خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

عکس بدشانس ترین دایناسور دنیا طعمه این تمساح شد خبرآنلاین

عکس | بدشانس ترین دایناسور دنیا طعمه این تمساح شد!

نزدیک به ۱۰۰ میلیون سال پیش در حومه استرالیا، یک تمساح گرسنه ناهار می خواست. او چیزی را جمع آوری کرد که شاید انتظار نداشته باشید تمساح آن را ببلعد. دانشمندان هم انتظارش را نداشتند.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، به گزارش AllThat'sInteresting، این اولین باری بود که با یک تمساح روبرو می شدند که دایناسور را خورده بود.

این یافته غیرمعمول در سال ۲۰۱۰ زمانی که تیمی از دیرینه شناسان در حال جستجوی استخوان های دایناسور در یک صخره زمین شناسی بودند، جایی که استخوان های دایناسور قبلاً پیدا شده بود، به دست آمد. مت وایت همراه با موزه عصر دایناسورها در استرالیا بخشی از این تیم بود و در مورد این کشف گفت: "این فقط خارق العاده است." هرگز چنین نوع تمساحی کشف نشده بود، اما این کشف به دلیل آنچه که تمساح مصرف کرده بود، بسیار غیرمعمول بود.

عکس | شکار عجیبی که شکم تمساح قاتل پیدا شد

به گزارش AllThat'sInteresting، او گفت: "این اولین بار است که یک تمساح با بقایای دایناسور در معده اش کشف می شود. این اولین بار در جهان است." به گزارش USAToday، گونه جدید کروک Confractosuchus sauroktonos نام گرفت.

مشروح این گزارش رااینجابخوانید.

۲۲۷۲۲۷#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گوریلا گلس ویکتوس ۲ کورنینگ Corning Gorilla Glass Victus 2 برای گوشی هوشمند معرفی شد. مقاومت ویکتوس ۲۰۲۳ در برابر سقوط از ارتقاع و خط و خش چقدر است.

14 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: قیمت پایانه‌های اینترنت ماهواره‌ای استارلینک در اوکراین از ۳۸۵ دلار به حدود ۷۰۰ دلار رسیده است.

12 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: این میمون که Sake نام دارد با کمک چیپ داخل مغز خود، می‌تواند عبارت‌هایی را روی صفحه کلید مجازی تایپ کند.

20 ساعت پیش

بهترین فروش ماهانه آیفون در بازار چین در اکتبر ۲۰۲۲ / مهر و آبان ۱۴۰۱ ثبت شد. اپل آیفون رهبر بی رقیب گوشی های پریمیوم چین است به ادعای کانترپوینت.

12 ساعت پیش

جوون فری مدعی است که استخوان‌های قدیمی استفاده شده در آموزش‌های پزشکی را می‌فروشد. اما تجارت استخوان‌های پزشکی ریشه تاریخی تاریکی در استثمار دارد.

9 ساعت پیش

لامبورگینی از خودروی آفرودی خود به نام هوراکان استراتو رونمایی کرد. هوراکان استراتو عنوان آخرین خودروی تماما بنزینیِ لامبورگینی را یدک می‌کشد.

9 ساعت پیش

اطلاعات فهرست گیک‌بنچ نشان می‌دهد ردمی K60E به‌جای تراشه‌ی Dimensity 8200 با تراشه‌ی Snapdragon 870 عرضه خواهد شد.

15 ساعت پیش

ایسنا نوشت: دانشمندان برای اولین بار یک کرم چاله‌ را درون یک رایانه کوانتومی ایجاد کردند که می‌تواند پیام‌ها را «از راه دور» از سمتی به سمت دیگر منتقل می‌کند و به دانشمندان کمک کند تا در نهایت روزی این گذرگاه نظری را در فضای واقعی مشاهده کنند.

17 ساعت پیش

افشای اطلاعات شخصی کاربران تلگرام Telegram با حکم دادگاه هند. تلگرام نام و شماره موبایل و آدرس IP ادمین کانال‌های ناقض کپی رایت را در دسترس دادگاه قرار داد.

17 ساعت پیش

بیشتر...