25 تا از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل ایموجو

برای موفقیت در یکی از محبوب‌ترین شوترهای تاریخ بازی‌های موبایل، نیاز به آشنایی کامل نقشه‌ها و مپ های بازی کالاف دیوتی داریم.در این مقاله ازرسانه بازی موبایل ایموجوبه شماری از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل اشاره می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

مپ های کال اف دیوتی موبایل؛ عنصر مهم بازی

حتما ببینید

کامل‌ترین آموزش پرک های کالاف دیوتی وارزون 2

هرچیزی که درباره قراردادها یا Contract در کالاف دیوتی وارزون…

کدام قهرمان ها در بازی marvel midnight suns هستند؟

همه چیز درباره کلن در کالاف دیوتی موبایل

نقشه های زیادی در بازی کالاف دیوتی موجود است. دلیل بالا بودن تعداد نقشه های call of duty mobile این است که همه این نقشه ها به طور مستقیم از بازی های عادی کال اف دیوتی بر روی رایانه برداشته شده است. در این مقاله، ما بیشتر از 25 مورد از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل که در حال حاضر وجود دارد را معرفی می کنیم.

همچنین بخوانید:نگاهی کامل به بازی CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2

مپ COASTAL

مپ COASTAL در کالاف دیوتی

این مپ جدید بوده و شما را به اسپانیا می برد. باید سراغ حالت SEARCH amp; DESTROY بروید. پرسه زدن در خیابان‌های یک شهر اروپایی برای نبرد با دشمن، فضای جالبی برای گیمرها تداعی می‌کند.

مپ CRASH

مپ CRASH در کالاف دیوتی

نمادی‌ترین نقشه بازی بوده و در بازی CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE شاهد بودیم. نقشه محبوبی است. برای نبردهای نزدیک و اسنایپ دشمنان، نقشه خوبی است. شما می‌توانید این نقشه را در حالت‌های: FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION, FREE FOR ALL, KILL HARDPOINT بازی کنید.

مپ CROSSFIRE

مپ CROSSFIRE

شما را به خیابان جنگ زده می‌برد. برای نبردی هیجان‌انگیز میان اسنایپرهای دو تیم، توصیه می‌شود. ساختمان‌های 2 طبقه در دو گوشه خیابان در دسترس است و پنجره‌های زیادی برای هدف گیری دارد. جان‌پناه کافی هم دارد. در حالت‌های: HARDPOINT, FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL قابل بازی است.

مپ DOCKS

مپ DOCKS در کالاف دیوتی

به بندری در شهر لندن می‌روید. فقط در حالت GUNFIGHT قابل بازی است. از نقشه‌های سری جدید بازی کالاف دیوتی بوده و در مدرن وارفار رونمایی شد. کوچک است و برای نبردهای 2 به 2 مناسب است. ساختار متقارن دارد. سازه‌های آجری را به دقت نگاه کنید.

مپ DOME

مپ DOME

نقشه ای کوچک که شما را با سازه‌های گنبدی شکل آشنا می‌کند. برای نبردهای نزدیک مناسب بوده و اگر عاشق گیم‌پلی سرعت بالا و اکشن‌های خیره‌کننده هستید، از این نقشه استفاده کنید. در حالت KILL CONFIRMED, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION در دسترس است.

مپ FIRING RANGE

مپ FIRING RANGE

از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل بوده و فضایی شبیه مقرهای نظامی ارتش آمریکا را تداعی می‌کند. یک محدوده تمرین تیراندازی بوده و چند ساختمان در گوشه و کنار جای دارد که پناهگاه است. برتری ارتفاعی را در برج ساعت در این نقشه مهیج تجربه کنید. این نقشه در حالت‌های: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL در دسترس است.

مپ HACKNEY YARD

مپ HACKNEY YARD

این نقشه شما را به شهر لندن می‌برد. پایگاه گروه تروریستی القتاله است. شما را به قسمتی متروکه از پایتخت انگلیس برده و در وسط فضاهایی مثل: انبار و کانتینر و لاستیک فروشی، قرار می‌گیرید. در حالت: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION, KILL CONFIRMED در دسترس است.

مپ HIJACKED

مپ HIJACKED

با یک ابر کشتی تفریحی لوکس مواجه هستیم که محبوبیت بالایی از بازی BLACK OPS2 کسب کرد و در کالاف دیوتی موبایل هم نقش‌آفرین شده است. مپ کوچکی است که می‌توان مبارزات نزدیک را در این کشتی دو طبقه تجربه کرد. در حالت: FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, FREE-FOR-ALL, KILL CONFIRMED, HARDPOINT در دسترس است.

مپ HIGHRISE

مپ HIGHRISE

اندازه متوسطی دارد و گیمرها را به طبقات بالای یک آسمان‌خراش در حال احداث می‌برد که با ساختمان‌های اداری، احاطه شده است. بخش مرکزی های رایز، محیط بازی است که باند هلیکوپتر هم دارد که محبوب اسنایپرها بوده و از یک ساختمان مرتفع می توانند ساختمان دیگری را هدف بگیرند. این نقشه در حالت: KILL CONFIRMED, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL در دسترس است.

