زومیت |
1 ماه پیش

روسیه اپل را به دلیل ذخیره نکردن اطلاعات کاربران در داخل این کشور به پرداخت جریمه تهدید کرد زومیت

مقام‌های روسی پس از پینترست، توئیچ، AirbnbوUPS، سراغ اپل رفته و آن را به‌دلیل ذخیره‌نکردن اطلاعات کاربران در داخل این کشور به پرداخت جریمه تهدید کردند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاید بوی ترس بیشتر متعلق به قلمروی داستانها و فیلمها باشد، اما تحقیقات مختلف نشان داده ‌اند انسانها واقعا می ‌توانند ترس را بو بکشند.

دیروز

در گونه‌های دایناسور گوشتخوار مثل تی رکس اندازه چشم‌ها با قدرت گزندگی آن‌ها رابطه‌ی عکس دارد. هرچقدر چشم‌ها کوچک‌تر باشند قدرت گزندگی بیشتر است.

12 ساعت پیش

پرتو برخی ستاره‌ها می‌توانند جوّ سیاره‌های فراخورشیدی از نوع مینی‌نپتون را از بین ببرند و آن‌ها را به دنیاهای سنگی اَبَرزمین تبدیل کنند.

دیروز

مطالعه پژوهشگران دانشگاه سیدنی نشان می‌دهد با ورزش نمی‌توان آثار منفی رژیم غذایی نامناسب را از بین برد. ورزش و رژیم مناسب خطر مرگ بر اثر سرطان را کاهش می‌دهد.

6 ساعت پیش

مغز برخی پرندگان دارای ساختار متدول مغز پرندگان دیگر نیست. برخی تا آنجا پیش می‌روند که برای مغز آن‌ها از تعبیر مغزهای غیرپرنده‌ای استفاده می‌کنند.

6 ساعت پیش

مایکروسافت بین سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲، در برنامه‌های پرداخت پاداش در ازای کشف باگ، گوگل را پشت‌سر گذاشته است.

دیروز

انویدیا Nvidia می‌خواهد با آواتار دیجیتالی دوران سخنران‌های انسانی را به پایان برساند. نمایش آواتار مجازی انویدیا در مراسم سیگراف 2022.

دیروز

به لطف طراحی خیلی ساده و کاربرپسند برنامه فونت استوری، کار کردن باهاش بسیار ساده است و ما فقط میخوایم یکبار اینجا با هم دیگه امتحانش کنیم.

7 ساعت پیش

شواهد موجود در محوطه سلاخی ماموت، تاریخ حضور انسانها در آمریکای شمالی را به هزاران سال پیش از تصورات پیشین برده است.

5 ساعت پیش

بیشتر...