5 ماه پیش
24 بازدید

از ازدواج نکردن میلاد کی مرام تا کتک خوردن مهران مدیری در دورهمی

میلاد کی مرام
فرهنگ و هنرسینما ، تئاتر ، تلویزیون

علت ازدواج نکردن میلاد کی مرام

میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته با گریمی خاص مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه درباره علت ازدواج نکردنش صحبت کرد.

شب متفاوتمیلاد کی مرامدر دورهمی

برنامه دورهمی با اجرایمهران مدیریشب گذشته 12 اردیبهشت ماه 99 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

میلاد کی مرامبازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته مهمان دورهمی شد و در این برنامه به گفتگو بامهران مدیریپرداخت که در ادامه بخش هایی از این گفتگو را خواهید خواند.

حضور میلاد کی مرام با گریمی خاص در دورهمی

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی در ابتدای گفتگو با میلاد کی مرام با اشاره به چهره آقای بازیگر گفت به نظرم که شبیه بازماندگان داعش شده ای و میلاد کی مرام درباره این اوضاع گفت:من بخاطر یک سریال این گریم را دارم و الان حدود 6 ماه است که با این چهره هستم و با وجودکرونامشخص نیست که ادامه تصویربرداری این سریال کی انجام شود.

میلاد کی مرام

مهران مدیری درباره دیدار با میلاد کی مرام در سری اول دورهمی و گذشت چهار سال از آن زمان صحبت کرد و درباره این موضوع پرسید که در این چهار سال چکار میکنی که گفت من برای زندگی ام همیشه برنامه ریزی داشتم و الان تصمیم های بلند مدتی دارم و خیلی کم کار کردم و الان دو سال است که کار نکردم و صبر کردم برای سریالی که الان مشغولش هستم.

بازیگر سریال ممنوعه درباره کمک رسانی به همشهری های گیلانی اش در این شرایط کرونایی صحبت کرد و از مهران مدیری درخواست کرد که اگر ممکن است یک شماره حساب قانونی را از طریق دورهمی در اختیار مردم قرار بدهیم و مهران مدیری هم با تایید این موضوع از فکری که برای کمک دارند و در چند برنامه آینده درباره آن صحبت خواهد کرد گفت.

مجری دورهمی با اشاره به نقش هایی که میلاد کی مرام بازی میکند و در آنها عصبی و بداخلاق است صحبت کرد و از او پرسید که آیا واقعا بداخلاق و عصبی است که گفت:نه واقعا اینطور نیست اما من 5 فیلم و سریال آخرم را نام میبرم که نقش هایم هیچ ارتباطی با هم ندارند اما مردم بیشتر دوست دارند من را در آن نقش ها ببینند و من کلا آدم آرامی هستم و خیلی کم حرفم.

مهران مدیری به دبیر صلح جهانی بودن میلاد کی مرام اشاره کرد و او به صورت مختصر در این خصوص صحبت کرد و گفت ما هر چیزی را که به صلح مربوط باشد اجرایی میکنیم مثل ادبیات داستانی یا تئاترهایی که معرف خوبی برای فرهنگ ما باشد.

ازدواج میلاد کی مرام

میلاد کی مرام درخصوص این سوال مهران مدیری گفت:چیزی از چهارسال پیش تغییر نکرده است و فقط اینکه چهارسال پیش میشد اما الان پیدا کردن یک همسر سخت است، من آدم غیرقابل تحملی هستم و بی اعصابم(با خنده) من آدم کم حرفی هستم و بزرگترین علاقه ام سکوته و به نظرم خانم ها که دعوا میکنند بهترین کار سکوت و گوش دادن است و همیشه گفتم که من عاشق خانواده ام و به نظرم باید اتفاق بیوفتد و من بیشتر از یک همسر همراه میخواهم که به نظرم پیدا کردنش سخت است.

میلاد کی مرام و مهران مدیری

بازیگر سریال نابرده رنج درباره علاقه اش به تنهایی گفت:من تنهایی را خیلی دوست دارم و همیشه دوست دارم که سرم تو لاک خودم باشد و اصلا با زندگی کسی کاری ندارم و دوست دارم که درگیر زندگی خودم باشم و همیشه سعی میکنم که از حاشیه به دور باشم.

میلاد کی مرام در بخشی از صحبت هایش درباره ازدواج با خانم بازیگر پرسید که گفت:من علاقه ای به ازدواج با خانم های بازیگر ندارم و به شوخی گفت چون بازیگرها آدم های عصبی هستند و شاید یکی از دلایل همین باشد و الان خانم های بازیگر حتما من را خواهند زد.

