مجله دلتا |
۲ هفته پیش

مناسب ترین آرایش چشم آرایش چشم ریز زیباترین آرایش چشم ابرو آرایش چشم مجله دلتا

اولین نقطه از صورت که توجه همه به آن جلب می‌شود چشم است و از زمان‌های قدیم معتقد بوده‌اند که چشم‌ها دریچه روح ما هستند.
مناسب ترین آرایش چشم

چشم‌ها اصلی‌ترین جزء صورت به حساب می‌‌آیند و جلوه بسیار زیادی دارند.انتخاب آرایش درست و رنگ مناسب برایآرایش چشمیکی از کلیدهای اصلی زیبایی آن‌ها است. در بین رنگ‌های متنوع سایه چشم، برخی از سایه‌ها درخشش چشم‌ها را افزایش می‌دهند و برخی دیگر، آن‌ها را بی‌حالت و خسته و بی‌روح می‌کنند. با در نظر گرفتن رنگ چشم‌ها، بهترین ومناسب ترین آرایش چشمرا انتخاب کنید که چشم‌های زیباتری داشته باشید.با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

آرایش چشم‌های آبی

آرایش چشم‌های آبی

سایه قهوه‌ای رنگ، انتخاب مناسبی برای افرادی است که چشم‌های آبی دارند. اگر چشم‌های آبی مایل به خاکستری دارید، می‌توانید از رنگ طوسی روشن نیز استفاده کنید. برای مداد چشم نیز، رنگ سورمه‌‌ای یا مشکی بهترین گزینه است. به هیچ وجه از سایه آبی استفاده نکنید. رنگ سایه آبی، آبی چشم‌های شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد و تمام جلوه و برق طبیعی چشم‌های شما را از بین می‌برد.

آرایش چشم‌های قهوه‌ای

آرایش چشم‌های قهوه‌ای

مناسب‌ترین آرایش چشم برای کسانی کهچشم‌های قهوه‌ای دارند، متنوع‌ترین گزینه‌ها را از بین طیف‌های تیره مثل طوسی، سورمه‌ای، قهوه‌ای و مشکی می‌توانند داشته باشند. در واقع، گزینه‌های شما بی حد و حصر است. ترفند مناسب آرایش این رنگ چشم، استفاده از مداد چشمی تیره‌تر از رنگ چشم‌ها است مثل مشکی؛ تا به چشم‌ها جلوه دهد.

از رنگ‌های روشن پرهیز کنید. خط چشم رنگ تیره، چشم‌های شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد. می‌توانید به سراغ مدل‌های دنباله‌دار و گربه‌ای بروید یا به سادگی از یک خط چشم نازک استفاده کنید.

آرایش چشم‌های عسلی

برای آرایش این رنگ چشم، سایه قهوه‌ای، طلایی تیره و سبز مناسب است. از مداد چشم قهوه‌ای یا مشکی استفاده کنید. مداد چشم به چشم‌ها جلوه می‌دهد و خط مژه‌ها یا انتهای پلک‌ها را دقیق‌تر و مشخص‌تر می‌کند. به همین دلیل رنگ چشم‌های روشن و جذاب شما هم بیشتر جلوه می‌کند.

آرایش چشم‌های سبز

آرایش چشم‌های سبز

سایه چشم بنفش و قهوه‌ای، بهترین گزینه برای چشم‌های سبز هستند. از مداد چشم قهوه‌ای تیره استفاده کنید اما از رنگ‌های روشن به خصوص آبی و سبز پرهیز کنید.

البته که انتخاب نوع آرایش به سلیقه شما بستگی دارد. می‌توانید سایه چشم را حذف کنید و تنها از خط چشم یا ریمل استفاده کنید تا به چشم‌های خود حالت دهید و مژه‌های خود را بیش‌تر جلوه دهید. اما برخلاف تصوری که دارید، استفاده از سایه چشم نه تنها سخت نیست، بلکه می‌تواند بسیار ساده باشد و نقش مهمی در آرایش چشم شما ایفا کند.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب۶ راز زیبایی برای جذاب‌تر شدنرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باید به این نکته توجه کنید و که اگر رنگ خاصی را دوست دارید، به این معنا نیست که آن رنگ لباس برای پوست شما مناسب است. در مجله دلتا با ما باشید

6 روز پیش

شاید ماندگاری بوی عطر و ادکلن شما، به این علت کم است که از آن‌ها به درستی نگه‌داری و استفاده نمی‌کنید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

6 روز پیش

ما سعی کرده‌ایم در این مطلب لباس مخصوص افراد قد کوتاه را به شما معرفی کنیم تا کشیده‌تر دیده شوید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

6 روز پیش

رنگ سفید شامل میزان متوازنی از تمامی رنگ‌ها است. پوشیدن لباس سفید قوانین دارد، در این مقاله ما سعی داریم تا این قوانین را به شما بگوییم.

۱ هفته پیش

استایل مینیمال دخترانه همیشه در دنیای مد و فشن یکی از سبک‌های پرطرفدار است. این سبک با تأکید بر ساده‌پوشی، می‌تواند ظاهر شما را جداب‌تر کند.

۱ هفته پیش

در این مقاله از مجله دلتا، سعی داریم تا انواع شلوار خنک تابستانی که می‌توانید در استایل خیابانی خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

۱ هفته پیش

تضمینی وجود ندارد که استفاده از این اکسسوری دخترانه کاملا بی‌عیب و نقص یک لباس را تکمیل کنند و در استایل‌های متفاوت تاثیر یکسانی داشته باشند.

۱ هفته پیش

آرایش نچرال و طبیعی نکات ریز و درشت بسیاری دارد که تا حد زیادی به توانایی خودآرایی فرد بستگی دارد. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

باید با استفاده از محصولات تقویت کننده و روش‌های مناسب خشک کردن و شانه‌ زدن مخصوص مو های فر ، آن‌ها را به اوج زیبایی و جذابیت خود می‌رساند.

۱ هفته پیش

در این مقاله به شما می‌گوییم تا با انتخاب لباس تابستانی خنک در گرمای این فصل همیشه خوش‌تیپ و خنک به نظر برسید. در جله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

پوست صورت مهم‌ترین آیتم در زیبایی صورت خانم‌ها است. اگر از آرایش دخترانه و نکات آن درست استفاده کنید، زیباتر به نظر خواهید رسید.

۱ هفته پیش

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب لباس تابستانی مناسب فصل، توجه به الیاف تشکیل‌دهنده‌ی پارچه‌ی آن است. در این مقاله از مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

در بخش مد و زیبایی مجله دلتا به برخی از ترکیب رنگ های لباس که اگر در کمد لباس خود داشته باشید، هیچ گاه از مد نمی‌افتد، اشاره می‌کنیم.

۱ هفته پیش

آرایش، نکات زیادی دارد و انجام اشتباهاتی سن شما را بیشتر نشان می‌دهد. به اشتباهات آرایشی کوچک که شما را پیرتر نشان می‌دهد دقت کنید.

۱ هفته پیش

بیشتر...