شما نیوز |
۱ هفته پیش

طرح کیفی یکپارچه سازی فنی لوله های نفت

طرح کیفی یکپارچه سازی فنی لوله های نفت

به گزارش شمانیوز؛ این طرح به منظور پاسخگویی به نیاز های صنایع نفت ایران در بخش تامین لوله های کینگ طراحی و تدوین شده است .

به گفته مدیر عامل شرکت لوله گستر اسفراین اجرای این طرح سبب افزایش ظرفیت تولید ،کاهش ضایعات و ارتقاء شرایط کیفی تولید این کلای استراتژیک خواهد شد.

مازیار زند مدیرعامل تنها کارخانه تولید لوله های بزرگ نفتی جداری و جریانی کشور افزود : یکسان سازی شاخصه های ارزیابی کیفی محصولات در سایزهای مختلف همچنین همگن شدن فرایند های تکنیکی بازرسی و تولید لوله های خطوط انتقال (لاین پایپ) با اجرای این تفاهمنامه از این پس عملیاتی خواهد شد.

پیش از این نبود تمرکز سفارش گذاری های خط تولید در اندازه ها و متغیر بودن آن عاملی برای عدم دسترسی به بهره وری حداکثری توان ساخت این لوله های فولادی صنعت نفت می شد که امید می رود با اجرای این طرح اهداف مشترک مجموعه های تابعه وزارت نفت و وزارت صمت در پروژه های داخلی سازی لوله های فولادی بدون درز با ضریب بیشتری محقق شود.

زند ابلاغ آغاز رسمی این طرح را محصول هم افزایی بین بخشی و اعتماد وزارت نفت به سازندگان داخلی محصولات برشمرد و تصریح کرد: این توافق زمینه ساز تولید محصولاتی با سطح کیفی بالاتر از استاندارد های لازم نظیر API است.

واحد صنعتی لوله گستر اسفراین تابعه ایدرو و وزارت صمت و تنها سازنده لوله های بزرگ نفتی و شرکت مناطق نفت خیز جنوب ،نیز از بزرگ ترین واحدهای تابعه وزارت نفت است که تولید و تامین بیش از ۶۰ درصد نفت کشور را در اختیار دارد .

ایدرونیوز#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایران آنلاین-اعزام ۵۰ آتش نشان حرفه ای از تهران به آبادان : :

5 ساعت پیش

اهواز- معاون اقتصادی رئیس جمهور ضمن ابراز تاسف و تسلیت به حادثه دیدگان ریزش ساختمان (متروپل) در شهرستان آبادان گفت: به استاندار خوزستان دستور دادم در صحنه حادثه حاضر و با خاطیان برخورد جدی شود.

5 ساعت پیش

فرمانده مرکز آموزش شهدای مهندسی بروجرد گفت: آزاد سازی و فتح خرمشهر تجلی قدرت خداوند و روز ایثار و مقاومت ایران اسلامی است.

5 ساعت پیش

ساعتی پیش برج در حال ساخت «متروپل» در خیابان امیری آبادان فروریخت، آخرین گزارش‌ها از کشته شدن یک نفر و زخمی شدن 4 تن دیگر خبر می‌دهد. چند کارگر نیز زیر آوار محبوس شدند.

5 ساعت پیش

سوادکوه- پیکرهای مطهر هشت آلاله گمنام و خوشنام دوران دفاع مقدس با استقبال پرشور مردم سوادکوه به مازندران منتقل شد.

5 ساعت پیش

براساس اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، ارتباط تلفنی حمید نوری با خانواده، حدود ۲۰ روز است که قطع شده و اعضای خانواده وی در نگرانی به سر می‌برند.

5 ساعت پیش

ایران آنلاین-رئیس جمهور با مسئولان ارشد اقتصادی و تجار عمانی دیدار کرد : :

5 ساعت پیش

بوتاکس یا سم بوتالینیوم در حقیقت نوعی سم محصول باکتری کلستریدیوم بوتولونیوم است که با هدف فلج موقت عضلات به کار می‌رود.

5 ساعت پیش

وزیر کشور به‌دنبال حادثه ریزش ساختمان متروپل در شهرستان آبادان، در تماس تلفنی با استاندار خوزستان خواستار به کارگیری همه امکانات برای رسیدگی فوری به حادثه‌دیدگان و نجات محبوسان احتمالی زیر آوار شد.

5 ساعت پیش

بیشتر...