی روبرو بود.تا پایان تابستان سال ۱۴۰۰، انبارهای خودروسازان شاهد تجمع بیش از ۱۷۰ هزار دستگاه خودروی ناقص بودند. این موضوع نشان‌دهنده عمق بحران در این صنعت است.در دوران اخیر، صنعت خودرو با مشکلات متعددی روبرو بوده است. تعهدات انجام نشده به اوج خود رسیده و شکاف قیمتی میان محصولات تولیدی و بازار به شدت افزایش یافته بود.

2 ساعت پیش

مجتبی پور بخش با انتشار نماز خواندن دبیر در استوری اینستاگرامش از او به عنوان خوش شانس یاد کرد.

2 ساعت پیش

نتایج قرعه کشی وارداتی چه زمانی اعلام می شود خودرو

نیم ساعت پیش

مالیات چه تاثیری بر بازار خودرو دارد خودرو

یک ربع پیش

بیشتر...