خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

عکسl رقم های عجیب جرایم غول های فناوری خبرآنلاین

عکسl رقم‌های عجیب جرایم غول‌های فناوری!

به نظر می رسد مجازات های اعمال شده توسط مقامات برای غول های فناوری به دلیل نقض قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها چندان مؤثر نیست.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، اقتصاد داده‌محور طی سال‌های اخیر، تغییرات اساسی را پشت سر گذاشته است، فرآیندی که در طول همه‌گیری ویروس کرونا سرعت بی‌سابقه‌ای در جهان به دست آورده است.

جریمه های تحمیل شده توسط مقامات نظارتی از جمله گسترش حسابرسی شرکت های داده که به انحصارگر تبدیل شده اند، تا کنون در مواجهه با اقتصاد در حال رشد ناکافی به نظر می رسد.

مقررات عمومی حفاظت از داده اتحادیه اروپا به تنظیم‌کننده‌های داده این اختیار را می‌دهد که جریمه‌های سنگینی را برای نقض اعمال کنند؛ طبق آخرین بررسی‌های صورت گرفته مبلغ جرایم غول‌های فناوری برای نقض حریم خصوص از این قرار است:

عکسl رقم‌های عجیب جرایم غول‌های فناوری!

227227#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارت گرافیک اینتل آرک Intel Arc A770 و A750 در آزمون Vulkan و OpenCL بنچمارک گیک بنچ بررسی شدند و مقایسه با قدرت پردازشی RTX 3060.

7 ساعت پیش

سامسونگ با همکاری با پروفسور آنریونگ جئونگ در حال ساخت پوست الکترونیکی است که می‌تواند آینده واقعیت مجازی را تغییر دهد.

6 ساعت پیش

در این مطلب، با مفاهیم مختلفی درباره داکت اسپلیت کاستی گری و برخی محصولات پیرامون این مسئله آشنا می‌شویم.

دیروز

مقایسه قدرت پردازشی کارت گرافیک RTX 4090 انویدیا با Nvidia RTX 3090 Ti در گیک بنچ منتشر شد. مشخصات فنی و قدرت پردازشی و قیمت گرافیک آر تی ایکس 4090 انویدیا.

9 ساعت پیش

هفته گذشته توفند ایان موجب شد پرتاب اسپیس لانچ سیستم باز هم به تعویق بیفتد. اکنون ناسا می‌گوید این موشک در اواخر آبان یا اوایل آذر پرتاب خواهد شد.

دیروز

اطلاعات به‌دست‌آمده از وب‌‌سایت محصولات لنوو نشان می‌‌دهد این شرکت احتمالاً اولین کروم‌بوک گیمینگ جهان را معرفی خواهد کرد.

دیروز

یک مدیر هنرمند آلمانی با خلاقیت فراوانی که به خرج داده است، گل‌های متفاوتی را با اشعه ایکس تصویربرداری کرده تا نتایج جدیدی خلق کند.

10 ساعت پیش

رندرهای گلکسی A14 منتشر و در پی این مسئله طراحی ظاهری و اطلاعات دیگر گوشی هوشمند آینده سامسونگ فاش شد.

6 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: کانسپت سیتروئن اُلی (Oli) رونمایی شد. این کانسپت یک پیکاپ کوچک با پیشرانه الکتریکی است و طراحی بسیار عجیب و غریبی دارد.

22 ساعت پیش

بیشتر...