معرفی وسایل نقلیه کالاف دیوتی وارزون نکات مهم ایموجو

وقتی اغلب در Al Mazrah برای تکمیل ماموریت‌های خودتان، توسط تیم‌های دیگر از هر طرف مورد حمله قرار می‌گیرید؛ زنده ماندن به عنوان آخرین تیم، برای شما تبدیل به یک هدف بسیار مهم خواهد شد. بنابراین توصیه‌ی ما به شما این است، که علاوه بر شناخت نقشه بازی، از تجهیزات خاص آن هم مطلع باشید؛ ما در این مقاله، علاوه بر اینکه می‌خواهیم وسایل نقلیه کالاف دیوتی وارزون ۲ را به شما معرفی کنیم؛ تصمیم داریم نکات کلیدی و کاربردی این وسایل نقلیه را برای شما بازگو کنیم؛ چون لازم است بدانید در نقشه Warzone 2 با فضایی وسیع روبرو هستید و در صورتی‌که بدون استفاده از وسایل نقلیه بخواهید از آن عبور کنید، دچار دردسر می‌شوید!

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

ATV

ATV

حتما ببینید

آشنایی با هیروهای بازی کستل کلش

چگونه در کالاف دیوتی وارزون 2 بازنده نباشیم؟ (ترفندهایی برای…

راهنمای جامع شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت

چگونه در بازی rules of survival لباس بخریم؟

یکی از بهترین وسایل نقلیه کالاف دیوتی وارزون ۲: یک خودروی کوچک و بسیار سریع و چابک، برای رانندگی با سرعت بسیار بالا

در صورتی که نیاز به حفاظت در برابر آتش دشمن از خودتان یا هم ‌تیمی‌تان دارید، این خودرو برای یک تک سرنشین که در حال فرار است بسیار عالی است، اما در صورت داشتن همراه؛ او می‌تواند در عقب خودر بنشیند یا بایستد و از عقب به دشمنان هم تیراندازی کند. اگر همین حالا به این فکر می‌کنید که آیا امکان سوار کردن هم تیمی سوم، هم بر روی این ماشین وجود دارد یا خیر؟ جواب شما بله، است. البته در صورتی که یکی یا هردوی آنها بایستند، احتمال اصابت گلوله‌ بیشتر خواهد بود. پس مراقب خود باشید.

ATVها شاید از گنجایش کمتری نسبت به دیگر ماشین‌ها برخوردار باشند، اما به خاطر کوچکتر بودنشان امکان عبور از راه های باریکتر را به راحتی خواهید داشت. این خودرو توانایی حرکت با سرعت بر روی رمپ‌ها، خارج شدن از outcrops و همینطور عبور سریع میان شکاف‌هایی که تقریبا برای وسایل سنگین غیر ممکن است، را خواهند داشت.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که در صورتی که یک ATV سالم و با سوخت کافی پیدا کردید، برای رساندن خودتان به هم‌تیمی‌هایتان درنگ نکنید. شاید بهتر باشد بدانید که با ATV، میتوانید 4100 متر با سرعت 18.1 متر بر ثانیه برانید و مجموع سوخت شما 3 دقیقه و 45 ثانیه خواهد بود.

UTV

UTV

یک ماشین Off_Road که به خوبی می‌توانید در جاده‌های شنی و صعب العبور با آن به سرعت برانید. تا چهار بازیکن ظرفیت دارد ودر صورت نیاز به حمل مهمات هم می‌توانید روی آن حساب کنید. فقط درجریان باشید که UTV یک ماشین کاملا بی‌دفاع در برابر دشمنان است؛ بدنه‌ی قوی ندارد و دشمنان شما می‌توانند به سادگی آن را نابود کنند. با UTV می‌توانید حداکثر 3700 متر ، با سرعت 18.6 متر بر ثانیه برانید و در مجموع، زمان سوخت این ماشین 3 دقیقه و 21 ثانیه خواهد بود.