تولد میلاد کی مرام و پسر مهران مدیری

میلاد کی مرام متولد 4 اردیبهشت 1364 است و در سالروز تولدش مهمان دورهمی شد و در این برنامه درباره خصوصیات اردیبهشت ماهی ها صحبت کرد و اسامی افراد متولد این ماه نام برد و یکی از آنها فرهاد پسر مهران مدیری بود.

آقای بازیگر از مهران مدیری درباره کادویی که به فرهاد خواهد داد پرسید و از میلاد کی مرام درباره کادوی تولد پسرش پرسید که گفت به نظرم یک ساز به او هدیه بدهید که آقای مجری گفت فرهاد تنبل ترین آدم در ساز زدن است و پیانو همینطور کنار خانه خاک میخورد و هرچه که میگویم بی فایده است و میلاد کی مرام پیشنهاد دیگری داد و گفت:به نظرمکروناتمام شد با هم برید سفر و به همدیگر نگاه کنید اما مهران مدیری با این نظر میلاد کی مرام موافق نبود و گفت به نظرم فرهاد اصلا علاقه ای به این کادو که با هم سفر برویم و سه روز همدیگر را نگاه کنیم نداشته باشد.

میلاد کی مرام و مهران مدیری

میلاد کی مرام در ادامه صحبت هایش به موضوع سلبریتی بودن اشاره کرد و درباره سختی های زندگی کردن صحبت کرد و در ادامه بعد از پرسش و پاسخ های کوتاه جای مهمان و میزبان عوض شد و میلاد کی مرام از مهران مدیری سوالاتی را پرسید.

کتک خوردن مهران مدیری در اولین روز مدرسه

میلاد کی مرام سوال از مهران مدیری را با محل تولدش میدان بروجردی سرآسیاب دولاب آغاز کرد و درباره کتک خوردن او در کودکی پرسید که گفت:اولین بار وقتی که به مدرسه رفتم کتک خوردم و زمانی که زنده یاد پدرم من را آماده کرد و به مدرسه رفتم سال بالایی ها من را کتک زد و احتمالا میخواست زهر چشم بگیرد و من حالم بد شد و من را به دفتر بردند و اولین روز مدرسه برای من خاطره ای فراموش نشدنی شد.

بازیگر سریال ممنوعه در ادامه پرسش هایش سه اسم محسن،مسعود و مهرداد را نام برد که گفت برادرانم هستند و در ادامه مهران مدیری دربارهعارف لرستانیوخشایار الوندصحبت کرد و به رفاقت دیرینه ای که باعارف لرستانیداشت اشاره کرد و از تبحری کهخشایار الونددر نویسندگی داشت گفت.#‌سینما
منبع: نمناک


مطالب پیشنهادی

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز | طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل و طرز تهیه ذرت به سبک مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

پیشنهاد عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان: ناطق‌نوری و امامی کاشانی بین ما و حاکمیت واسطه شوند

حسن رسولی، عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و چهره نزدیک به عارف می‌گوید:با کمال تاسف مرز اجرا و نظارت اصلا وجود خارجی ندارد و روز به روز میزان دخالت حوزه نظارت در بخش اجرایی تحت تاثیر قانون نظارت استصوابی که انتظار داشتیم مجلس دهم این قانون را لغو بکند، بیشتر توسعه پیدا کرده است. 

طلایی: در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدای اصولگراها ۲۵ میلیون رای دارد

مرتضی طلایی می‌گوید: اصولگرایان هر کاری می‌خواهند بکنند از الان انجام دهند که سال ۱۴۰۰ با یک چهره پا به عرصه انتخابات بگذارند. اگر این اتفاق رقم بخورد من تضمین می کنم که کاندیدای اصولگرایان ۲۵ میلیون رای خواهد داشت.

سلیمی‌نمین:هوچی‌گری،هم در جریان اصولگرا هست هم اصلاح‌طلب

عباس سلیمی‌نمین می‌گوید: آن چیزی که امروز جامعه را نسبت به عملکردها سرخورده و بی اعتماد کرده سیاست‌ورزی بیمار است. در سیاست ورزی بیمار، افراد و گروه‌ها به جای اینکه خودشان را اثبات کنند، نیروی مقابل را تخریب می‌کنند، هوچی‌گری می‌کنند و تهمت می‌زنند.

چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم | چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و مصرف کنیم

چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و بو بدهیم و نکات درست کردن بادام و عسلی کردن بادام را در پرشین وی بخوانید

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

این زیردریایی ارتش قابل رهگیری و کشف نیست + عکس

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: زیردریایی کلاس غدیر که در مراحل اورهال قرارداشت صبح امروز چهارشنبه ٢٠ فروردین به آب انداخته شد.