مپ KILLHOUSE

مپ KILLHOUSE

انباری کوچک است و همه وسایل، نزدیک شما قرار دارد. دشمنان از جاهایی ظاهر می‌شوند که حتی فکرش هم نمی‌کنید. با یک نقشه عالی برای سلاح‌هایی مثل: شاتگان و سلاح نیمه اتوماتیک روبرو خواهید بود برای یک کشتار عالی! در حالت: GUNFIGHT, FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, FREE-FOR-ALL, KILL CONFIRMED قابل بازی است.

مپ MELTDOWN

مپ MELTDOWN

از نقشه‌های خاص بازی بوده که شما را به تاسیسات هسته‌ای پاکستان می‌برد. در محیط خطرناکی که راکتور اتمی در آن قرار دارد، باید مبارزه کنید. ساختار مپ چند مسیری بوده و برای حالات: FREE-FOR-ALL, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION قابلیت بازی دارد.

مپ MONSTERY

مپ MONSTERY

شما را به یونان می برد. گزینه خوبی برای نبردها در فواصل دور و نزدیک است و فقط در حالت TEAM DEATHMATCH و FRONTLINE قابلیت بازی دارد.

مپ NUKETOWN

مپ NUKETOWN

با تاسیسات آزمایش موشک‌های هسته‌ای آشنا می‌شوید. به شکل خیابان‌های آمریکا دهه پنجاه قرن بیستم میلادی طراحی شده و کوچک است و زنده ماندن در این نقشه خیلی سخت است. برای حالت‌های»: HARDPOINT, FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, DOMINATION, FREE-FOR-ALL می توان از این نقشه استفاده کرد.

مپ OASIS

مپ OASIS

به هتلی لوکس در دبی می‌روید. در حالت FRONTLINE قابل بازی است و سابقه‌اش به بازی CALL OF DUTY: MODERRN WARFARE 3 باز می‌گردد.

مپ RAID

مپ RAID

به عمارتی بزرگ در هالیوود خواهید رفت. گزینه خوبی برای اسنایپرها بوده چون مسیرهای دراز با پستی و بلندی دارد. برای سلاح‌های دوربرد، لوکیشن خوبی است. وقتی وارد فضای عمارت می‌شوید، تمرکز بازی روی مبارزات رو در رو و نفس‌گیر است. حالت‌های قابل بازی هم: TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL, KILL CONFIRMED است.

مپ RUST

مپ RUST

از نقشه‌های معروف کالاف دیوتی موبایل است. در بازی مدرن وارفار 2 رونمایی شد. کوچک‌ترین نقشه بازی بوده و شما را به محوطه یک دکل نفتی در افغانستان می‌برد. در مرکز خود، سازه‌ای شبیه یک برج داشته و اطرافش مملو از فضا برای کشتن دشمن! برای مبارزات گان فایت تن به تن توصیه می‌شود. در حالت‌های: TEAM DEATHMATCH, FREE-FOR-ALL, DOMINATION, KILL CONFIRMED, HARDPOINT قابل بازی است.

مپ SCRAP YARD

مپ SCRAP YARD

به قبرستان هواپیماها خوش آمدید! نقشه با ابعاد کوچک بوده و قطعات هواپیما روی زمین پخش شده است. برای نبردهای نزدیک مناسب است. در حالت‌های: HARDPOINT, FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION توصیه می‌شود.

مپ SHIPMENT

مپ SHIPMENT

به آشوب‌زده‌ترین نقشه کالاف دیوتی موبایل روبرو هستیم. کارخانه کشتی سازی کوچکی دیده می‌شود که گیمرها باید در میان شمار زیادی از کانتینرها حرکت کرده و درب چند کانتینر برای حفظ جان باز است. برای مبارزات پر زد و خورد مناسب خواهد بود. SPAWN و مردن مکرر! در حالت‌های: GUNFIGHT, TEAM DEATHMATCH, FREE-FOR-ALL, DOMINATION, KILL CONFIRMED, HARDPOINT در دسترس است.

مپ SHOOT HOUSE

مپ SHOOT HOUSE

این نقشه مثل FRING RANGE، شما را به یک تاسیسات نظامی می برد برای اموزش سرباز می‌برد. نقشه به نسبت کوچکی است و ساختار سه مسیره دارد. محبوب اسنایپرها بوده و نبردهای نزدیک. در حالت های: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, DOMINATION, KILL CONFIRMED در دسترس است.

مپ SLUMS

مپ SLUMS

شما را به محله‌های زاغه‌نشین در پاناما می‌برد. محیط‌های باز مثل پارک و آب‌نما داریم و ساختمان‌های زیاد در اطراف. مناسب مبارزات با سبک‌های مختلف. در حالت‌های: TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL, KILL CONFIRMED قابل بازی است.