LTV

LTV

فقط کافیست بگوییم که این ماشین یک اعجوبه است. با پرداخت 18هزار دلار می‌توانید از ایستگاه آن را بخرید. علاوه بر داشتن 4 سرنشین به طور همزمان، شما یک برجک بر روی این ماشین خواهید داشت که به یک مسلسل 0.50 کالیبری مجهز است. LTV داری محافظ و امنیت خوب جنگی است، با این حال نیاز به احتیاط دارد چون مسلسل آن بسیار قوی است و کار با آن آسان نخواهد بود. بنابراین حواس‌تان به سرعت کم این ماشین و سرعت داغ شدن مسلسل درزمان شلیک باشد! شما می‌توانید 4600 متر را در 17.7 متر بر ثانیه برانید و زمان سوخت شما تنها 4 دقیقه 18 ثانیه خواهد بود.

Hatchback

Hatchback

یک ماشین کاملا معمولی بوده که ظرفیت 4 سرنشین دارد؛ بدون هیچ محافظت و سلاحی! پیشنهاد ما به شما این است که برای انتقال نفرات یا مهمات سریع و جان سالم به در بردن در شرایط اضطراری؛ از Hatchback استفاده کنید. هاچ بک می‌تو‌اند 3200 متر را، در 17.8 متر بر ثانیه براند و فراموش نکنید که زمان سوخت آن تنها 3 دقیقه و 2 ثانیه است. درضمن شما می‌توانید با جمع‌آوری قوطی‌های بنزین، از پمپ بنزین سوخت تهیه کنید.

SUV

SUV

اگر فکر می‌کنید در مسیر خود نیاز به یک وسیله‌ی امن برای انتقال هم تیمی‌های خود دارید؛ SUV یکی از بهترین‌ وسایل نقلیه کالاف دیوتی وارزون ۲ می‌باشد.

اما چرا یکی از بهترین‌ها است؟ این ماشین یکی از ماشین‌های بزرگ در بین چهار چرخ‌ها محسوب می‌شود، نسبتا سرعت کمتری دارد اما به نسبت Tactical Rover قدرت دور بالاتری دارد. اگر در این خودرو بنشینید، قسمت پاها و کمر شما در برابر شلیک گلوله‌ها کاملا در امان است، بدنه‌ی فولادی این ماشین مثل یک سپر قوی برای شما عمل می‌کند. SUV کاملا برخلاف Tactical Rover است که بدون شیشه و پنجره بوده، از این بابت، محافظت بهتری از مسافرانش خواهد داشت، البته درصورتی که دشمانان شما شیشه‌ها را مورد اصابت گلوله‌ قرار ندهند!

وقتی در SUV هستید خیلی نگران ضربات برخورد خودروهای دیگر نباشید، چون این ماشین نسبت به AUV و Tactical Rover دارای فولاد ضخیم‌تری در بدنه هست و رسما یک سپر متحرک برای شما خواهد بود حتی زمانی که در برابر آتش انفجار قرار گرفته‌اید، مثل یک دیوار دفاعی شما را ایمن نگه خواهد داشت.

احتمالا به این نتیجه رسیده‌اید؛ که این ماشین با این همه‌ی قدرت دفاعی که دارد، احتمالا سرعت بالایی نخواهد داشت!

بله کاملا درست فکر کرده‌اید، با اینکه به اندازه ATV چابک نیست، اما این ماشین می‌تواند، زمانی که شما در Verdansk می‌‍‌رانید و تقریبا هیچ camouflage یا body kits برای محافظت از خودتان هم ندارید؛ از SUV برای زنده ماندن استفاده کنید. اس یو وی 3,400 متر را در 17.8 متر بر ثانیه طی میکند و زمان سوخت آن 3 دقیقه 12 ثانیه است.