پیوند سیاسی-فراکسیونی احمدی‌نژادی‌ها و پایداری‌ها در مجلس یازدهم؟

قبضه مجلس یازدهم در دست اصولگرایان اما و اگرها را درباره آرایش سیاسی و فراکسیونی این مجلس بیشتر کرد و این سوال مطرح می‌شود که آیا قرار است تنها یک فراکسیون سیاسی و اکثریت میدان‌دار باشد؟!

نامه نماینده اصولگرا به آیت الله جنتی

تسنیم نوشت: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از آیت الله جنتی خواست نماینده شورای نگهبان در نشست آتی این کمیسیون حاضر شده تا استفساریه استخدام معلمان حق التدریس بررسی شود.

زمانه فتح «سنگر به سنگر» اصولگرایان فرا رسیده است؟

آیا اصولگرایان می توانند پس از راه یافتن به بهارستان، پاستور را نیز ضمیمه فتوحات خود کنند؟ آیا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ که یک سال و چندماه دیگر موعد آن است، قدرت به جناح راست بازخواهد گشت؟ پاسخ به این چنین سوالاتی، بی شک با درنظر گرفتن عوامل متعدد امکان پذیر است.

ویدیو - روایتی دیده نشده از امام خمینی(ره) از برداشت‌های مختلف درباره انتظار فرج

در روز نیمه شعبان و ولادت حضرت ولیعصر(ع)، روایتی از امام خمینی(س) از برداشت های مختلف درباره انتظار فرج که برای اولین بار منتشر می شود را مشاهده می کنید.

با مسیح مهاجری؛ از دلتنگی برای هاشمی تا اختلافات در حزب جمهوری

حجت الاسلام مسیح مهاجری می گوید: آقای هاشمی در سال‌های آخر عمر خودشان هیچ نفوذی به عنوان لابی در شورای نگهبان نداشتند و حتی خیلی از افراد به دلیل ارتباط با آقای هاشمی رد صلاحیت می‌شدند؛ شما فکر می‌کنید اگر آقای هاشمی بودند با لابی کردن در شورای نگهبان صلاحیت افرادی می‌شد تأیید شود؟ خیر برعکس بود.

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

موارد مصرف سس سویا | موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا

موارد مصرف سس سویا و موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا و سس سویا چیست و فواید سس سویا چیست و خواص سس سویا را در پرشین وی بخوانید

به یاد دو دیپلمات و سیاستمدار امین نظام

هیچگاه فکرش را هم نمی‌کردم روزی اتفاقی بیفتد و سر و کله بیماری‌ای به نام کرونا در این کشور پیدا شود که دو تن از همکاران خوبم را که خاطرات خوبی را با آنها داشتم از من بگیرد و کشور از وجود خدمات آنها محروم شود.

تقدیر دستیار ویژه لاریجانی از کمک های چین به ایران در روزهای نشر کرونا

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل کمک‌های ⁧چین⁩ به ایران در مبارزه با ⁧کرونا را⁩ قابل تقدیر دانست.

صادق خرازی: رهبری نمی‌گذارند دولت سقوط کند /سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد

صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان می گوید: رهبری انقلاب نمی‌گذارند که دولت سقوط کند. من احتمال این موضوع را یک در هزار هم نمی‌بینم که رهبری اجازه دهند مجلس وارد استیضاح رئیس‌جمهوری شود مگر این‌که شرایط کشور به گونه‌ای شود که آقای روحانی بخواهد در مقابل همه‌چیز بایستد.

انتقاد توئیتری آقای نماینده از عدم رعایت پروتکل ضدکرونایی در صحن مجلس /صحنه هایی خلاف موازین بهداشتی به دنیا مخابره شد

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از نحوه برگزاری جلسات علنی مجلس و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا انتقاد کرد.

پخت خورش خوشمزه | نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن آن

پخت خورش خوشمزه و نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن خورش و روش های خوشمزه کردن غذا و چگونه خورشت خوشمزه درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

سیاسی کردن کرونا به نفع هیچ‌کس نیست

بیش از یک ماه از ورود و شیوع فراگیر ویروس منحوس کرونا در کشور می گذرد، علاوه بر به خطر افتادن سلامت جسمی و روانی مردم، مشکلات معیشتی، تعطیلی همه مشاغل، به صفر نزدیک شدن درآمد نفتی و افزایش تورم؛ هزینه و خسارت های اقتصادی، فراوانی را به مردم و کشور وارد کرده است. 

مطالب مرتبط