پرشین وی |
۲ هفته پیش

توصیه ایمنی در خانه تکانی توصیه های ایمنی در زمان خانه تکانی

خانه تکانی وتوصیه های ایمنی

خانه تکانی به همان اندازه که خوب و لذت بخش است ممکن است خساراتی هم داشته باشد .برای اینکه از بروز خطران و اسیب های جدی جلوگیری کنیم . مهم‌ترین آسیب‌های خانه تکانی را بررسی می‌کنیم.

روز های پایان سال است و خانمها مشغول خانه تکانی هستند .اما خانم ها باید به چند نکات توجه کنند زیرا با نادیدن نگرفتن و اهمیت ندادن به مواردی ممکن است تلفات و خساراتی رخ دهدکهقابل جبران نباشد .ما در این مجموعه توصیه ایمنی در خانه تکانیرا بیان کرده ایم .تا از اتش سوزی و خسارات جان و مال جلوگیری شود . با ما در پرشین وی همراه باشید .

توصیه ایمنی در خانه تکانی

با توجه به آغاز خانه‌ تکانی به مناسب عید نوروز توصیه‌ هایی به منظور کاهش تلفات و رعایت نکات ایمنیارایه می‌شود.رعایت نکات ایمنی در خانه تکانی از جمله موارد مهمی است که باید در حین کار برای جلوگیری ازآتش سوزی و ایجاد خسارت‌های مالی و جانی به آن توجه شود.

خانه تکانی

۱- به شهروندان توصیه می‌شود، هنگام استفاده از موادشوینده، حتما از ماسک و تهویه مناسب استفاده کنید و ازمخلوط کردن مواد شوینده مختلف (پودرهای شستشو، وایتکس،جرم گیر و…
) اکیدا خودداری کنید.این کار موجب آزاد شدن بخارات سمی از جمله گاز کلر شده و به ریه، چشم و پوستتان آسیب جبرانناپذیری خواهد رساند.

۲- هیچ گاه جهت از بین بردن لکه‌های لباس از مایعات قابل اشتعال مثل بنزین و تینر به خصوص در محیط بسته استفاده نکنید.زیرا علاوه بر خطر انفجار و اشتعال، استنشاق بخارات این گونه مایعات باعث کاهش هوشیاری و گاه بیهوش شدن فردخواهد شد.

تمیزشدن محیط

۳- از قرار دادن وسایل رنگ و نقاشی ساختمان (رنگ، تینر، فرچه آغشته به رنگ و…) در بالکن یا پشت بام جدا خودکاری کنید، زیرا با سرایت کوچک ترین جرقه از مواد محترقه به خصوصدر شب آخرین چهارشنبه سال (چهارشنبه سوری) شاهد وقوع آتش سوزی و ایجاد خسارت (گاه غیر قابل جبران) در ساختمانخواهید بود.

آنا#‌نکات_آشپزی منبع: پرشین وی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...