Chop Top

Chop Top

جزو ماشین‌های آفرودی حساب می‌شود و سقف ندارد و همین اتفاق امنیت سرنشینان را به خطر می‌اندازد. اما سرعت آن بالاست و ظرفیت 4 سرنشین را هم دارد. نکته ی مهم در مورد Chop Top این است که، این ماشین برای فرار با سرعت بالا در هنگام نجات هم‌تیمی‌ها از گازهای سمی کاملا مناسب است. به این دلیل که این ماشین هیچ سلاحی ندارد، اما به خاطر نداشتن سقف و پوشش امکان ایستادن و تیراندازی را به تیم شما می‌دهد. زمانی که به عنوان تیرانداز در این ماشین هستید، سعی کنید مراقب پرت شدن از این ماشین باشید! Chop Top جسارت زیادی برای عبور از تپه‌ها و فراز و فرود‌ها دارد و بهتر است که قدرت آن را هرگز دست کم نگیرید. چاپ تاپ 3,400 متر را تنها در18.7 متر بر ثانیه میراند و زمان سوخت آن 3 دقیقه و 3 ثانیه میباشد.

GMC Hummer EV

GMC Hummer EV

یک خودروی محبوب برای شما خواهد بود، چون آرام ولی سریع است. این ماشین برقی، برای فرار سریع از مهلکه‌، طراحی شده است. از لحاظ محافظت در برابر گلوله‌ها نسبتا ایمن‌تر است؛ البته که هیچ سلاحی بر روی خود ندارد. جی ام سی هامر که یکی از بهترین وسایل نقلیه در Warzon 2 محسوب می‌شود؛ ظرفیت 4 نفر را دارد و همینطور انتخابی عالی حمل مهمات! حتما عاشقش می‌شوید چون ماشین جی ام سی هامر EV، 3800 متر را تنها در 19.8 متر بر ثانیه می‌پیماید و زمان سوخت آن 3 دقیقه و 10 ثانیه است.

Cargo Truck

Cargo Truck

شاید این خودرو آخرین ماشین جاده‌پیمایی باشد، که شما در Warzon 2 با آن رانندگی می‌کنید؛ چون Cargo Truck یک کامیون باری محسوب می‌شود و تقریبا به عنوان کندترین ماشین شناخته می‌شود . البته که تجربه‌ی ما می‌گوید که هر ماشینی که برای سرعت رفتن دست ما را در مسیر باز نگذارد، حتما برای فضای حمل و نقل وسایل و نفرات و همینطور قدرت ایمنی و استتار آن، می‌بایست حرف بهتری برای گفتن به ما داشته باشد؛ بله ، Cargo Truck همینطور است! او می‌تواند سپر دفاعی بسیار قوی برای شما از هر چهار طرف باشد، یا می‌تواند حامل مهمات بسیار زیادی باشد. درهر صورت این جانور جنگی، حتی اگر فاقد سرعت باشد، می‌تواند یکی از 3 عضو گروه لوازم حمل و نقلی شما در این جنگ باشد. چراکه شما با پنهان کردن ماشین‌های کوچک تر، مثل AUV در فرازو فرود‌های تپه‌های بلند، یا Verdansk می‌توانید از تجهیزات و وسایل بیشتر تیم‌تان را پشتیبانی کنید.

دقت کنید که در نسخه ی فعلی 2 Warzone ، ماشین Cargo Truck تنها در حالت DMZ فعال است و اگر چه سرعت بالایی ندارد، اما می‌تواند علاوه بر راننده، یک بازیکن را در جلوی ماشین سوار کند و یا هم تیمی‌های دیگر، در عقب به دشمنان شلیک کنند.

Tanks – Light/Heavy/APCs

در این نسخه از Warzone 2، تانک‌ها تنها در طول بازی حضور دارند و در مسابقات در دسترس شما نیستند؛ اما لازم است که این غول جنگی را هم بشناسید چون واقعا می‌توانند نابودگر باشد. تانک‌ها علاوه بر محافظت قوی در برابر حملات دشمن، خود یک سلاح نابود گر هستند؛ آنها قدرت درهم شکستن و تخریب بالایی دارند و 2 بازیکن همزمان می‌توانند در داخل آنها جای بگیرند.

