زومیت |
2 ماه پیش

آیفون ۱۴ ۱۴ پلاس علاوه بر چین، در هند نیز تولید می شوند زومیت

اپل هم‌زمان با تولید جهانی آیفون‌های سری ۱۴، برای اولین‌بار این گوشی‌ها را در هند نیز تولید می‌کند. این اتفاق ممکن است روند تولیدات آینده‌ی اپل را متحول کند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تعداد گوشی‌های موبایل واردشده به کشور در هشت ماه اخیر کاهش یافت و گوشی‌های واردشده نسبت به مدت مشابه سال قبل ارزش دلاری کمتری داشته‌اند.

8 ساعت پیش

Bullit با همکاری مدیاتک اولین گوشی هوشمند مجهز به سیستم پیام‌رسانی ماهواره‌ای را در سه ماهه اول ۲۰۲۳ معرفی خواهند کرد.

6 ساعت پیش

رندرهای مطبوعاتی منتسب به شیائومی ۱۳ پرو، جزئیات فاش‌شده درباره رم و حافظه ذخیره سازی و تراشه این گوشی را تأیید می‌کند.

6 ساعت پیش

گجت نیوز نوشت: ظاهرا فوق ستاره پرتغالی دنیای فوتبال، کریستیانو رونالدو، یک گوشی هواوی مدل ۲۰۱۸ دارد. البته این فقط بخشی از واقعیت است.

2 ساعت پیش

مردی که ادعا می‌کرد مامور سابق سیا است، در حالی که در بستر مرگ بود، ادعاهای تکان‌دهنده‌ای درباره منطقه ۵۱ کرد.

3 ساعت پیش

زومیت نوشت: امروزه بازی‌های کرپیتویی یکی از راه‌های کسب درآمد هم برای گیمرها، هم برای کاربران عادی است؛ این بازی‌ها فرصتی واقعی برای کسب درآمد و افزایش سود محسوب می‌شوند.

4 ساعت پیش

همشهری‌آنلاین نوشت: گلی را که دیه‌گو مارادونا در جام جهانی۱۹۸۶ با دست به انگلیس زد، همه با نام دست‌خدا به یاد دارند. این خطای هند که از چشم داور پنهان ماند، یکی از بحث‌برانگیزترین اتفاقات فوتبال تا به امروز است. اما از زمان آن بازی پرهیجان، خیلی چیزها در فوتبال تغییر کرده است.

9 ساعت پیش

تا ۵۰ سال دیگر، کسی صدای ماشین تحریر یا وصل شدن مودم‌‌های قدیمی را به‌یاد نیاورد؛ اما در وب‌سایت Cities and Memory تمام این صداهای نوستالژیک در‌حال آرشیو هستند.

4 ساعت پیش

رندر فاش‌شده از وان پلاس Nord CE 3 از تغییرات ظاهری درخورتوجه آن درمقایسه‌با نسل قبلی‌اش حکایت می‌کند.

3 ساعت پیش

بیشتر...