خبرآنلاین |
10 ماه پیش

الگوی یک زنِ پرتلاش، فاطمی و با اخلاق

ایشان توفیق داشتند که سه دوره از طرف مردم تهران در مجلس شورای اسلامی حضور داشته باشند و در این زمان در کمیسیون فرهنگی، کمیسیون اصل نود و فراکسیون زنان نقش بسیاری موثری در پیگیری مسائل زنان و حقوق آنها و قانون گذاری داشتند.

&#‌13;
&#‌13;

زمانی که حضور ایشان در مجلس هم پایان یافت، توفیق داشتند که در معاونت حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) نقش موثری در افزایش مستمری‌های مددجویان و محرومین و پیگیری این مسائل از طریق مجلس و دولت ایفا کنند. مرحومه رهبر در مجموع خدمات ارزنده‌ای در خدمت به زنان سرپرست خانوار و نیازمندان و محرومان ارائه کردند.

&#‌13;
&#‌13;

این دوره هم در انتخابات مجلس یازدهم انتخاب شدند و متاسفانه دراین جنگ بیولوژیک دعوت حق را لبیک گفتند. امیدواریم ایشان با حضرت فاطمه (س) محشور شوند.

&#‌13;
&#‌13;

ایشان در عین حال از منطقی قوی و متانت بسیار بالایی برخوردار بودند. اطلاعاتشان درباره مسائل کشور و زنان بسیار خوب بود و نوعا در جلسات با منطق سخن می گفتند. در موضع‌گیری نسبت به کنوانسیون‌های مربوط به زنان صاحب نظر بودند. در مسائل سیاسی هم مواضعی کاملا ولایی و مبتنی بر اصول داشتند. در عین حال بسیار خوش برخورد و فروتن بودند و با حلم و سعه صدر برخورد می کردند.

&#‌13;
&#‌13;

مرحومه رهبر در عین حال توانمندی بالایی در سخنرانی و ارائه مطلب داشتند و در مجموع به لحاظ اخلاقی خانم ها با ایشان راحت بودند.

&#‌13;
&#‌13;

در کنگره‌های حزب موتلفه همیشه به عنوان عضو هیئت رئیسه انتخاب می شدند چون مجموعه بدنه حزب به ایشان و توانمندی‌هایشان اعتماد داشتند و می‌توان گفت که یک الگوی زن پر تلاش و فاطمی و با اخلاق اسلامی بودند.
&#‌13;
 

&#‌13;
&#‌13;

*عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی

&#‌13;
&#‌13;

۲۷۲۱۴

&#‌13;
&#‌13;

&#‌13;
#‌سیاسی
منبع: خبرآنلاین


تبلیغات

مطالب مرتبط

بررسی مشکلات حقوق و بیمه فرهنگیان,بررسی مشکلات معلمان مدارس غیر دولتی,جزئیات همسان سازی حقوق فرهنگیان در سال 1400,جزئیات همسان سازی حقوق فرهنگیان,فرهنگیان بازنشسته,افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته

نیم ساعت پیش

روستای هوجقان,طرح حاج قاسم سلیمانی,طرح غربالگری خانه به خانه رابطین سلامت خانه بهداشت هوجقان

1 ساعت پیش

تبدیل۹۰ درصد شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار در محدوده شمال اصفهان

1 ساعت پیش

برای سال آینده تمام کارگران مشمول قانون کار بین ۳ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان تا ۵میلیون و ۷۳۰ هزار تومان عیدی خواهند گرفت.

2 ساعت پیش

با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، صنعت خودروی روسیه با بحران مواجه شد، بطوریکه بازار این کشور را خودروهای دست دوم خارجی فرا گرفت، اما امروزه شرکت روسی «آوتوواز» (AvtoVAZ) معروف به لادا نه تنها در داخل این کشور بلکه در سراسر اروپای شرقی، بزرگترین تولیدکننده اتومبیل های سواری است.

2 ساعت پیش

آمریکا که تا چند ماه پیش با سونامی صادرات نفت عربستان سعودی روبرو شده بود، هفته گذشته برای نخستین بار در ۳۵ سال گذشته واردات نفت از این کشور نداشت.

2 ساعت پیش

اشکان اژدری از اجرای ۱۰ پروژه تحقیقات شیلاتی با دانش بومی در چابهار خبر داد.

2 ساعت پیش

دروازه‌بان کروات پرسپولیس هم در مسیر جدایی از این تیم قرار گرفته است و شرایط به سمت پایان همکاری طرفین پیش می‌رود.

2 ساعت پیش

مبلغ یارانه جدید در سال 1400,شرط اصلی دریافت یارانه 100 هزارتومانی,یارانه 120 هزارتومانی به کجا رسید,,,

2 ساعت پیش

وزش شدید باد در کدام استان ها رخ می دهد؟,کیفیت هوای استان تهران قرمز شد,احتمال سقوط بهمن در برخی ارتفاعات,پیش بینی بارش برف و باران در پایان هفته

4 ساعت پیش

حضور دانش آموزان در کلاس درس اجباری است؟,بازگشایی مدارس از اول بهمن 99,بازگشایی مدارس,جزییات حضور دانش آموزان مناطق زرد در مدارس,شرایط حضور دانش آموزان با بازگشایی مدارس,,,,

5 ساعت پیش

یک پایگاه نظامی در شمال شرق نیجریه به دست گروه تروریستی بوکوحرام تصرف شده است.

5 ساعت پیش

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: بازار روزها در صورت عدم رعایت شیوه‌ نامه‌های بهداشتی تعطیل می‌شوند.

7 ساعت پیش

آبفا منطقه یک اصفهان,اصلاح شبکه آب میدان امام علی (ع) تا میدان امام خمینی اصفهان

7 ساعت پیش

انتصاب دبیر بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر,فرهنگ و ارشاد اسلامی,

8 ساعت پیش