در تانک Heavy؛ یک لوله ی توپ بزرگ و مستقیم خواهید داشت، یک مسلسل و از لحاظ زره‌ای سخت تر

heavy tank warzone 2

و در تانک Light؛ برجک چند منظوره و مانور بسیار، همچنین از نظر زره‌ای نسبتا سبک تر است.

light tank

Helicopter

هلیکوپتر، یکی از بهترین وسایل نقلیه کالاف دیوتی وارزون ۲ و قابل کنترل است که علاوه بر فضای خوبی که برای سوار کردن هم تیمی‌ها و مهمات‌شان دارد، سرعت نسبتا بیشتری برای عبور از مسیرهای مشکل مثل Verdansk هم می‌باشد. هلیکوپتر این توانایی را به شما می‌دهد که در بالاترین نقاط قابل دسترس، برروی نقشه را به سرعت از آن عبور کنید و درعین حال، با گرفتن ارتفاع مناسب برای روی زمین یا هر سطحی دیگر، شرایط تیراندازی به دشمنان را برای هم تیمی‌هایتان بوجود آورید.

در زمان بازی، شما متوجه‌ی ایراداتی در هلیکوپتر خواهید شد، که بهتر است همین‌جا به آن اشاره کنیم: یکی از موارد مهم این است که این وسیله، گاو پیشونی سفید میدان نبرد شماست، یعنی همیشه در معرض دید دشمنان است و تقریبا این مشکل برای آن وجود دارد که سلاح‌هایی روی آن قفل شود! لازم به ذکر است که اغلب هلیکوپترها یک سیستم داخلی برای این شرایط دارند که به خلبان هشدار می‌دهد فکری برای فرار و یا استفاده از چتر نجات خود و دیگر اعضای گروهش کند.

هرگز فراموش نکنید؛ زمانی که هلیکوپتری را در مسیر خود پیدا کردید هرگز سریعا به فکر پرواز با آن نیفتید! در نظر داشته باشید، که مسیر حرکتی خود را به صورت گسترده بر روی نقشه بررسی کنید، مقصد یا مکانی که قصد رسیدن به آن را دارید در نظر داشته باشید و از نظر امکان فضای فرود و چرخش برای هلیکوپتر، همینطور میزان سوخت را براساس میزان مسافت، چک کنید.

در Warzon 2 دو مدل هلیکوپتر داریم: سبک و سنگین

Light Helo

هلیکوپتر light helo

با سواری 5 بازیکن

سریع و چابک

بدون اسلحه

و محافظت خاصی در برابر گلوله‌ها ندارد.

Heavy Chopper

Heavy Chopper

نسبت به Helo ایمنی بیشتر و سرعت کمتر

فضای بزرگ برای سوار کردن افراد تیم یا مهمات بیشتر

بدون اسلحه

و تقریبا فقط مناسب حمل بار و یا نفرات است.

RHIB

RHIB

وآخرین گزینه در وسایل نقلیه کالاف دیوتی وارزون ۲ قایق ها هستند؛ یک قایق با طراحی تاکتیکی برای نیروهای ویژه و با امکان حمل 4 سرنشین و ظرفیت انتقال مهمات.

RHIB به هیچ عنوان سلاحی نداشته و به این دلیل طراحی شده‌اند که با سرعت بالا و با کمترین سرو صدا حرکت کنند.

دوام آنها در برابر حملات بسیار کم است و در شرایط حمله ی دشمن، توصیه‌ی ما به شما این است که فکر فرار با سرعت با این قایق باشید.

چون RHIB، با سرعت 6100 متر بر روی آبها در 15.5 متر بر ثانیه حرکت میکند و زمان سوخت آن 6 دقیقه و 33 ثانیه است.

