مجله دلتا |
5 ماه پیش

از بین بردن ترک های پوستی مجله دلتا

از بین بردن ترک‌های پوستی بسیار دشوار است اما روش‌هایی وجود دارد که شما بدون جراحی می‌توانید از این ترک‌ها رهایی یابید.

از بین‌ بردن ترک های پوستیمی‌تواند در زیبایی شما تأثیرگذار باشد؛ اما افراد برای رهایی از آن‌ها راه‌های پرخطری را امتحان می‌کنند؛ اما در این مطلب ازمجله اینترنتیدلتا ما به شما درمان خانگی ازبین‌بردن ترک‌های پوستی را آموزش می‌دهیم.

از بین بردن ترک های پوستی

برای تهیه این ماسک ۲ قاشق‌چای‌خوری‌ جو دوسر پرک را به همراه ۱۰-۱۵ عدد بادام درختی، آسیاب کنید تا به حریره تبدیل شود. محتویات را داخل ظرف بریزید سپس ۲ عدد زرده تخم‌مرغ را به آن اضافه کنید. ۱ لیموترش تازه را برش دهید و با مواد ترکیب کنید و در نهایت دو قاشق شیر را به مخلوط اضافه کنید. حالا این ترکیب را روزانه به مدت ۲۰ دقیقه روی نقاط مدنظرتان بریزید.

ترک های پوستی

پیشنهاد مطالعه:برای آشنایی با نکات حقوقی، مطلبابروهای خود را در خانه اصلاح کنید + ویدیورا مطالعه کنید.#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بر خلاف شامپوها و نرم کننده‌های مرطوب، شامپو خشک را می‌توانید زمانی که موهای شما خشک است و آب نخورده است، استفاده کنید.

5 ماه پیش

جوش های بعد از اصلاح زمانی به وجود می‌آید که موها به سمت داخل پوست رشد می‌کنند نه به سمت بالا و خارج پوست و باعث ایجاد موی زیرپوستی می‌شود.

3 ماه پیش

بهبود کیفیت زندگی خود وقت بگذارید. تغییرات کوچک می‌تواند تأثیر مثبت و پایداری بر سلامت روان شما داشته باشد.

2 ماه پیش

در چندین مطالعه، دانشمندان مواد غذایی نشان داده‌اند که چگونه پروتئین‌های شیر می‌توانند به آنتی‌اکسیدان‌های موجود در قهوه متصل شوند

2 ماه پیش

اگر فکر می‌کنید که اصلاح صورت با تیغ باعث ضخیم شدن موهای شما می شود باید به شما بگوییم که این طرز فکر افسانه‌ای بیش نیست

4 ماه پیش

در اینجا 6 ترفند برای بهبود وضعیت پوست مثل منافذ بزرگ یا جوش‌های بعد اصلاح که بسیاری از خانوم‌ها را آزار می‌دهد، با شما با اشتراک می‌گذاریم.

4 ماه پیش

کلاژن مایع خوراکی طرف‌داران زیادی دارد. اما آیا واقعا اثرگذار است؟ تحقیقات علمی دراین‌باره چه می‌گویند؟ کلاژن مایع بهتر است یا پودری؟

4 ماه پیش

ناخن‌های برخی از افراد خیلی آهسته و دیر رشد می‌کنند. اگر از این دسته افراد هستید و می‌خواهید رشد ناخن سریعی داشته باشید، مقاله را بخوانید.

5 ماه پیش

تلاش برای رشد هرچه سریع تر مو هایتان انتظار و صبر زیادی را می‌طلبد. نرخ متوسط رشد مو 0.5 تا 1.7 سانتی متر در ماه است.

3 ماه پیش

بیشتر...