خبرگزاری رضوی |
3 ماه پیش

راه اندازی کمپین هرگز تقسیم نمی شود برای مقابله با طرح صهیونیستی علیه مسجد الاقصی رضوی

توسط فعالان اجتماعی؛
راه اندازی کمپین«# هرگز تقسیم نمی شود» برای مقابله با طرح صهیونیستی علیه مسجد الاقصی
به گزارشخبرگزاری رضوی، فعالان در ادامه کمپین الکترونیکی برای افزایش بسیج و حضور مردمی در مسجد الاقصی و مقابله با هجوم شهرک نشینان به این مسجد و شهرک قدیمی و تلاش برای تقسیم زمانی و مکانی این مسجد، هشتگ «# هرگز تقسیم نمی شود» را توئیت کردند.
این کمپین بر تشویق مردم قدس و کرانه باختری برای مقابله با این یورش ها و حملات و تنها نگذاردن مسجد الاقصی با اشغالگران و دعوت بر افزایش حضور نمازگزاران در الاقصی برای دفاع از آن تاکید دارد.
برگزارکنندگان این کمپین خواستار حضور مردمی در مسجد الاقصی شدند و از مردم سرزمین های اشغالی و شهر قدس خواستند که نقش محوری خود را در حفاظت از مسجد الاقصی ایفا کنند.
همچنین از جوانان انقلابی خواسته شد که بسیج همگانی کنند و از مسجدالاقصی در برابر یورش‌های صهیونیست‌ها دفاع کنند و هتک حرمت مسجد الاقصی را محکوم کنند.
برگزارکنندگان این کمپین از ملت عربی و اسلامی ، ملتها، مسئولان و رهبران و همه آزادگان جهان برای حمایت از مسجد الاقصی که در معرض مکرر شهرک نشینان قرار دارد، دعوت به عمل آوردند.
این کمپین و فراخوان ها با تکرار اقدامات اشغالگران برای جلوگیری از رسیدن نمازگزاران به مسجد الاقصی در زمان یورش شهرک نشینان و افزایش تحرکات علیه نمازگزاران در مسجد الاقصی و شهر قدیمی تحت حمایت نیروهای اشغالگر صورت می گیرد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گیتارزنی و خوانندگی آنتونی بلینکن در این مراسم خاص را ببینید.

1 ساعت پیش

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: اولین درس در حکومت امام زمان(ع) خدامحوری است.

1 ساعت پیش

شهروند خبرنگار ما تصاویری از برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت هفته وحدت در روستای تلخو استان بوشهر به نمایش گذاشت.

2 ساعت پیش

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تقریب مذاهب اسلامی، پروژه بزرگی است که می‌تواند توانمندی‌های مسلمانان را شکوفا کند اما متاسفانه آن طور که باید به آن توجه نشده است.

1 ساعت پیش

قهوه یک نوشیدنی بسیار پرطرفدار گاهی می‌تواند به دلیل زیاده‌روی در مصرف، مضر باشد.قهوه محبوب‌ترین نوشیدنی در جهان است و در سراسر دنیا افراد زیادی روز خود را با یک فنجان قهوه داغ شروع می‌کنند تا احساس نشاط کنند. هر چند اغلب افراد بر این باور هستند که قهوه یک نوشیدنی انرژی زا و کاملا بی خطر است، اما زیاده روی در مصرف قهوه عوارض و مضرات جدی برای بدن به همراه دارد.

1 ساعت پیش

بارسلونا امشب جمعه، ۷ مهرماه به مصاف سویا می‌رود.

1 ساعت پیش

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان در آیین افتتاح دو مدرسه شهرستان پلدختر از تحویل ۲۸۲ کلاس درس در مهرماه سال جاری خبر داد.

2 ساعت پیش

دیدارهای هفته ششم سری A ایتالیا با شکست سنگین شاگردان ژوزه مورینیو در خانه جنوا به پایان رسید.

نیم ساعت پیش

خشت به خشت و رج به رج آجرهای کاروانسراهای ایرانی حکایت از خستگی پیران پا خسته‌ و در راه‌مانده‌ای دارد که از خوز و خوارزم تا جور و جاجرم و از ماوراءالنهر تا بین‌النهرین به منظور زیارت، سیاحت و تجارت، سفر می‌کردند.

1 ساعت پیش

بیشتر...