Armored Patrol Boat

Armored Patrol Boat

این قایق در برابر RHIB، یک قایق گشتی با محافظت و ایمنی بیشتر برای سرنشینان و دوام فیزیکی بالاتری به حساب می‌آید . اگر چه که دارای نقاط منفی است؛ مثل هندلینگ مشکل‌تری که گیمر را به چالش می‌اندازد. با این حال نقطه‌ی قوت بزرگی هم دارد؛ این قایق مسلح به دو مسلسل کالیبر 50 است. علاوه بر این ظرفیت 4نفر همزمان و حمل مهمات را هم دارد. این قایق گشتی ،سرعت 4700 متر را در14.7 متر بر ثانیه، می‌پیماید و زمان سوخت آن 5 دقیقه 19 ثانیه می‌باشد.

و اما پیشنهاد ایموجو به گیمرهای Warzon 2…

از آنجایی که هدف استفاده از وسایل نقلیه کالاف دیوتی وارزون ۲، برای به سرعت رسیدن و نجات هم‌تیمی‌های شما در این بازی است. پس در حقیقت مهم نیست که کدام وسیله را استفاده می‌کنید؛ شما از این وسایل استفاده می‌کنید تا ایمن‌تر و کمی قوی‌تر باشید، اما هرگز نباید فراموش کنید که احتیاط، اهمیت زیادی در این بازی دارد؛ در حقیقت اگر استفاده‌ی شما، از این ماشین‌ها، باعث شود شما پر سر و صدا‌تر باشید؛ درست زمانی که نیاز دارید یک رویکرد پنهانی در موقعیتی خاص داشته باشید؛ شما دچار دردسر می‌شوید. مثل زمانی که با چتر فرود می‌آیید یا نیاز به شناسایی و کاوش در منطقه دارید.

و نکته‌ی دیگر؛ سلامتی وسایل نقلیه است، اگر آنها توان حفاظت کافی در برابر گلوله‌ها یا وسایل انفجاری از شما را نداشته باشند، مرگبار خواهند بود؛ بنابراین بهتر است با احتیاط از این ماشین‌ها استفاده کنید.

بنر انتهای هر مقاله


#‌سرگرمی#‌بازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این مطلب چند واقعیت جالب درباره رستوران زنجیره‌ای معروف مک دونالد با چندین هزار شعبه را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

2 ماه پیش

در این مقاله سعی کردیم تا رازهایی در مورد گربه ها را در اختیار علاقه‌مندان به گربه قرار دهیم تا آن‌ها را بهتر بشناسید.

3 ماه پیش

طبیعت گاهی اوقات موارد نادری به شما نشان می‌دهد و یکی از آنها ظاهرا عسل بنفش کمیابی است. این عسل طعم شیرین‌تری نسبت به عسل معمولی دارد.

1 ماه پیش

در این مقاله سعی کردیم تا چند حقیقت جالب در مورد مستر بین و روآن اتکینسون را جمع‌آوری کنیم و در اختیارتان قرار دهیم.

3 ماه پیش

ساندویچ فروشی زنجیره‌ای ساب وی (Subway) با بیش از 44000 شعبه در 110 کشور، بزرگترین فرنچایز فست فود در جهان است.

3 ماه پیش

علیرغم اینکه اکثر غربی‌ها‌ حداقل یک لباس یا کفش نایکی دارند، حقایقی جالب بسیاری در مورد این برند وجود دارد که نسبتاً ناشناخته هستند.

2 ماه پیش

اگر به صورت ناگهانی شخصی روی فرش شما استفراغ کند، با این چالش سخت روبرو می‌شوید که باید از چه چیزی برای پاک کردن لکه استفراغ استفاده کنید.

5 ماه پیش

ایتالیا همواره یکی از مقاصد محبوب گردشگری در جهان بوده است. در این مقاله چند حقیقت جالب در مورد ایتالیا را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

3 ماه پیش

بهار زیباست اما با پخش شدن گرده گیاهان، میلیون‌ها نفر که دارای آلرژی بهاری هستند، شروع به عطسه کردن می‌کنند.

1 ماه پیش

بیشتر...