مپ STANDOFF

مپ STANDOFF

به مرز چین و قرقیزستان می‌رویم. مرزی کوچک است و خیابان اصلی شهر، مملو از فروشگاه و خانه و گیمرها بایستی وسط خیابان با یکدیگر مبارزه کنند. طبقه دوم خانه‌ها هم مکان خوبی برای اسنایپرها است. در حالت های: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION قابل بازی است.

مپ SUDAL HARBOR

مپ SUDAL HARBOR

به بندری در کشور پادشاهی نروژ می‌روید. شهر سوندال، نقشه عجیبی دارد. کانتینر و انبار و بازار در شهر دیده می‌شود. مبارزه در این فضا دشوار است. در حالت های: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION قابل بازی است.

مپ SUMMIT

مپ SUMMIT

میراثی از بازی CALL OF DUTY: BLACK OPS 1 است. به کوه یامان تائو می‌روید. فضای ساختمانی کافی برای پناه گرفتن و مبارزه نزدیک را در این نقشه باحال، شاهد هستیم. حالت های: HARDPOINT, FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL قابل بازی این نقشه است.

مپ TAKEOFF

مپ TAKEOFF

به یک استادیوم هاکی می‌روید که مقر شلیک موشک یک شرکت فعال در حوزه گردشگری فضایی است. مکانش نامشخص است. اما در اقیانوس آرام است. گیمرها قادر هستند که ترکیبی از فضای باز و بسته را برای نبردهای دوربرد خود تجربه کنند. حالت‌های: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, SEARCH amp; DESTROY و DOMINATION و FREE-FOR-ALL قابل بازی در این نقشه است.

مپ TERMINAL

مپ TERMINAL

نقشه‌ای متوسط بوده و به یک فرودگاه بزرگ با کلکسیونی از فضای داخلی و خارجی می‌رویم. هواپیمایی در کنار ساختمان اصلی توقف کرده و می‌توان داخلش رفت. حالت‌های: HARDPOINT, SEARCH amp; DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL قابلیت بازی در این نقشه را دارد.

مپ TUNISIA

مپ TUNISIA

به کشور تونس می‌‌روید و در خیابان‌های این کشور آفریقایی زیبا، بایستی نبرد کنید. فقط در حالت SEARCH amp; DESTROY در دسترس است.

مپ BLACKOUT

مپ BLACKOUT

ترکیبی از نقشه‌های جذاب بوده و همه فضاها، نقشه‌های قبلی سری BLACK OPS هستند که در نقاط مختلف پخش شده‌اند. فقط در حالت BATTLE ROYALE قابل بازی است. اولین نقشه بتل رویالی کال آو دیوتی است. اگر به دنبال بهترین مپ کال آف دیوتی موبایل هستید، همین مپ را توصیه می‌کنیم.

انتخاب شما بین بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل کدام است؟

مپ های کال اف دیوتی موبایلرا در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.از شما ممنونیم که پست نقشه های کال اف دیوتی موبایل را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در انتهای این نوشته از سایتemojoبرای ما بنویسید.

بنر انتهای هر مقاله


#‌سرگرمی#‌بازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

افراد باهوش توانایی ابتکار در حل مسائل را دارند که می‌تواند به عنوان یکی دیگر از معیارها برای شناخت آن‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

2 ماه پیش

قرار گرفتن در معرض نور شب مانند نور گوشی، ساعت داخلی بدن ما را به هم می‌زند و خطر ابتلا به بیماری‌های روانی مانند افسردگی را در ما افزایش می‌

1 ماه پیش

به‌‌روزرسانی 1.38 سپتامبر Gran Turismo 7 با سه ماشین جدید، منوهای اضافی و یک Scapes جدید از هم اکنون در دسترس است. آخرین تریلر با جزئیات مربوط به این

2 ماه پیش

برخی افراد می‌گویند کوچکترین مسئله‌ای می‌تواند باعث گریه آن‌ها بشود. اما ایا اشک از چه چیزی ساخته شده است؟

2 ماه پیش

در این مقاله خواهیم گفت که K-Pop چیست و تاثیر آن بر زندگی نوجوانان در سراسر جهان چگونه است و به بررسی عمیق و جامع این پدیده پرداخته خواهد شد.

1 ماه پیش

Hunt: Showdown یک بازی تیر اندازی اول شخص PvPvE تاکتیکی جهان باز است که توسط Crytek ساخته شده است. در Bayou باید به دنبال جایزه بگردید، هیولاهای کابوس وار را

2 ماه پیش

در این ویدئو 10 تا از بهترین کامیون‌های Snowrunner در سال 2023 که کارایی نسبتا مشابهی با هم دارند را به شما معرفی می کنیم. برای آشنایی با این 10 کامیون این

2 ماه پیش

Station to Station هم اکنون بر روی کامپیوترهای شخصی در دسترس است. تریلر راه اندازی بازی ایستگاه به ایستگاه را هم اکنون می‌توانید در ایموجو مشاهده کنید تا

1 ماه پیش

افزایش قابل توجه جمعیت منجر به ازدحام قابل توجهی در شهر های بزرگ جهان شده است که باعث نگرانی در مورد آلودگی و ازدحام بیش از حد شده است.

2 ماه پیش

بیشتر...